Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego tu tak cicho??
Autor Wiadomość
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Ja się wzięłam za pierdoły głównie, ale nie tylko ;) Udało mi się ogarnąć Woodstockowe koszulki (zawsze leżą w dziwnych miejscach). Jeszcze jedną wypiorę i będzie komplet :) Dobrze, że jadę autem, bo też biorę multum rzeczy... Część ciuchów zostanie na parkingu, więc w razie co się podejdzie ;)
 
 
dods
Gość
Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Wiecie moze od kiedy bedzie woda w kranach?
Znalazlam tylko info ze Lidl od 30 otwarty, ale nic o wodzie.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Od niedzieli wieczór/poniedziałek rano. Zazwyczaj tak włączają.

No Szajba nadal na patelni w tym samym miejscu :P
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Patelnia forever <3
 
 
dods
Gość
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

niedziela wieczor/poniedzialek rano to 29/30 czy 22/23 ?
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Też tęsknię za patelnią, zwłaszcza jak widzę, że w naszym miejscu co roku rozbijają się coraz gorsze muły (dwa lata temu była tam jakaś banda gejmerów i o pewnej porze dnia rytualnie, w kółeczku, oddawali się graniu w grę na smartfonach), ale niestety przywiązanie do auta zwyciężyło. No i teraz mogę mieć hamaczek i poznałam jak to jest budzić się w zacienionym namiocie... Co prawda trochę wonieje moczem z lasu, ale spanie do 11 jest fantastyczne.
 
 
 
Nakata  
Coś już napisał

Wiek: 32
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Ja już od 8 lat rozbijam się na patelni i w tym roku na pewno też to zrobię. Jednak z roku na rok jest coraz gorzej. Wczesniej nie było problemu z rozbiciem się. Teraz ludzie odgradzają sobie wielkie tereny taśma i pilnują żeby ktoś czasem się tam nie rozbił. Mówią, że oni byli tu wcześniej i sobie zarezerwowali. Nie wiem k***a gdzie bo chyba nie u Owsiaka. Po czym się okazuje, że przyjeżdża do nich ekipa z 5 namiotami a terenu ogrodzonego jak na 20. Zresztą długo by pisać, ale mimo wszystko jest tam kilka fajnych ekip z którymi się poznałem własnie na woodstocku i nie zamierzam zmienić miejscówy:)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Odgradzanie się i pilnowanie miejsca dla innych bywa męczące... Dlatego staramy się teraz zbierać namioty od wszystkich i osoby które przyjechały najwcześniej je rozkładają. Kilka problemów odpada ;)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Jest denerwujące, ale każdy to robi. Mnie to nie dziwi. Spotykam się z moją ekipą w większości raz w roku na Woodsie i chcemy po prostu być razem. To też trzeba zrozumieć :)

A ja się rozbijam przy głównych kranach koło toi campa. Co roku (oprócz 2012) praktycznie to samo miejsce :P
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   

Ja już 10 raz jadę, pierwszy raz autem , wcześniej woodstockowym ;)
Będę 28 i rozbijam się jak zawsze na wysokości 3/4 górki ASP z widokiem na scenę.
Przed słońcem i deszczem chroni nas plandeka jak co roku.
A jeśli chodzi o odgradzanie to niestety, ale jak się nie da dogadać to czasem trzeba być radykalnym, przeciąć tą taśmę i powiedzieć coś w stylu "wypierdalaj" na toi camp, tam jest twoja rezerwacja, bo oczywiście zajęte taśmą teren 20m/20m, a potem parę namiotów tylko od tej ekipy przyjechało (czyli poznaniacy koło vis a vis flagi SZCZECIN, pozdrawiam xD )
Zapowiada się świetny woodstock, oby nie padało ;)
 
 
JohnyZkl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   

Siema . Ja w tym roku jadę z ekipą z krakowa jak i chrzanowa z bielska białej 30lipca. Jest to mój drugi wypad na wooodsa ,pierwszym razem kolega z pracy mnie namówił na wyjazd i stwierdziłem ze nie bylo czego żałować:D
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2018   

kizia napisał/a:
Ha, mi dycha strzela w tym roku :) Jadę w poniedziałek (30.07), bo udało się ogarnąć więcej wolnego niż myślałam :D
A to forum zdechło już jakiś czas temu - jest taki ogólny trend że fora zdychają. Wiem że więcej dzieje się na fb, ale forma komentarzy mniej mi odpowiada.


Koleżanko to musimy strzelić piwko bo mi tez w tym roku strzela dycha i tez jade 30 :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 25 Lip, 2018   

forysiowa napisał/a:
Też tęsknię za patelnią, zwłaszcza jak widzę, że w naszym miejscu co roku rozbijają się coraz gorsze muły (dwa lata temu była tam jakaś banda gejmerów i o pewnej porze dnia rytualnie, w kółeczku, oddawali się graniu w grę na smartfonach), ale niestety przywiązanie do auta zwyciężyło. No i teraz mogę mieć hamaczek i poznałam jak to jest budzić się w zacienionym namiocie... Co prawda trochę wonieje moczem z lasu, ale spanie do 11 jest fantastyczne.


A ja w tym roku dla odmiany pierwszy raz nie rozbijam się w lesie za gastro, tylko na patelni. Już się boję tego braku cienia :P
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

Weź plandekę, wbojjcie jakieś długie kije (spokojnie znajdziecie w lasku), sznurek i daszek gotowy :)

My u siebie nie mamy cienia, ale wysłałam samochodem plandekę :D Taka jestem mądra :D

Jak ja się nie mogę doczekać!
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

Na patelni plandeka to mus. Według prognoz we wtorek ma być 32 (!!!) stopnie w cieniu, więc nie da rady na pełnym słońcu.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

Przeczuwam pół Woodstocku w cieniu w lesie u ekipy z którą się rozbijałam :D
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

na patelni pawilon ogrodowy jak znalazł, co roku ratuje przed słońcem czy deszczem
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 28 Lip, 2018   

Strasznie tu cicho...może ktoś podrzuci jakieś zdjęcia z pola? Bo jak nie to w poniedziałek na własne oczy muszę to zobaczyć <haha>
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018   

Na fb sobie poszukaj :P
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018   

Mazu, przeżyliście ten upał na patelni? U nas na brzegu lasu była tragedia, mimo cienia praktycznie cały dzień. A każde wyjście z obozu to była wyprawa jak do piekła. Niestety nie potrafiłam się zalogować z komórki na forum, żeby dać Wam znać co patrole wszelakie wymyślały, bo od czwartku do wtorku każdego dnia wersja zmieniała się z 15 razy ;)
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018   

Przeżyliśmy - 10 parasoli plażowych dało radę :p + w największym upale szukanie cienia w lasach - w dawnej wiosce (z 400 m za waszym busem, po tej samej stronie drogi) i na drodze na polu Malinowskiego
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania