Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock po woodstocku
Autor Wiadomość
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   Woodstock po woodstocku

i co będzie robił?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Nie wiem czy ktoś oprócz Pokojowych decyduje się na taki krok.. oglądanie jak to wszystko pustoszeje i zostają tylko zwały śmieci to raczej średnio interesująca perspektywa. Pomijając fakt, że trzeba jeszcze mieć na to czas.
 
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Przed festiwalem bedzie wiele osob, ale po juz nie. Nie rozumiem tego.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

ja pewnie popołudniu w niedzielę będę miał pociąg jak w tamtym roku i to już ciężkie jest siedzieć w niedzielę na polu bo wszystko rozbierają i w sumie to nie ma co robić bo wszyscy zbierają się już. .

po prostu wszyscy wyczekują tego i chcą więcej czasu spędzić w tym miejscu a po już każdy jest zmęczony fizycznie, poza tym przed jest wsztystko otwierane, lidl, prysznice itp, a w niedzielę już rozbierane, więc też utrudnia to przebywanie na polu

w tamtym roku był mój pierwszy raz i byłem w szoku jak wstałen tak koło 9 i patrzę a tu takie tłumy wędrują i takie pustki dookoła bo myślałem że niedziela to jeszcze taka spokojna i połowa jeszcze będzie odpoczywać, ale cóż :)
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Ja zostaję na niedziele bo nei chce stać w korku na s3 :P
 
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

My też zostaniemy jeden dzień, coby nie pchać się na największe tłumy w pociągach.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

To balujemy razem? :D
 
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Jeśli w niedzielę będę jeszcze żywy to chętnie ;D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

5 lat temu zostaliśmy na polu do 19 w Niedzielę. W ogólności trochę samowolka - wszyscy się zwijali, były jakieś problemy ze złodziejami (wtedy spłonął samochód złodzieja).
Ogólnie patrzenie na śmieci wszędzie i wyludniające się pole nie jest przyjemnym widokiem.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Rozumiem ludzi którzy uciekają z pola w niedzielę, niekoniecznie już rano (ja chyba najwcześniej wyjeżdżałem ok. południa, a bywało nawet że dopiero po godz 15), ale nigdy nie zrozumiem jak można zwijać się z pola w sobotę o godz 20?! Nie są to może jakieś szczególne tłumy, ale sam widok uciekających ludzików wygląda zwyczajnie przykro, bo człowiek zdaje sobie sprawę, że to już prawie koniec.. a kolejny dopiero za rok.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Głównym powodem, dla którego nie chce mi się zostawać w niedzielę, jest wszechobecny syf. Do tego należy dołożyć szabrowników, zbierających pozostawione na polu rzeczy, nie zawsze porzucone przez właścicieli. Generalnie smród i brud, wszędzie cuchnie szczynami, walają się śmieci itp. Bardziej byłbym za afterem gdzieś w pobliżu, nad jakimś jeziorem, gdzie na spokojnie można by powoli dojść do siebie przed podróżą, a przede wszystkim się umyć.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Śmierdzi i nie ma nawet gdzie dwójki zrobić :( Mogliby zaczynać zbierać toiki jakoś po 15 chociaż. Już zdarzało mi się pół pola przebiec za potrzebą, bo 80% toików było zabranych/zamkniętych. Skoro większość osób zwija się w niedzielę - co jest oczywiste - to mogliby o nich pomyśleć.
Też kiedyś wpadłam na pomysł, żeby poczekać do poniedziałku, ale atmosfera jest grobowa, w dodatku robi się syf... Człowiek nie ma się gdzie podziać.

[ Dodano: Wto 05 Lip, 2016 ]
Swarog napisał/a:
Bardziej byłbym za afterem gdzieś w pobliżu, nad jakimś jeziorem, gdzie na spokojnie można by powoli dojść do siebie przed podróżą, a przede wszystkim się umyć.

O to to, myśmy tak zrobili 2 lata temu (w zeszłym roku nie mogłam być na PW). Kumple znaleźli na gps jezioro i pojechaliśmy tam przez lasy i pola :P Na miejscu było fantastycznie :)
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Myślałem kilka razy o tym, żeby zostać dłużej. Ale jak widzę ten syf to się odechciewa. Byle do domu, porządnie umyć się i wyspać.
 
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

E tam. Rok temu nasz poranny pociąg do Olsztyna pojechał niemal pusty, bo prawie nikogo nie wpuścili. Przez to musieliśmy obozować 10 godzin na obszczanym dworcu i wracać w cholerny upał pociągiem zapchanym do granic możliwości. Toteż w tym roku mogę przez ten jeden dzień spać na woodstockowych śmieciach, myć się wodą z baniaka i srać w krzakach, byle tylko wrócić do domu w nieco bardziej ludzkich warunkach ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group