Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zbigniew Stonoga
Autor Wiadomość
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Paź, 2016   Zbigniew Stonoga

Biznesmen, filantrop. Jedna z bardziej barwnych postaci ostatnich lat. Obecnie zajmuje się zbieraniem pieniędzy na potrzebujących, oraz oczyszczaniem się z zarzutów. Wcześniej ujawnił akta afery podsłuchowej, kandydował na urząd prezydenta RP w ostatnich wyborach. W swoim stylu komentuje obecna scenę polityczną, za co jedni go kochają, inni nienawidzą. Bardzo kolorowa i nie jednoznaczna postać, która pasowała by do ASP i przyciągneła by tłumy ciekawskich.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XHcEo7FrtBs[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=CuIB56p6Wps[/video]
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 25 Paź, 2016   

Ja jestem akurat z tych co go nienawidzą. Zwykły wulgarny prostak, który moim zdaniem działa na czyjeś zlecenie (te wycieki i informacje to ot tak sobie znalazł, akurat ;)) . Najbardziej na nie to jestem po filmiku, który (prawdopodobnie najebany) opublikował u siebie na FB po wyborach i poobrażał wszystkich, którzy na niego nie zagłosowali.

Totalnie na NIE.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 26 Lis, 2016   

No drugi glos na zdecydowane NIE .ASP to nie miejsce dla takich dziwnych debili niee Znajac zycie,to chyba nic ciekawego by nie opowiedzial.Jedynie za co mozna go pochwalic to za te jego zbiorki pieniedzy naprawde potrzebujacym,za to szacun,ale ASP odpada..
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Nie widzę nawet cienia szansy dla tego kolesia. Na zaproszenie od Jurasa trzeba sobie solidnie zapracować i to czymś pozytywnym - rzucanie kurwami na lewo i prawo to na pewno nie jest dobry sposób, by to osiągnąć. Zresztą myślę, że Stonodze Woodstock też nie za bardzo po drodze.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Gru, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Ja jestem akurat z tych co go nienawidzą. Zwykły wulgarny prostak, który moim zdaniem działa na czyjeś zlecenie (te wycieki i informacje to ot tak sobie znalazł, akurat ;)) . Najbardziej na nie to jestem po filmiku, który (prawdopodobnie najebany) opublikował u siebie na FB po wyborach i poobrażał wszystkich, którzy na niego nie zagłosowali.

Totalnie na NIE.


Ciężko się nie zgodzić. Ja ze swojej strony dodam jeszcze, że Stonoga żadnych akt nie ujawnił. O ile dobrze się orientuję, to link do tych akt wisiał w internecie przez cały czas - pan Zbigniew tylko udostępnił go na profilu. Inna sprawa, że takie akta nie powinny były zostać ujawnione.
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sob 10 Gru, 2016   

A " Ja mam to kurwa w Pizdzie !!! " :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group