Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pią 08 Mar, 2019   Avatar

Avatar to kapela reprezentująca nurt awangardowego ciężkiego brzmienia znana z żywiołowych i widowiskowych koncertów. Założony w 2001 roku heavy metalowy zespół to kolejna wywodząca się ze Szwecji kapela, która przyciągnie pod Dużą Scenę fanów ciężkich, mocnych, a zarazem eksperymentalnych dźwięków.

Na koncie formacji jest 7 albumów studyjnych, dzięki którym możemy prześledzić proces kreatywnego rozwoju piątki z Göteborga. Jak przystało na założoną w Göteborgu kapelę, muzycy zaczynali od melodyjnego death metalu – to z tego miasta wywodzi się szczególnie ważny nurt tego gatunku muzycznego, czyli styl göteborski. W zeszłym roku nasza publiczność miała okazję obejrzeć występy prekursorów gatunku – legendarnych In Flames czy znanych na całym świecie muzyków z Arch Enemy.

 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 16 Mar, 2019   

Nie znałem ich, ale po przesłuchaniu paru kawałków przypadli mi do gustu. Myślę że będzie przednia zabawa na ich koncercie :) Do tego mają ciekawe teledyski, polecam luknąć ;))
Ile to już nowych ciekawych kapel odkryłem dzięki temu festiwalowi, dzięki POL'AND'ROCK i WOODSTOCK.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime