Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastronomia2017
Autor Wiadomość
krzyś  
Forumowy prawiczek
Krzyś1978

Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 09 Sie, 2017   Gastronomia2017

Chciałem się dowiedzieć Waszych opinii na temat tegorocznej gastronomii na Przystanku Woodstock?
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

bułki z pasztetem rządziły :D
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Lidl karmił mnie przez większą część Woodstocku.

Przystanek Jezus - straszne żarcie. Ogromne ilości kiełbasy i tłuszcz z cebulą. Dostałem od ochroniarza, bo jemu to nie podchodziło. Zjadłem, z głodu.

Kryszna - w tym roku nie byłem. Podrożało.

Strefa Gastro - najlepszy gulasz z ogórem. Placki albo za tłuste, albo po prostu gumowate. Hamburgery to śmiech na sali, to samo te wszystkie stricte fast foody typu zapieksy. Nie narzekam, było podobnie do tamtego roku.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Na parkingu przy drodze na Gorzów, gdzie miał miejsce ogródek Lech, były pyszne zapiekanki z sałatką. No i po drodze na parkingi grochówa plus pajda ze smalcem = palce lizać :)
 
 
 
deniquefin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 7
Skąd: Stumilowy las
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Na przystanku Jezus było jedzenie? <zdziwiony>
Ja w dwa dni byłem na mieście i tam jest restauracja Festiwal Smaków, czyli "normalny" obiad składający się z zupy, jakiegoś kotleta/kurczaka, ziemniaków/ryżu/kaszy i surówki za 15zł chyba.
Dla mnie ok, bo od czasu do czasu muszę zjeść coś poza fastfood'ami na Woodzie, ale dosyć drogo.

Z pola to jadłem w tym gastro za sceną i zazwyczaj hamburgery z surówką, bo mi się nie chciało stać w kolejkach, a tam były małe. :D Nie czułem różnicy między tym, a poprzednim rokiem akurat.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017   

Ja na Woodzie lubię się przegłodzić <oka,oka,wiem-nie ma się czym chwalić> i jak łaskawie cosik zjem,smakuje mi to b-j niż przeciętnemu festiwalowemu współtowarzyszowi. Mega hot-dog? Toż to spożywcza broń masowego rażenia zdolna nakarmić hurtowe ilości członków Niebieskiego Patrolu. Pierogensy z cebulką mocno natłuszczone? Nawet teraz mi ślinka cieknie na to wspomnienie. Pieczywko z Lidla? Klękajta narody.
P.s.Cholera,zgłodniałem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group