Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam bilety na Woodstock
Autor Wiadomość
sztach  
Forumowy prawiczek
SUM, król wód

Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Szczno
Wysłany: Nie 23 Lip, 2017   

Jak znam życie, to i tak troche MiXerek zjedzie Ci z ceną :P
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

ten MiXerek, to mi wygląda, ze zwykły spekulant jest. Znamy takich. Zaczyna się od okazyjnych biletów na Woodstock a kończy - sprzedażą uranu dla Czeczenów. A Jurek Owsiak będzie stratny na jednym i na drugim

Więc w naszym wspólnym interesie, zgłosiłem spekulanta dzisiaj w miejscowym oddziale ABW. jako, że niedziela, to strasznie się mitygowali by założyć sprawę, kanapki jedli akurat z wędzoną kiełbasą i ogórkiem małosolnym.

Ale wymogłem na nich, ze znajdą kto to i o tradycyjnej szóstej rano zapukają do jego mieszkania. Mówili, ze od 5.25 mają przez pół godz rabat na taksówki bagażowe i przy sporej ekipie to się bardziej opłaca niż odpalać wolkswagena.

jak jutro się MiXerek nie odezwie, to znaczy, że siedzi w Sztumie
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Mam dziwne przeczucie, że nie wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Przecież MiXerek to raczej zaradny jest i na pewno nie tylko bilety można u Niego nabyć.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Nie polecam odbioru osobistego... trzeźwy nie wróciłem <haha>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Pamiętajcie, żeby nie kupować skanów biletów przesyłanych na maila!
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Jaaasiek napisał/a:
Pamiętajcie, żeby nie kupować skanów biletów przesyłanych na maila!

eee, kolego, nie rozpędzaj się. Mam jeszcze przeszło 100 skanow do opylenia, a Ty mi tu rynek psujesz..
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

No właśnie nie po to kupiłem specjalną drukarkę do hologramów, żeby mi teraz jakiś internetowy cwaniak biznes doprowadził do bankructwa. Stop podróbom w PDF!!
 
 
 
sztach  
Forumowy prawiczek
SUM, król wód

Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Szczno
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017   

MWzWM napisał/a:
ten MiXerek, to mi wygląda, ze zwykły spekulant jest. Znamy takich. Zaczyna się od okazyjnych biletów na Woodstock a kończy - sprzedażą uranu dla Czeczenów. A Jurek Owsiak będzie stratny na jednym i na drugim

Więc w naszym wspólnym interesie, zgłosiłem spekulanta dzisiaj w miejscowym oddziale ABW. jako, że niedziela, to strasznie się mitygowali by założyć sprawę, kanapki jedli akurat z wędzoną kiełbasą i ogórkiem małosolnym.

Ale wymogłem na nich, ze znajdą kto to i o tradycyjnej szóstej rano zapukają do jego mieszkania. Mówili, ze od 5.25 mają przez pół godz rabat na taksówki bagażowe i przy sporej ekipie to się bardziej opłaca niż odpalać wolkswagena.

jak jutro się MiXerek nie odezwie, to znaczy, że siedzi w Sztumie

Posłuchaj mój Ogóreczku. Wolkswagen się zepsół i niestety nie możemy pojechać w piątkę na Woodstock. Dodatkowo MiXerkowi odebrali prawko za jazdę pod wpływem uranu Owsiaka. Teraz próbujemy sprzedać bilety i zarobione z nich pieniądze dać policjanom by oddali MiXerkowi prawo jazdy, bo bardzo go potrzebuje do pracy w dostarczaniu towaru. Trochę słaba sytuacja.

Proszę, odwołaj swoje zgłoszenie w ABW. Dam ci rabat na bilety i trochę uranu gratis. Mogę też sprzedać ci maszynę do robienia błota by nie chodzić czystym przez cały festiwal. ;)

[ Dodano: Nie 06 Sie, 2017 ]
phpBB by Przemo :DDDDD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group