Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mindless Self Indulgence
Autor Wiadomość
kisielo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Stargard/Szczecin
  Wysłany: Sob 02 Sty, 2016   Mindless Self Indulgence

Mindless Self Indulgence, powszechnie skracani do MSI (w Polsce również Majndlesi), są amerykańskim zespołem synthpunkowym założonym w 1997 roku w Nowym Jorku. Styl muzyczny grupy to mieszanka punk rocka, rocka alternatywnego, muzyki elektronicznej, industrialu oraz hip-hopu. Swoją muzykę określają jako "industrial jungle pussy punk". Nazwa grupy pochodzi od nazwy albumu, który został nagrany przez jednego z członków zespołu w połowie lat 90. Wydali 8 albumów, cztery EPki, jeden album na żywo.
Jest to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie punkowej. Wokalista, co koncert, zakłada na siebie coraz to dziwniejsze stroje, szokując, a zarazem zachwycając wielu fanów. Zdania miłośników MSI są podzielone. Jedni uważają, że jest to kolejna forma zaistnienia, a inni z kolei sądzą, że jest to tylko forma ekspresji wokalisty.

Za granicą znani całkiem nieźle, u nas niekoniecznie aczkolwiek znajdą się grupki fanów. Myślę, że na woodzie zagrali by mega koncert. Są bardzo charyzmatyczni i poje*ani. Byłem na koncercie w Hamburgu w 2013 i skopali mi dupę.

[video] https://www.youtube.com/watch?v=UR0UkTiKxmc [/video]

[video] https://www.youtube.com/watch?v=xFkCUVGXwcU [/video]
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

Jeśli chodzi o muzyke samą wsobie zespół jest całkiem solidny i lubie ich rytmiczne kawałki. Jeśli chodzio image i styl to mam wątpliwości czy wpasowali by się troche w klimat festiwalowy.

Suma summarum, chętnie bym zobaczym MSI na woodzie któregoś dnia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
darlowo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group