Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
LADY PANK 35 Lat Na SCENIE :)
Autor Wiadomość
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   LADY PANK 35 Lat Na SCENIE :)

Drodzy fani LP, Koleżanki i Koledzy, Panie i Panowie i Znajomi fanów LP

Musimy popracować nad tym, aby Lady Pank wystąpiło na Przystanku Woodstock w 2016r.

Z informacji, które posiadam, wynika że zespół chętnie wystąpi na Przystanku.
Wyobraźcie sobie koncert i kilkaset tysięcy ludzi na nim . Byłoby to niesamowite wydarzenie, pełne emocji, piękne i jakże cudowne. Poczujcie ten stan . Nie ma oczywście gwarancji, że się uda, ale kto nie próbuje, nie wie nawet czy coś stracił!
Pomyślcie, jak niezwykłe byłoby to wydarzenie. Zwłaszcza, że zespół w przyszłym roku obchodzi 35 lat! Już widzę jak na całej ekipie LP robi wrażenie STO LAT! odśpiewane przez uczestników festiwalu . Dziesiątki, setki tysięcy ludzi śpiewających STO LAT! Nie tylko dla zespołu, ale i dla fana jest to wzruszające, czyż nie?

Informacje o tym umieściłem na facebook`u. Udostępniajcie to na swoim profilu, przekazujcie dalej. Niech ta informacja dotrze do organizatorów Festiwalu .

https://www.facebook.com/events/1053666751332532/

Dlatego, jeżeli jesteś fanem/fanką LP, napisz też krótkiego maila do organizatorów Przystanku. Poproś znajomych aby to zrobili dla nas, fanów zespołu. Ci znajomi nie muszą go nawet słuchać, nie musi się podobać (choć to raczej niemożliwe ), ale jeżeli Wasi znajomi szanują Was, zrobią to bez wahania. Przecież to jeden mail. Jedna mała wiadomość.

Gdzie pisać?

b.stolarek@wosp.org.pl - na ten adres kieruj pytania związane z muzyką na Przystankach Woodstock oraz Finałach.

To jest ten adres, który musimy zalać mailami o koncercie. Spróbować warto!

Ja już wysłałem, ale jedna wiadomość nic nie da.

Poniżej przykładowa treść. Oczywiście piszcie po swojemu .

Dzień dobry,

Organizując Festiwal Woodstock, trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami w doborze muzyków występujących na głównej scenie. Spodziewam się, że jak co roku, znakomity wybór zespołów pozwoli zaspokoić najwybredniejsze gusta uczestników, co pokazuje profesjonalne podejście ze strony organizatorów.

Od lat, na Najpięknieszym Festiwalu na Ziemi dziesiątki tysięcy uczestników chciałoby usłyszeć Lady Pank. Nie może ich zabraknąć na 22 Przystanku Woodstock. Poniżej przedstawiam bardzo mocne argumenty za występem zespołu na Festiwalu.

Zwracam uwagę, że zespół obchodzi swoje 35-lecie, a ostatnie koncerty oraz wydana płyta, są dowodem, że zespół jest w znakomitej formie. Występ LP będzie niezwykłym wydarzeniem, które zgromadzi większą część uczestników Festiwalu. Będzie można zobaczyć jak zespół porusza serca, usłyszeć znakomite brzmienie gitary Jana Borysewicza i poczuć radość przy dźwiękach najlepszych utworów.
Dodatkowym argumentem jest fakt, że zespół jest zainteresowany występem na festiwalu.

Pozdrawiam serdecznie,
xxxxxxxxx


Zróbcie to!

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem lub prawdziwą fanką, trzeba maila wysłać.
Jeżeli uważasz, że i tak to nic nie da, wyślij mail, a czarnowidztwem zajmij się po wysłaniu.
Jeżeli uważasz, że się nie dogadają, to podeślij mi numery totolotka, bo widocznie znasz przyszłość.
Jeżeli uważasz, że już ludzie próbowali i nic to nie dało, to wiedz, że Sylvester Stallone był u ponad 1500 agentów filmowych nim zgrał w pierwszym filmie .
Jeżeli i tak nie będziesz na Festiwalu, zróbto dla innych fanów. Bądź koleżanką/kolegą .
Jeżeli uważasz, że nie warto… (na prawdę fan uważa, że nie warto?!), to przynajmniej wyślij i zobacz co się stanie. Potem powiesz z dumą: “A nie mówiłem?” - wyobraź sobie tą satysfakcję
Jeżeli uważasz, że LP nie pasują do festiwalu, to w takim razie też wyślij. Sprawdźmy na żywo!

Pozdrawiam i mam nadzieję, że się uda.

Z Forum Fanów Lady Pank nie jestem autorem tego co napisano ale mysle ze warto tutaj to umiescic bo to nasza Wspolna sprawa żeby LP wystapilo na Woodstocku :) widac ze ludzie beda sie starać żeby LADY PANK Zagosciło na Woodstocku co o tym sadzicie moim zdaniem miejsce Lady Pank na Woodstocku sie nalezy i to byla by wisienka bo niedługo zaczynaja sie obchody 35 lecia tego kultowego zespolu :) A Jak widac chlopaki sa w Mega Formie :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Żeby posłuchać naprutego Panasa? Taniej wyjdzie zebrać kilku gitarzystów z pola żeby zagrali kilka przebojów, a i nawaleni też mogą być xd
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Kazik - pieprzysz teraz.

Po pierwsze Borysewicz to nadal czołówka gitarzystów i nie zastąpisz go "gitarzystą z pola".

Po drugie - na Czad Festiwalu (pomijając ubiór, czyli rureczki do białych adidasków u 60letniego chłopa <mysli2> ) Panasewicz był totalnie trzeźwy i dali rewelacyjny koncert. Może w końcu coś do nich trafiło bo pojawiają się przebąkiwania w prasie o nadejściu zwyżki formy po latach posuchy.

Wiem, że krąży za nimi widmo kilku ostatnich lat, czyli pasma nieszczęść, wpadek i wstydu, ale w takiej formie, plus atmosfera Woodstockowa, to moim zdaniem zakrawa na świetny koncert. Na pewno byłbym pod sceną.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Pią 06 Lis, 2015   

nie ty jeden po slyynym skandalu Panas obiecał nie pic przed koncertami i popracowac troszke nad soba i jak wydac forma Pankow zwyzkuje nie jeden fan by przyszedł pod scene żeby usłyszec Legendy Rocka a to miejce na Woodstocku na dużej scenie im sie naley POPROSTU :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 06 Lis, 2015   

No w przypadku alkoholików zawsze istnieje jakieś ryzyko że będą naprani. Tak czy inaczej w świetle wyników ostatnich wyborów bardzo miłym akcentem byłaby na woodstocku piosenka "strach się bać". Co do gitarzystów z pola - zdziwiłbyś się jacy dobrzy gitarzyści potrafią się tam znaleźć :)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 06 Lis, 2015   

Nie wątpię w umiejętności "gitarzystów" z pola. Ale Borysewicz przerasta ich z pewnością doświadczeniem i obyciem na scenie. Poza tym świetnie grać to nie wszystko, umiejętność komponowania też się liczy.

Co do picia, to, jak Roni napisał, dali słowo, że się poprawią - ja wierzę. Zobaczymy co pokaże czas.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Sob 07 Lis, 2015   

Jasiek minal rok od Slnnego skandalu Panas ani razu nie wyszedl napity a jak obiecał popracował nad swoim glosem i brzmi obecnie 100 razy lepiej :) Wszyscy mowia ze Panki przezywaja swoja druga mlodosc :)
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 08 Lis, 2015   

Nie nie nie NIE nie NIE kurwa NIE! Jakbym chciał gówna posłuchać, to bym na toptrendy pojechał a nie na woodstock.
 
 
 
coach_piter  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 22 Lis, 2015   

TSW06 napisał/a:
Nie nie nie NIE nie NIE kurwa NIE! Jakbym chciał gówna posłuchać, to bym na toptrendy pojechał a nie na woodstock.

W tym czasie jest wiele innych koncertów, które z pewnością zaspokoiły Twoje muzyczne potrzeby :)

Jestem za LP na Przystanku. Jest to mimo wszystko legenda polskiej sceny i skoro chłopaki grają teraz świetne koncerty, co mogę potwierdzić, warto aby zaprezentowali się na scenie.
 
 
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 23 Gru, 2015   

Świetny pomysł chętnie bym posłuchał :)
 
 
olala00  
Forumowy prawiczek
olala

Dołączyła: 05 Paź 2015
Posty: 21
Skąd: B.
Wysłany: Pon 28 Gru, 2015   

"Mniej niż zero" na tysiące gardeł - moje marzenie.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pią 01 Sty, 2016   

Jak co roku podpisze się obiema rękoma pod tym zespołem. Nie ważne jak się zmienili ten wpis mówi wszystko


olala00 napisał/a:
"Mniej niż zero" na tysiące gardeł - moje marzenie.

moje również :))
:)) :))
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Pon 11 Sty, 2016   

Nalez sie Panom wystep przed Woodstockowa Publicznoscią za to co zrobili dla Polskiej Muzyki :) 35 lat na scenie malo ktory zespol wytrzymuje :)
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pon 14 Mar, 2016   

można nawet ich z tej strony "podciągnąć" i zatwierdzić ich pobyt na Wodzie :)) Szkoda, że Lady Pank i nasz Woodstock to dosyć ciężki temat :-(
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Poszedłbym, czemu nie :d klasyka w końcu
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 08 Maj, 2016   

Żarou napisał/a:
Poszedłbym, czemu nie :d klasyka w końcu

wyszperaj pierwszą płytę przesłuchaj 10 razy. z musu nie pójdziesz tylko muzyka Cię zaciągnie - bezwarunkowo. Może przesadzam ale ten zespół zawsze gdzieś zajmuję u mnie szczególne miejsce (w sumie bez powodu ale może twórczość, piosenki?) dodam, że kilka piosenek znanych w dosyć szerokim gronie mogłaby dać czadu na Woodstocku :) <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
nowyswiat.info

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group