Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstockowa Wioska Wikingów 2017
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   Woodstockowa Wioska Wikingów 2017

Woodstockowa Wioska Wikingów 2017 jest dla ludzi kochających wolność i swobodę, ludzi, którzy nie mają się z kim zabrać. Jesteśmy patolami i świrami. Stawiamy na wspólną zabawę i integrację. Świrujemy, imprezujemy, pogujemy, pijemy. Bawimy się dobrze.
Jeśli szukasz tylko miejsca na namiot i nie chcesz się z nami integrować nie przyjeżdżaj.
Jeśli boisz się, że tata albo mamusia zobaczą Twoje zdjęcia nie przyjeżdżaj. Preferujemy osoby pełnoletnie. Nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności. Jak trzeba to sobie pomagamy i jesteśmy otwarci na nowych ludzi.

Wioska będzie organizowana przeze mnie czwarty raz. Planuję założyć wioskę 27 lipca 2017 w czwartek. Będę jechać ze Szczecina. Będę ogarniał teren i miejsce. Jak ktoś chce mieć pewność miejsca to niech przyjedzie najpóźniej w poniedziałek albo wtorek. Gwarantuję wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia. Jeszcze raz powtórzę: STAWIAMY NA INTEGRACJĘ!

Wszelkie informacje i KONTAKT do organizatora znajdziecie na naszym profilu facebookowym
www.facebook.com/WioskaW

Położenie Wioski - lasek koło pasażu. Szukajcie białej flagi.
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

jak i czym przejawiać się będzie ta integracja?
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

Pisząc integracja mam na myśli: wspólną zabawę, chodzenie na koncerty, picie, wygłupy, granie we flanki i takie tam:D
Mamy swoją zgrana ekipę. Jesteśmy otwarci na nowych fajnych ludzi. Preferujemy wesołych ludzi:D
 
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 21 Cze, 2017   

uuuuuuuu napisał/a:
jak i czym przejawiać się będzie ta integracja?

Czym tylko chcesz = D

Ogólnie chodzi o ludzi z dystansem do siebie i jakimś tam ogólnym poczuciem humoru. I wydaje mi się żeby "nowi" mieli na tyle w głowie że w przypadku jakby im nie podszedł klimat to żeby wprost powiedzieli - "sorry jakoś nie mogę się dopasować szukam dalej" niż jakby mieli siedzieć cicho gdzieś w kącie albo tak jak Viking napisał - robić sobie mini-hotel w obozie.

Od siebie niestety wprost muszę dodać że no lubi od czasu do czasu zawiać ostrą alkoholową patolą : D
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 21 Cze, 2017   

-VIKING- napisał/a:
Pisząc integracja mam na myśli: wspólną zabawę, chodzenie na koncerty, picie, wygłupy, granie we flanki i takie tam:D
Mamy swoją zgrana ekipę. Jesteśmy otwarci na nowych fajnych ludzi. Preferujemy wesołych ludzi:D


ja u was widziałem głównie picie :v polecam Wikingów, spoko goście i loszki
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

no i gitara absolutna <3

niech bogowie blogoslawia Astrallowi za ogarniecie mi biletu na wood, oddam co do grosza!
jeszcze tylko ogarnac powrot i bedzie pieknie! Rey jak zwykle ma naszykowana komore dla Matki wiec tradycja zostaje zachowana.

dlaczego warto sie do nas przylaczyc? Bo Wioska Wikingow to wiecej niz grupa ludzi ktorzy spotykaja sie raz do roku. To jak rodzina. Jasne, pijemy, wyglupiamy sie, jak zdeskujesz w srodku wioski to mozesz sie obudzic z kutachem narysowanym w roznych miejscach. Ale na pewno nie damy Ci umrzec z glodu, dolejemy piwa, podzielimy sie ostatnim szlugiem. Wpadniemy w pogo, wysluchamy jak dopadnie Cie dol (zdarza sie, nawet na woodzie), przygarniemy do stada.

Tak jak chlopaki pisaly - mamy sprawdzona ekipe ale co roku dobijaja do nas nowi ludzie, ktorzy pozniej wracaja. Nawet jesli nie po to zeby sie z nami znowu rozbic, to po to zeby zbic z nami pione, sprawdzic jak sie zyje, powspominac poprzedni rok.

Wpadajcie ludziska bo warto <3 <3 <3
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Potwierdzam, najlepsza impreza na Woodstocku to tylko u nas :D
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017   

Siedzicie w tym lasku co zawsze? bo z tego co mi wiadomo mocno uszczuplili w nim drzewostan </3
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017   

Tam, gdzie zawsze. Będziemy tydzień wcześniej to zobaczymy.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pią 07 Lip, 2017   

Czy ktos ma jeszcze jakikolwiek kontakt z Szajba? Bo ja to mieszkam jakies 30min od niego teraz. Tak mi sie skojarzylo
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

mamy kontakt Nat, rozbija sie u nas w wiosce z tego co wiem :)
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 28 Lip, 2017   

Cała starszyzna jest na polu lub w drodze. Proszę o smsy jak coś.
Viking -508 861 789.
Bez odbioru;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime