Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gadanina Jurasa ze sceny / Sambodrom
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

ia_nn napisał/a:
stawiam piwo za rok :) to sie nazywa wypowiedź rzetelna, i przede wszystkim oparta na faktach a nie przekazie organizatorów i środków masowego przekazu mających korzenie w poprzedniej epoce.


dorzucam moje
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016   

Żeby nie było - skurwysyny się biorą za nawet poprzednie edycje.

http://www.tvp.info/26698...nie-uczestnikow

Oczywiście w głównej roli MatkaKurwa

PiSlam w natarciu :)
 
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Żeby nie było - skurwysyny się biorą za nawet poprzednie edycje.

http://www.tvp.info/26698...nie-uczestnikow

Oczywiście w głównej roli MatkaKurwa

PiSlam w natarciu :)


Pe­wien in­diański chłopiec za­pytał kiedyś dziadka:

- Co sądzisz o sy­tuac­ji na świecie?

Dziadek odpowiedział:

- Czuję się tak, jak­by w moim ser­cu toczyły walkę dwa wil­ki. Je­den jest pełen złości i niena­wiści. Dru­giego prze­pełnia miłość, prze­bacze­nie i pokój.

- Który zwy­cięży? - chciał wie­dzieć chłopiec.

- Ten, które­go kar­mię - od­rzekł na to dziadek.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016   

No ale czy to nie ewidentne szukanie haka? Nie udało się w tym roku udupić festiwalu to już trzeba podwaliny pod udupienie następnego budować. Dla mnie to oczywiste.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 27 Sie, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
No ale czy to nie ewidentne szukanie haka? Nie udało się w tym roku udupić festiwalu to już trzeba podwaliny pod udupienie następnego budować. Dla mnie to oczywiste.


Szczerze? Jak na mnie przez 3 dni, co dwie godziny z dużej sceny do 150 tysięcy ludzi jakis gośc mówiłby same "ciepłe rzeczy" nie przebierając (czasami po prostacku) w słowach... to chyba z czystej ludzkiej "małości" postarałbym chociaż lekko odpłacić... Tak jak zrobił to Jurek z panem pokazującym gumową lale z sex szopu :) Po was tutaj widac jak bardzo można cżłowiekiem zmanipulowac przez takie gadanie ze sceny. Widzicie zło z jednej strony, będąc kompletnie ślepymi na zło z tej drugiej... To jest przykre bardzo, młodzi ludzie a zachowania identyczne jak pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu... Nienawiść łączy pokolenia...
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob 27 Sie, 2016   

szkoda że hasło "Miłość, przyjaźń, muzyka" zaczyna stawać się tylko hasłem bez pokrycia, przez to nawoływanie do nienawiści do konkretnej partii politycznej i manipulacji ludźmi..

ale dobrze że jednak będąc tam widać dużo ludzi, którzy mają wy***ane na to co Jurek gada ze scen i potrafią się bawić bez polityki
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

ia_nn napisał/a:
Po was tutaj widac jak bardzo można cżłowiekiem zmanipulowac przez takie gadanie ze sceny.

No tak, bo sprzeciwianie się czemuś takiemu, co własnie stara się zrobić władza, to zmanipulowanie przez Owsiaka, PO, KOD i inne rzeczy. Każdy, kto podniesie głos sprzeciw, jest zmanipulowanym lewakiem :D

Co za kurwa bzdury :D
 
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
ia_nn napisał/a:
Po was tutaj widac jak bardzo można cżłowiekiem zmanipulowac przez takie gadanie ze sceny.

No tak, bo sprzeciwianie się czemuś takiemu, co własnie stara się zrobić władza, to zmanipulowanie przez Owsiaka, PO, KOD i inne rzeczy. Każdy, kto podniesie głos sprzeciw, jest zmanipulowanym lewakiem :D

Co za kurwa bzdury :D


ale co się takiego stara zrobić? napisałem chyba z 10 razy że ogrodzenie to pomysł Owsiaka, a w imprezie podwyższonego ryzyka chodzi o kasę na ochronę, organizator mniej zarobi. Jeżeli chodzi o śledztwo to ktoś z was czytał wniosek o ściganie, wie tak naprawdę o co chodzi? szczerze wątpię. Chodzi o zaniżanie liczby uczestników, bo Owsiak chwalił się ze sceny że przyjechało milion, pół miliona ludzi, a we wnioski wpisywał jakieś śmieszne ilości, powinien sobie darować ten marketing ale nie darował no i tu wracamy znowu do ustawy (społeczeństwo może zacznie prawo czytać) im więcej uczestników tym więcej ochrony i kosztów :-) , po prostu ciął koszty. Wnioskodawca zestawił gadanie Owsiaka ze sceny z wnioskami i decyzjami w sprawie organizacji imprezy masowej i napisał zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, no i co wg Ciebie, policja ma to umorzyć? bo to Owsiak, bez jaj. Prawo to prawo, właśnie przez takie wybiórcze stosowanie prawa dla wybranych jest ta afera z reprywatyzacją w wwie, możliwe są karuzele vat i mafia paliwowa bo ściga się maluczkich a duży członkowie establishmentu mają to w dupie.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
ia_nn napisał/a:
Po was tutaj widac jak bardzo można cżłowiekiem zmanipulowac przez takie gadanie ze sceny.

No tak, bo sprzeciwianie się czemuś takiemu, co własnie stara się zrobić władza, to zmanipulowanie przez Owsiaka, PO, KOD i inne rzeczy. Każdy, kto podniesie głos sprzeciw, jest zmanipulowanym lewakiem :D

Co za kurwa bzdury :D


Spójrz na siebie, ja mówie o dwóch stronach sporu jako o winnych całego zamieszania, a ty odbierasz to jako atak pisowca na lewaka. Zobacz jak głęboko jesteś zmanipulowany by wszystko generalizowac na czarne i białe. To jest na prawde przerażające. Jak tu sie więc dziwić ludziom starszym ze nie myślą samodzielnie jak młodzi ludzie dają się tak łatwo robiuć w konia...

[ Dodano: Pon 29 Sie, 2016 ]
nexus napisał/a:


Chodzi o zaniżanie liczby uczestników, bo Owsiak chwalił się ze sceny że przyjechało milion, pół miliona ludzi, a we wnioski wpisywał jakieś śmieszne ilości (...) Wnioskodawca zestawił gadanie Owsiaka ze sceny z wnioskami i decyzjami w sprawie organizacji imprezy masowej i napisał zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, no i co wg Ciebie, policja ma to umorzyć? bo to Owsiak, bez jaj. Prawo to prawo, właśnie przez takie wybiórcze stosowanie prawa dla wybranych jest ta afera z reprywatyzacją w wwie, możliwe są karuzele vat i mafia paliwowa bo ściga się maluczkich a duży członkowie establishmentu mają to w dupie.


To budujące, że ludziom którzy są bardziej dociekliwi i nie wystarczają im informacje serwowane przez p. Owsiaka i tvn (w tym roku wyjatkowo sie zaangażowali w obronę przystanku przed zamachem ze strony władzy totalitarnej- wybranej co prawda w wyborach ale dyktat to dyktat, tak mówią to tak dla ludzi oglądających tę stację jest), chce sie jeszcze wypowiadać i walczyć z tą wszechobecną dezinformacją. To jak walka z wiatrakami bo co z tego, że ty sprawdzisz jak jest na prawdę, jak setka kolejnych spocznie na faktach - ale tych o 19 nadawanych w jedynie słusznej stacji. Mimo wszystko to jednak budujące. pozdrawiam.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

Najlepsze, że jak Owsiak sie chwalił że przyjechało ileśset tys. to kurkowe media pisały że "co najwyżej 10-20 tysiecy" :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

ia_nn napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
ia_nn napisał/a:
Po was tutaj widac jak bardzo można cżłowiekiem zmanipulowac przez takie gadanie ze sceny.

No tak, bo sprzeciwianie się czemuś takiemu, co własnie stara się zrobić władza, to zmanipulowanie przez Owsiaka, PO, KOD i inne rzeczy. Każdy, kto podniesie głos sprzeciw, jest zmanipulowanym lewakiem :D

Co za kurwa bzdury :D


Spójrz na siebie, ja mówie o dwóch stronach sporu jako o winnych całego zamieszania, a ty odbierasz to jako atak pisowca na lewaka. Zobacz jak głęboko jesteś zmanipulowany by wszystko generalizowac na czarne i białe. To jest na prawde przerażające. Jak tu sie więc dziwić ludziom starszym ze nie myślą samodzielnie jak młodzi ludzie dają się tak łatwo robiuć w konia...

Ale mnie chodzi bardziej o to, że tak z Waszych wcześniejszych wypowiedzi wynika. Kto zgadza się z oburzeniem Owsiaka to popiera poprzednią władzę etc. etc. etc. Nie wspomniałem ani słowem o płocie a od razu ktoś poruszył temat przy tej okazji jako argument (totalnie z dupy wzięty, bo płot nie jest przeze mnie brany pod uwagę jako próba udupienia festiwalu w tym roku). Chodzi mi tylko i wyłącznie o fakt, że "skoro nie udało się udupić w tym roku, to trzeba znaleźć błędy w poprzednich latach, bo na pewno ówczesna władza przymykała oko".

Mnie też jest przykro, kiedy widzę jak Wam rosną klapki na oczach w drugą stronę, bo jesteście źli o głupie i niepotrzebne gadanie Owsiaka ze sceny.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 31 Sie, 2016   

Twierdzenie, że to Juras zapoczątkował cały ten konflikt to wierutna bzdura. To się nie zaczęło 3,5, czy nawet 10 lat temu. Media narodowo-konserwatywne są przeciw niemu praktycznie od samego początku WOŚP i Woodstocku. Ale wówczas mogli mu jedynie nagwizdać - nie było liczącej się siły politycznej, która otwarcie sprzeciwiałaby się tej idei. Środowiska RM i podobne mogły co najwyżej szerzyć czarny pijar - najgłośniejszym tego przykładem był słynny film o którym chyba każdy tutaj słyszał. Z ich strony nigdy nie wyszła nawet próba jakiegoś gestu dobrej woli. Jak pojawiać zaczęli się tu pojawiać księża, którzy potem otwarcie twierdzili "słuchajcie, ale tu wcale nie jest tak źle, jak się o tym mówi czy pisze" to dyskredytowano czy oczerniano nawet ich opinie. Woodstock po prostu musiał być zły i propagować to co najgorsze - to niemal część ich wiary. PIS, który od początku się z tymi środowiskami identyfikuje naturalną siłą rzeczy musiał iść tą samą linią, ale kiedy w ich przypadku za słowami mogą iść również realne czyny to nie ma co się dziwić, że Owsiak nie będzie się tylko temu biernie przyglądał i nadstawiał dupę na kolejne baty. Peace & love jak najbardziej, ale w prawdziwym życiu czasami trzeba też bronić swoich racji - Juras to nie Matka Teresa. Jeśli są siły polityczne, które działania Owsiaka popierają i za czym szły realne gesty dobrej woli to nie ma co się dziwić, że Owsiak w jakiś tam sposób to wsparcie odwzajemniał. Niemniej to i tak było dość subtelne i nigdy nie była to jawna agitacja polityczna. Trudno też oczekiwać, żeby na ASP zapraszał osoby, których przekonania jawnie kolidują z jego światopoglądem - vide Korwin czy Cejrowski. Być może nawet zdecydowałby się kiedyś zaprosić prezydenta z przeciwnego obozu, ale ten musiałby choćby próbować być prezydentem ponad podziałami - ani Kaczyński, ani tym bardziej Duda, nigdy się w to miano nie wpisywali. Za to gdyby to tylko było możliwe, myślę, że Juras chętnie na ASP widziałby np. papę Franciszka.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 31 Sie, 2016   

Amen.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2016   

aqu32 napisał/a:
Twierdzenie, że to Juras zapoczątkował cały ten konflikt to wierutna bzdura (...) Owsiak nie będzie się tylko temu biernie przyglądał i nadstawiał dupę na kolejne baty. Peace & love jak najbardziej, ale w prawdziwym życiu czasami trzeba też bronić swoich racji - Juras to nie Matka Teresa. Jeśli są siły polityczne, które działania Owsiaka popierają i za czym szły realne gesty dobrej woli to nie ma co się dziwić, że Owsiak w jakiś tam sposób to wsparcie odwzajemniał (...) Trudno też oczekiwać, żeby na ASP zapraszał osoby, których przekonania jawnie kolidują z jego światopoglądem - vide Korwin czy Cejrowski. Być może nawet zdecydowałby się kiedyś zaprosić prezydenta z przeciwnego obozu, ale ten musiałby choćby próbować być prezydentem ponad podziałami - ani Kaczyński, ani tym bardziej Duda, nigdy się w to miano nie wpisywali.


Po pierwsze nigdy nikt nie twierdził, że wojnę rozpoczął Owsiak, rzecz w tym że on jako "autorytet" powinien chociaż starać się jej nie podsycać. Przynajmniej ja to tak widzę. Dla ukazania głupoty jego działania można przedstawić analogiczną sytuację z Ojcem Rydzykiem. Tamten jawnie walczył z platformą i postkomuną, mimo że teoretycznie jest przedstawicielem organizacji religijnej i mimo swoich poglądów powinien zachować jakąkolwiek klasę. On nie zachowuje tej klasy, a wręcz przeciwnie idzie w politykę, czyli gdzieś gdzie nie powinien. Podejrzewam że się w tej kwestii ze mną zgodzicie. A więc skoro jest jakiś standard jeden, którego oczekiwalibyśmy od jednej ze stron, to powinniśmy również oczekiwać podobnego standardu od drugiej strony. Nic więcej. Jeśli krytykujemy jednego, to w moim wyobrażeniu kłuci się to z bronieniem drugiego- analogicznie.

Co do zapraszania gości o różnych poglądach to się bardzo różnimy. Ja uważam, że przyzwoita dyskusja (nawet ostra) ale jednak rzeczowa, powinna być propagowana w takich miejscach jak ASP, dlatego że spraszając tylko jednych, zaburzamy wizję rzeczywistości. Na ASP w chwili obecnej wygląda to tak, jakby całe społeczeństwo polskie było przeciwne nurtowi tzw. prawicowemu (bo z prawicą to ma tyle wspólnego ile Miller z lewicą) a jednak rządzi nami gabinet konserwatywny, prezytentowi również daleko do libertynizmu... Coś jest chyba nie chalo. Nawet nie wiecie ilu woodstokowiczów ma zupełnie inne poglądy. Tutaj jest kwestia taka, czy organizator powinien traktować festiwal o tak wielkim znaczeniu socjologiczno-kulturowym, jako swój własny folwark. Jeśli tak uważacie to ok. Ja uważam, że przystanek jest czymś więcej niż tylko grą jednego aktora, a jego charakter tworzymy my- ludzie, a nie jedna osoba która coraz częściej jest klinem a nie spoiwem.

Amen.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 14 Wrz, 2016   

Owsiak robi z siebie ofiarę, że niby chcą mu zamknąć festiwal, ale to są kompletne bzdury. Wy myślicie, że cały świat się kręci wokół Owsiaka i jego festiwalu?

Można się nie zgadzać z tym co robi PiS (ja się nie zgadzam), ale to co robi jest wynikiem tego co się obecnie dzieje na zachodzie Europy, a nie jakąś niechęcią do Owsiaka. Mogli nie ogłaszać PW imprezą o podwyższonym ryzyku, ale jakby się coś nie daj boże stało, to wtedy opozycja miałaby używanie do kolejnych wyborów.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2016   

Niestety Polska jest podzielona jak Korea! Owsiak niestety tez nie potrzebnie politykuje,ale z drugiej strony mu sie nie dziwie,co ma stac i patrzec jak mu pluja w twarz?Politycy to wiadomo kto(bez obrazania pan z pewnego najstarszego zawodu) i maja obywateli tam gdzie slonce nie dociera,wiec ja chcialbym choc tych kilka dni tez nawet o nich nie myslec.Nie jade tam na demonstracje koderastow,czy inne miesiecznice,jade tam wlasnie od tego psychicznie odpoczac i mam nadzieje ze kiedys tak bedzie.Niech sobie walczy z nimi caly rok,ripostuje ,oblewa gnojowa,nie rusza mnie to,ale te kilka dni niech da ludziom odpoczac od codziennego gowna z ktorym prawie kazdy sie zmaga niezaleznie od strony konfliktu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group