Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert na Woodstocku 2016 !!!
Autor Wiadomość
Krispis  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 9
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Inner Circle, Tarja Turunen oraz Hey.
Na Inner Circle mega pozytywna energia, potężna moc.
 
 
Ciastek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

W top of the top u mnie zdecydowanie The Rumjacks i Poparzeni Kawą Trzy :)) nigdy wcześniej nie miałam przyjemności słuchać, poszłam z ciekawości i naprawdę świetnie się bawiłam :D no i oczywiście Hey, moja nowa miłość ♥
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 25 Lip, 2016   

Mnie rozwalili na łopatki absolutnie Bring Me The Horizon. Jestem pomniejszym fanem tego zespołu, dlatego tym bardziej pasowało mi, że ograli płytę Sempiternal. Mocne granie, to lubię.
Poza tym zajebiście bawiłem się na Decapitated - byłem nieźle porobiony i alkoholem i trawiszczem dlatego tym lepiej mi weszła taka muzyka, mimo, że na co dzień nie przepadam - zrobiłem rozpierdziel z kumplem poza pogo, po boku lewej sceny - ludzie gratulowali za dobrą zabawę, bo tylko my się tam bawiliśmy ;p
Tak poza tym miło wspominam Inner Circle, bo fajnie się można było przy nich pobujać w ten deszczowy dzień za co chwała im, przynajmniej na chwilę było ciepło.
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Wto 26 Lip, 2016   

Na wielu w tym roku nie byłem, ale za to bardzo mi się spodobali Nine Treasures. Chętnie zobaczyłbym ich w przyszłym roku na dużej scenie.
A propo dużej sceny to mnie najbardziej podobał się koncert Bring Me The Horizon. Zdarłem sobie trochę gardło :)) Niestety tak jak się obawiałem, w tłumie roiło się od małych dziewczynek które za przyzwoleniem rodziców przyjechały specjalnie na ich koncert i nie miały pojęcia co się dzieje pod sceną.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

a wiecie może co się działo na BMTH, że niebiescy pod sceną musieli szpaler robić? :D
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

winogron napisał/a:
a wiecie może co się działo na BMTH, że niebiescy pod sceną musieli szpaler robić? :D


Wiem tyle, że jeden z niebieskich na scenie miał chyba urodziny, zaśpiewaliśmy mu sto lat, popłakał się chłopina i jeden koleś próbował się wspiąć do niego, złapał go za rękę, ale niebieski go nie zrzucał. Wpadli w kilku i repremenda. Potem kolesia jednego z piwem wyjmowali spod sceny, a potem to już nie wiem, bo był taki hardkor, że nie było czym oddychać pod sceną i przeniosłem się koło dźwiękowców, gdzie pogo było zajebiste, a i tlenu było w pizdu ;)
 
 
Firaga  
Forumowy prawiczek
Pani Ognista


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016   

Inner Circle, zaraz potem Dragonforce. Finnegan's Hell i The Rumjacks również na plus :).
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

Iron Maiden grało w polsce na jakiś tydzień przed / po woodstocku, ale mam ból dupy że Juras nie pomyślał/nie szarpnął się, gdyby zagrali na duzej to mogloby zniszczyc system
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

Kinga1804 napisał/a:
Iron Maiden grało w polsce na jakiś tydzień przed / po woodstocku, ale mam ból dupy że Juras nie pomyślał/nie szarpnął się, gdyby zagrali na duzej to mogloby zniszczyc system


Ech,kolejna marzycielka.Ja wiem,że tyle twojego co sobie pofantazjujesz,ale-tak na poważnie-zapomnij o zespołach przyciągających takie tłumy i tak specyficznie popularnych jak Iron Maiden na Woodstocku.Koniec i kropka. Pozdrawiam życząc pogodnego dnia pełnego samych pozytywnych wrażeń.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

Kinga1804 napisał/a:
Iron Maiden grało w polsce na jakiś tydzień przed / po woodstocku, ale mam ból dupy że Juras nie pomyślał/nie szarpnął się, gdyby zagrali na duzej to mogloby zniszczyc system


może gdyby innych zespołów nie było, to stać by było Jurka by zaprosić Iron Maiden :D
żaden czołowy zespół za free nie zagra :D
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pią 19 Sie, 2016   

Na duzy plus Hey,Decapitated,Dragonforce i Lzy(to zasluga wokalistki) na plus Nine treasure,Oberschleisen,reszta na ktorych bylem ok,zaden mnie nie zawiodl w sumie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi