Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Czw 14 Sty, 2016
Dżem
Autor Wiadomość
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 28 Paź, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Roni1133 napisał/a:
Lady Pank


Tylko jeśli zagraliby "strach się bać" - ta piosenka stała się znów aktualna. Mimo wszystko Panas mógłby się nawalić znowu. Swoją drogą, to dziwne, że popularność w tym kraju zyskują tacy ludzie. Rysiek - narkoman, Panas - alkoholik. O ile się orientuję, to rok temu Owsiak ze sceny coś nawet mówił o słynnym incydencie z Tarnobrzegu :)


No niby tak ,ale rychu już kipnał dawno. Na pewno ludzie zdają sobie sprawę, że to odgrzewany kotlet.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 31 Paź, 2015   

Moze ktos z gimbazy Dzemu nie lubic,ok sa inne na czasie,w radio puszczane non stop,ale zaden ten wasz ulubiony,dzisiejszy zespol 40 lat nie przetrwa,wierzcie mi,nie ma szans!Dla mnie tez bez Ryska to juz nie to samo,bo byc nie ma prawa,ale szanujmy to co robia ,bo oni to kochaja.Mimo ze swoje lata juz maja,to i tak daja rade.To nie jest muzyka na rozpierdalanke pod scena,tylko taki miod na uszy,aby odsapnac troszke,pomyslec,zastanowic sie sluchajac tekstow i tyle.Ja tam sie ciesze ze wystapia i tyle w temacie.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

Miód na uszy? Ten wokal jest dziegciem do wymiotów, a nie miodem na uszy. Serio, jeśli zastępować kogoś takiego jak Riedel, to tylko człowiekiem, o zachrypniętym wokali na najwyższym poziomie. A oni sobie jakiegoś odpustowego wyjca wzięli i udają bluesowy skład. Nie wiem co bardziej mnie drażni. To, że on śpiewa kawałki Riedla, czy to, że w ogóle śpiewa.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

TSW06 napisał/a:
Miód na uszy? Ten wokal jest dziegciem do wymiotów, a nie miodem na uszy. Serio, jeśli zastępować kogoś takiego jak Riedel, to tylko człowiekiem, o zachrypniętym wokali na najwyższym poziomie. A oni sobie jakiegoś odpustowego wyjca wzięli i udają bluesowy skład. Nie wiem co bardziej mnie drażni. To, że on śpiewa kawałki Riedla, czy to, że w ogóle śpiewa.


Jest lepszy niż Rysiek, ale co ja tam wiem :/ To już chyba wina zespołu że tak słabo grają w sumie od zawsze
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

KazikHansen napisał/a:
TSW06 napisał/a:
Miód na uszy? Ten wokal jest dziegciem do wymiotów, a nie miodem na uszy. Serio, jeśli zastępować kogoś takiego jak Riedel, to tylko człowiekiem, o zachrypniętym wokali na najwyższym poziomie. A oni sobie jakiegoś odpustowego wyjca wzięli i udają bluesowy skład. Nie wiem co bardziej mnie drażni. To, że on śpiewa kawałki Riedla, czy to, że w ogóle śpiewa.


Jest lepszy niż Rysiek, ale co ja tam wiem :/ To już chyba wina zespołu że tak słabo grają w sumie od zawsze


Tutaj się muszę zgodzić, nie występując w kanony "co jest dobre a co złe" no nie ma co szaleć. Dżem gra tak sobie,do "pochlać i wyżerka" nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu tego bandu. Mimo to było by miło usłyszeć ich - ale jako dodatek na scenie. Nie jakąś tam wielką atrakcje festiwalu.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 05 Lis, 2015   

Ani za ani przeciw. Sentyment jest, natomiast trochę mi się przejadł Dżem co roku grający tu i ówdzie w okolicy.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Muszę wyrazić obiektywną opinię na temat ostatniego koncertu dżemu z 22.11.2015 w Damasławku. Grali tak... że chyba zmieniam zdanie o zespole.. To była jakaś tragedia. Być może nagłośnienie, być może akustyka pomieszczenia, albo zmęczeni po trasie. Mnie tam nie urzekło. Wręcz przeciwnie, nie potrafię zrozumieć, jak mogli tak spieprzyć, repertuar mieli stary, znaczy krwią przećpanego Rycha wypromowany na szczyt - ale czego się tam innego spodziewałem. Jeśli w takiej formie będą grać dalej, to jakaś porażka.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 13 Sty, 2016   

Sorry! <gafa>
Jednak się z tym Dżemem zapędziłem, z tego mojego początkowego linku już go usunięto i nic nie wskazuje na to, by faktycznie miał wystąpić.
Proszę jakiegoś moda o przeniesienie tematu do Plotek

Przepraszam za zamieszanie -.-
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

serio to tylko plotka? a tak się napaliłam.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 05 Cze, 2016   

Dla polskich zespołów nie ma już miejsca w lineupie na Dużej. Zostało jedno wolne dla kogoś ze świata.
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 06 Cze, 2016   

aqu32 napisał/a:
Dla polskich zespołów nie ma już miejsca w lineupie na Dużej. Zostało jedno wolne dla kogoś ze świata.

mam cicha nadzieje ze to bedzie cos mega, co wynagrodzi dotychczasowa miernosc
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Dla polskich zespołów nie ma już miejsca w lineupie na Dużej. Zostało jedno wolne dla kogoś ze świata.

mam cicha nadzieje ze to bedzie cos mega, co wynagrodzi dotychczasowa miernosc

To miejsce jest już zajęte - trafili tam Lacuna Coil ;] Rzeczywiście, szału w tegorocznym lajnapie delikatnie mówiąc nie ma..
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

Dla kogo nie ma, dla tego nie ma. Ja uważam, że jest zajebiście a dodatkowo nie spowoduje masowego najazdu.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

w sumie dla mnie średni, ale też nie narzekam bo jest kilka zespołów na które chętnie się wybiorę a też będzie czas na wybranie się w inne miejsca ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group