Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioski na woostocku
Autor Wiadomość
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Tasior napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
forysiowa napisał/a:
Co do dziwnych dźwięków (na szczęście nie byłam tego świadkiem, ale słyszałam wiele opowieści), kiedyś w okolicach skrzyżowania przed górką ASP (okolice żółtej T3-ki w kwiatki) rozbijał się namiot jakichś po*ebów, którzy całą dobę wyli, puszczali z trzeszczacych głośników jakąś matromuzę i wkurwiali wszystkich dookoła. Nie przerywali nawet w środku nocy, a między 2, a 5 chamsko grali wręcz głośniej. Jak na złość z głowy wyleciała mi nazwa tego "ugrupowania", ale wiem, że pojawiali się też na pasażu, bo z tym spotkałam się osobiście. Ze skrzyżowania wynieśli się ze 4 lata temu (chyba), a rozjuszeni sąsiedzi posuwali się do takich środków, jak przecinanie kabli od sprzętu, nasyłanie na nich patroli w różnych kolorach, rzucanie nieświeżym żarciem, a nawet - w furii - rękoczyny.


Haribole. Ostatni raz na skrzyżowaniu rzeczywiście widziałem ich 4 lata temu, ale w sumie całkiem fajne miejsce to było. Swoją drogą ja co roku dalej na nich trafiam, z tym że obecnie urządzają te śpiewy gdzieś na pasażu handlowym. Chociaż nie powiem, mieć namiot koło nich nie było zbyt ciekawym przeżyciem.


A ja tam byłem smutny jak zniknęli, to było świetne miejsce gdzie impreza trwała całą noc! Jak o 3 nie było co robić, to zawsze można było iść do nich i pobujać się w transie ;)


No dobra, kurwa, ale śpij (albo raczej nie-śpij) sobie obok nich kilka nocy z rzędu, jak tak zawodzą...
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

Ze dwa razy co najmniej byłem rozbity obok nich. Jak zniknęli, to nie wiedziałem co robić i szukałem po polu. Szkoda ich, normalnie tęsknię ja i reszta ekipy, która od lat specjalnie dość blisko Hariboli się rozbijała
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

przecinanie kabli od sprzętu, nasyłanie na nich patroli w różnych kolorach, rzucanie nieświeżym żarciem, a nawet - w furii - rękoczyny.
Super sprawa zachowaliście się jak Jezus przykazał <zly>
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie te wydarzenia nie są opisane w pierwszej osobie liczby mnogiej. Co więcej, na początku już zaznaczyłam, że znam sytuację z opowieści, nie autopsji. Nie powiedziałam też, że zrobiła to moja aktualna ekipa, tyle że te kilka lat wstecz - przedstawiłam przykładowe reakcje różnych ludzi na ich obecność.
 
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Pon 28 Mar, 2016   

Drużyna Pierścienia ze Szczecinka :D Rozbijamy się od 2 lat w lasku koło pasażu, niedaleko PatoVikingów :D
 
 
bluelabel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016   

siemano woodstockowicze ma ktos info o "czerwonej" wiosce? tj sympatykow skrajnej lewicy. kiedys gdzies migneli mi na filmie lub zdjeciu ale wiecej nic nie znalazlem pozdro!
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016   

bluelabel napisał/a:
siemano woodstockowicze ma ktos info o "czerwonej" wiosce? tj sympatykow skrajnej lewicy. kiedys gdzies migneli mi na filmie lub zdjeciu ale wiecej nic nie znalazlem pozdro!

to co było rozdmuchane w mediach nijak ma się do rzeczywistości. Ot, kontrowersyjno-prowokujące hasełko na fladze podobnie jak - wrogowie wolnosci czy inni zwolennicy aborcji -, a osoby z niej mają tyle wspólnego z czerwoną zarazą ile usłyszały od mame przy niedzielnym obiedzie.
 
 
Isos  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Zapraszam do Wioski Pogańskiej na Polu Malinowskiego! :)) https://www.facebook.com/...88424637870990/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group