Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dillated Peoples
Autor Wiadomość
kisielo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Stargard/Szczecin
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   Dillated Peoples


Dilated Peoples – amerykańska grupa hip-hopowa rezydująca w Kalifornii.

Członkami grupy są: DJ Babu (producent/DJ) (członek zespołu Beat Junkies), Evidence (raper/producent) oraz Rakaa Iriscience (raper). Za produkcje ich albumów odpowiadają m.in.: The Alchemist (uważany za nieoficjalnego, czwartego członka zespołu), DJ Premier, Kanye West, Evidence, DJ Babu oraz kilka innych osób. Wizytówką grupy są komentarze społeczne, braggadacio, nawiązania do tzw. starej szkoły rapu, a także szacunek do wszystkich elementów hip-hopu.

Pomimo zdobycia sławy w społeczeństwie hip-hopu podziemnego, Dilated Peoples nie osiągnęli sukcesu komercyjnego. Wyjątek od powyższego stanowi utwór "This Way", nagrany w 2004 roku we współpracy z Kanye Westem.

Evidence pojawił się na płycie "O.c.b." polskiego rapera O.S.T.R.-a w utworze zatytułowanym "Real Game". Wyprodukował także bit do utworu Włodiego "T&T", z albumu "Wszystko z dymem".

A teraz coś od siebie. Wizja rapsów na woodstocku trochę mnie odstrasza ale starej szkoły bardzo lubię słuchać więc raczej wpadnę na koncert się pobujać. Jestem pewny, że nie jeden z Was bujał się do "Worst Comes To Worst"
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Kompletnie nie moje klimaty pewnie będę balowała gdzie indziej :D
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Eh ja rozumie ze rozna muzyka,ale takie cos? <szok> No ja to nawet z daleka tego nie poslucham,na szczescie jest wiele ciekawszych zajec :))
 
 
beztroskiczas  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 10
Skąd: Londek Zdroj
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Generalnie jestem w szoku. Pamietam jak chyba w 2010 albo 11 Jurek nawijal ze niema miejsca dla hip-hopu na woodstocku wiec od tamtego momentu sobie darowalem nawet propozycje w komentarzach, a tu prosze takie zaskoczenie, z drugiej strony byc moze jest to dla podbicia wiekszej publiki na woodstocku bo frekwencja w zeszlym roku byla srednia- to tylko sugestia.
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Jurka już całkiem pojebało! <zly>
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

No nieźle :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

A jak dla mnie świetnie, z tego co udało mi się poczytać to na koncertach niosą niesamowity klimat. To nie jest rap, który zainteresuje przeciętnego Sebę w dresie.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Zajebiście, doskonale, grupa fenomen bo inaczej tego okreslić sie nie da - Evidence to przechuj w swojej klasie, a odpalając takie albumy jak Expansion Team to łeb buja się okrągłą godzinę.

I tak jak Jasiek powiedział, to nie jest rap dla typowego dresika, bo to coś w zasadzie awangardowego rapu.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Nie znam, z założenia nie szukam takiej muzyki, ale krótkie odwiedziny na youTube nastawiają optymistycznie. Oni dają się słuchać
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2016   

Dla mnie bomba. Od dawna uważam, że na przystanku powinien być hip hop. To jest muzyka, która duchem nawiązuje do czasów hipisowskich. Podoba mi sie taka zmiana. Mniej polityków na scenie a więcej dobrej alternatywnej muzy! Czekam na Hemp Gru <rotfl3>
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Klasyka i kult totalny. Jak dla mnie jedyny argument żeby w tym roku się tam pojawić, no może jeszcze Apocalyptica. Za rok czekam na Necro, Ill Billa albo Mos Defa. Głowa do góry hipisy, macie przecież Luxtorpedę
 
 
Nomadus  
Forumowy prawiczek
Internetowy Nomada

Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Z Pustki
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

kabanos napisał/a:
Jurka już całkiem pojebało! <zly>


Mój wykrywacz kucowatości oszalał w tym momencie : )
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

beztroskiczas napisał/a:
Generalnie jestem w szoku. Pamietam jak chyba w 2010 albo 11 Jurek nawijal ze niema miejsca dla hip-hopu na woodstocku wiec od tamtego momentu sobie darowalem nawet propozycje w komentarzach, a tu prosze takie zaskoczenie, z drugiej strony byc moze jest to dla podbicia wiekszej publiki na woodstocku bo frekwencja w zeszlym roku byla srednia- to tylko sugestia.

Myślę, że dla ulicznego i kibolskiego hip-hopu dalej nie ma miejsca na Woodstocku i dobrze.
 
 
 
MartinXX  
Forumowy prawiczek
Kawałek Tęczy na raz!

Wiek: 31
Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Juuuż czuje ten chłodny powiew basiku! będzie konkret ! <rotfl3>
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Dla mnie bomba,czekam na ich koncert na woodstocku ! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Wywóz odpadów warszawa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group