Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Robert Biedroń
Autor Wiadomość
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   Robert Biedroń

Na pewno ciekawy, kontrowersyjny gość odwiedzi Przystanek Woodstock 4.08 13:30.

Absolwent politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie. Ukończył również Szkołę Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkołę Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przez wiele lat współpracował jako konsultant kilkunastu organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Jest pomysłodawcą, współzałożycielem i wieloletnim prezesem Kampanii Przeciw Homofobii. Od 2009 r. był prezesem Instytutu Podkarpackiego zajmującego się rozwojem społeczeństwa obywatelskiego. 9 października 2011 roku został wybrany na posła ziemi gdyńsko - słupskiej z listy Ruchu Palikota otrzymując prawie 17 tys. głosów. Były członek Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy i Główny sprawozdawca ds LGBT. W latach 2008 – 2016 był członkiem Rady Doradczej Praw Człowieka przy Open Society Foundations. Obecnie jest Prezydentem miasta Słupska. Od 2015 jest członkiem Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 14 Cze, 2017   

Myślę, że bardzo ciekawa postać. To, co gość robi ze swoim miastem to genialny przykład na to, że w Polsce się da, jeśli się chce. Myślę, że warto się wybrać.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 05 Lip, 2017   

Jaaasiek napisał/a:
Myślę, że bardzo ciekawa postać. To, co gość robi ze swoim miastem to genialny przykład na to, że w Polsce się da, jeśli się chce. Myślę, że warto się wybrać.


No nie, bo za mało inwestował :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group