Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Luxtorpeda
Autor Wiadomość
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 19 Mar, 2016   

Po raz enty. Tak jakby mało zespołów było, które nigdy u nas nie grały. Wkurwia mnie to powoli.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 20 Mar, 2016   

Enty? O ile mnie pamięć nie myli to wystąpią po raz trzeci. Przy takich Farbenach czy Analogsach to marny wynik...
 
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2016   

Gdybym była na woodzie to bym się cieszyła,a że mnie nie będzie to mi smutno,bo bardzo ich lubię!
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2016   

A ja bede i zapewne po rozpoczeciu zostane i sie bede dobrze bawil ;))
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2016   

Zmartwiony z S napisał/a:
Po raz enty. Tak jakby mało zespołów było, które nigdy u nas nie grały. Wkurwia mnie to powoli.


Luxtorpeda w sumie występowała niewiele razy. Choć faktycznie: ostatnio dość często

W tej sytuacji proponuję szybką kurację na popularne schorzenie: "bóltylnejczęściciała".

Należy bez recepty zakupić 2 piwa z wioski piwnej na kwadrans przed koncertem. Po wypiciu podjąć decyzję: albo ból przeszedł i zostaję na koncercie, albo jestem niezłomny i zamiast pod główną scenę, idę w innym kierunku- pod inną scenę bo tam akurat gra ktoś mniej luxtorpedowaty; lub zwyczajnie: idę do namiotu koleżanki, którą planuję zmolestować za obopólną zgodą i korzyścią, i akurat mam otwarte okienko transferowe

pozdrawiam
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2016   

Piwonia, dobrze gada, polać jej :D <piwo> <piwo>
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2016   

Ból dupy, hejt, mowa nienawiści może jeszcze. Ta nowomowa zastępuje u wielu jedną rzecz, argumentację. Ja posłużyłem się faktem, a nie gadaniem pierdół, a faktu nie można obalić swoimi poglądami. Co do samej kapeli, nigdy mnie nie interesowała, byłem raz na koncercie, styknie. Tak na marginesie dodam, że nie chciałbym wcale aby zespoły których słucham grały co roku, czy z mały przerwami.
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 26
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2016   

A ja niezbyt rozumiem dlaczego ludziom przeszkadza to, że ktoś gra. Wystarczy w tym czasie iść na inny koncert, albo zostać w namiocie. Zresztą, Żabki grają co roku, a nikt się Smalca nie czepia :D Sam na Luxtorpedę się wybiorę, chociaż nie jestem wielkim fanem.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Widziałem ich we Wrocławiu na 3Majówce i niestety muszę przyznać, że negatywnie mnie zaskoczyli mnogością nawiązań do polityki, religii i ogólnie prawicowej ideologii. Do tego stopnia, że po jednoznacznie antyaborcyjnym kawałku wyszedłem bez żalu. Tym samym na tegorocznym uctoku chyba tylko jakiś wybitny zbieg okoliczności może sprawić, że na ich koncercie pojawię się pod sceną
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016   

aqu32 napisał/a:
Widziałem ich we Wrocławiu na 3Majówce i niestety muszę przyznać, że negatywnie mnie zaskoczyli mnogością nawiązań do polityki, religii i ogólnie prawicowej ideologii. Do tego stopnia, że po jednoznacznie antyaborcyjnym kawałku wyszedłem bez żalu. Tym samym na tegorocznym uctoku chyba tylko jakiś wybitny zbieg okoliczności może sprawić, że na ich koncercie pojawię się pod sceną


Mnogośc nawiązań do religii i polityki ma większośc zespołów punkowych i pewnie z połowa zespołów ogolnie-rockowych. Dziwne że kogoś to dziwi. <wanna>
 
 
soddyks  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

Na luxtorpedę czekam najbardziej ze wszystkich, którzy mają wystąpić. Zawsze fajnie grali.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

ja ich uwielbiam, choć nie miałem jeszcze okazji na żywo usłyszeć, wiec też strasznie nie mogę się tego doczekać ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

aqu32 napisał/a:
Widziałem ich we Wrocławiu na 3Majówce i niestety muszę przyznać, że negatywnie mnie zaskoczyli mnogością nawiązań do polityki, religii i ogólnie prawicowej ideologii. Do tego stopnia, że po jednoznacznie antyaborcyjnym kawałku wyszedłem bez żalu. Tym samym na tegorocznym uctoku chyba tylko jakiś wybitny zbieg okoliczności może sprawić, że na ich koncercie pojawię się pod sceną

Trudno, kto idzie na Luxtorpedę powinien się spodziewać takich nawiązań. Co do prawicowości to uważałbym z oskarżeniami, bo Lica jeszcze nie zwariował i nie stoi po żadnej stronie politycznej ;) Natomiast jako członek wspólnoty neokatechumenalnej jest zaangażowany tekstowo przeciwko aborcji, nienawiści, zniewoleniu, kłamstwu i obłudzie.
 
 
 
cinekrce  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

Piwonia napisał/a:

Luxtorpeda w sumie występowała niewiele razy. Choć faktycznie: ostatnio dość często


Luxtorpeda powstala w 2010 roku to z ciekawosci kiedy dla Ciebie to jest ostatnio? Bo oni nie mieli kiedy grac wiecej, bo po prostu nie istnieli. Graja 3 raz chyba od czasu kiedy powstali, co na jak tak krotki czas istnienia jest moim zdaniem za duzo.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 17 Maj, 2016   

2011, 2012 jako zdobywca Bączka. Grają po 4 latach przerwy - no faktycznie mnóóóóóóstwo razy.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
2011, 2012 jako zdobywca Bączka. Grają po 4 latach przerwy - no faktycznie mnóóóóóóstwo razy.


No i ten trzeci raz, to będzie już o trzy razy za dużo jak dla tego zespołu :)
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

Kazik jak czytam twoje wypowiedzi to wątpie żebyś był woodstokowiczem ty się chyba zarejestrowałeś tu żeby wszystkich wkurwiać <zly>
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

kabanos napisał/a:
Kazik jak czytam twoje wypowiedzi to wątpie żebyś był woodstokowiczem ty się chyba zarejestrowałeś tu żeby wszystkich wkurwiać <zly>


wszędzie musi być jakiś hejter by przypomnieć że świat nie jest tak piękny jak na Woodstocku..
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

A kto to jest woodstockowicz? Ktoś słucha zespołów grających na każdych Juwenaliach? No i wiadomo, jak ktoś ma inne zdanie i się komuś coś nie podoba to od razu hejter xd
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
A kto to jest woodstockowicz? Ktoś słucha zespołów grających na każdych Juwenaliach? No i wiadomo, jak ktoś ma inne zdanie i się komuś coś nie podoba to od razu hejter xd


Wielkie gwiazdy SWIATOWEGO formatu masz na Openerze, przeciez nikt nie zabrania Ci jechac kilka tygodni wczesniej tam....
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 18 Maj, 2016   

Skoro grają wszędzie, to znaczy, że ludzie ich chcą usłyszeć, to takie dziwne? Akurat postawą, promowaniem WOŚP i promowaniem wzajemnego szacunku zasługują jak mało kto.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group