Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
wysyłka bagażu na woodstock
Autor Wiadomość
Rzulu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: Jawornik
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   wysyłka bagażu na woodstock

Witam Wszystkich Woodstokowiczów,

od kilku lat jeździmy z okolic Krakowa na ten najpiękniejszy festiwal na świecie. W tym roku jednak chcieliśmy nasz wyjazd na Woodstock połączyć z 2-3 dniową wizytą w Berlinie (przed Woodstockiem). Bo w sumie to rzut beretem od Kostrzyna. Tylko nie za bardzo chcemy zabierać wszystkie bagaże do Berlina. Tu moje pytanie do was. Czy jest jakaś możliwość aby np. nadać kurierem paczkę do kogoś z Kostrzyna (czy bezpośrednio na Woodstock) kto odbierze taką paczkę i przechowa ją dla nas przez kilka dni do czasu naszego przyjazdu z Berlina? Oczywiście za fatygę odpłacimy się ;) Gdyby ktoś się spotkał za takimi usługami to bardzo bym prosił o jakieś info.

Zaraz będzie Ciemno!!!
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Można wysłać paczkę na Poste restante, czyli będzie czekać na nas na poczcie. Ewentualnie opcja "odbiór w punkcie". Niestety nie polegałbym na obu tych opcjach w czasie festiwalu, bo może się okazać że dużo więcej osób wpadnie na ten sam pomysł :)
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Może paczkomat?
Albo w Gorzowie Wielkopolskim (około 50km) są skrytki bagażowe to przejeżdzajac można zostawić i przed festiwalem wrócić po nie
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

a może i w samym kostrzynie jest przechowalnia bagażu albo skrytki :)

EDIT: Nie ma :P
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

wiem że nie ma, bo sprawdzałem rano jak pisałem tą odpowiedź ;)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Ktoś kiedyś na tym forum był z Kostrzyna, może przechowa?
 
 
 
JadymyNaWooda  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Okolice Katowic
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Ost na woodatocku stal duzy samochod z poczty Polskiej i bylo mozna wyslac swoj bagaz do domu.
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

No tak, DO domu, a ten ktoś chce wysłać Z domu, NA pole.
 
 
 
Rzulu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: Jawornik
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Swarog napisał/a:
Można wysłać paczkę na Poste restante, czyli będzie czekać na nas na poczcie. Ewentualnie opcja "odbiór w punkcie". Niestety nie polegałbym na obu tych opcjach w czasie festiwalu, bo może się okazać że dużo więcej osób wpadnie na ten sam pomysł :)


O opcji Poste restante nie wiedziałem. Chyba będzie to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Myślę że nie będzie problemów z odbiorem bo pewnie gdzieś w poniedziałek, najpóźniej we wtorek byśmy odebrali tą paczkę. Jeszcze w te dni nie ma takiej masakry. Choć prawdę mówiąc nigdy nie zawitałem na poczcie w Kostrzynie.

clover93 napisał/a:
Może paczkomat?
Albo w Gorzowie Wielkopolskim (około 50km) są skrytki bagażowe to przejeżdzajac można zostawić i przed festiwalem wrócić po nie

Paczkomat troszkę za daleko i nie bardzo nam po drodze.

JadymyNaWooda napisał/a:
Ost na woodatocku stal duzy samochod z poczty Polskiej i bylo mozna wyslac swoj bagaz do domu.


Już chyba od kilku lat taka ciężarówka stoi i czeka na zmęczonych Woodstokowiczów :)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Najlepiej zapytać w okienku, kiedy najlepiej nadać żeby doszła na pon/wt i nie leżała za długo :) Co do poczty w Kostrzynie, byłem podczas trwania woodstocku (nie przed) i jest bardzo w porządku :)
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Paczkomat przerabiałam, wbrew pozorom jest ograniczony, tylko jeden, niewielkie wymiary, miejsce cudem się zwolnilo dosłownie na chwilę przed moim wyjazdem, a sprawdzałam je kilkanaście razy dziennie na tydzień przed festiwalem. Gdyby taki paczkomat miał opcję przechowania! To co innego.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 30 Mar, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
Gdyby taki paczkomat miał opcję przechowania! To co innego.

No, niestety paczkomaty zostały stworzone do tego, żeby miały dużą wymianę przesyłek, więc sugeruje się, żeby odbiór był jak najszybszy. :P U mnie w mieście przed każdymi świętami jest problem, że paczkomat zapełniony, więc podstawiają vana, z którego wydają przesyłki ^^
 
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Pią 13 Maj, 2016   

No dobra.ja jestem z K-na i ewentualnie mogę graty do garażu wrzucic, byle nic bardzo cennego. Pisz PW, ja tu zaglądam co jakiś czas.
 
 
mash73  
Forumowy prawiczek

Wiek: 50
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 14
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 15 Maj, 2016   

Witam....
Przerabialem wyslanie paczki na poczte do Kostrzyna..pare lat temu...z 4....
Paczka wyslana 10 dni przed planowanym rozpoczeciem Woooda....
Paczka ok 10..15.kg jak pamietam.......doszla dzien lub dwa przed....pomimo kilku wizyt na poczcie nawet ciezko bylo ja namierzyc przez sledzenie....
Poczta to super ...Mile Panie....ale nie wyczaruja....."""jest w Gorzowie ale kiedy u nas bedzie ???....weekend wchodzi i urlopy sa .."""
...poznie bylo trzeba szybko zuzyc "prowiant"""
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group