Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska forumowa
Autor Wiadomość
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Jumbo napisał/a:
Nie biorę udziału w tej edycji wioski. #niepozdrawiam.

A co, w tym roku jedziesz z Daho na #orlegniazdo? :D
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Saperkę małą będę miał ze sobą.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

jednak będziemy, przywieziemy stare flagi


szykujcie nam miejsce
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Przeca ja flagę zrobilam

[ Dodano: Pon 11 Lip, 2016 ]
Nas jednak nie będzie. Wypicie za nas. I bawcie się dobrze
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

punk_rock napisał/a:
Jumbo napisał/a:
Nie biorę udziału w tej edycji wioski. #niepozdrawiam.

Kamień z serca.


Też się cieszę ;)

outi napisał/a:
Jumbo napisał/a:

Nie biorę udziału w tej edycji wioski. #niepozdrawiam.


A co, w tym roku jedziesz z Daho na #orlegniazdo? :D

#niepotwierdzoneinfo
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Szkoda, że nikt nie podjął tematu plandeki chyba, że ktoś bierze, a nic tu o tym nie wiadomo. W Kostrzynie jest Bricomarche, na stronie plandeki mają, ale cen nie podają. Może nie wykupią i tam się skoczy w razie w... ...
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

malkontent napisał/a:
Szkoda, że nikt nie podjął tematu plandeki chyba, że ktoś bierze, a nic tu o tym nie wiadomo. W Kostrzynie jest Bricomarche, na stronie plandeki mają, ale cen nie podają. Może nie wykupią i tam się skoczy w razie w... ...

No lipa trochę, ale jak widać sama wioska ledwo żywa w tym roku :P Na miejscu, jeśli jakieś plandeki będą, to jak najbardziej można się zrzucić. Albo jak ktoś już kupił i przywiózł/przywiezie.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Będzie wioska i już. Nie takie rzeczy się organizowało. Na razie chce się upewnić że nikt nie wziął plandeki tj harry ale nie mam numeru. Ma ktoś nr do harrego ? Po drugie potrzebuje nr do kogoś kto już jest aby załatwił drzewa i ogrodzie teren. Kaczmar, Kijana? Podolasz? A jak znam życie to kupię plandeke przyjadę i to sam zrobię bo nikt dupy nie ruszy. Z tym zeby chociaż miejsce było... A jak nie to wpizdu wioskę gdzie indziej wybuduje :) Ot taka najezona proza życia krótka refleksja.
 
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Harry coś pisał wcześniej, że w tym roku nie da rady tematu ogarnąć.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

W związku z sytuacją, w której do wioski forumowej chce przybyć:
Moje auto (PiankA, Punk_rock, Dezaprobator) + Kaczmar uroczyście ogłaszam śmierć forum :)

W związku ze śmiercią forum uprzejmie informuję, że nie budujemy wioski forumowej lecz rozbijamy się tam gdzie nas napadnie. Koszulki można odbierać po uzgodnieniu telefonicznym: 514410660. Kto chce się do nas przyczepić albo jest już i chce abyśmy my się przyczepili to proszę dzwonić na ten sam numer.

Już rok temu wieszczyłem aby sprzedać forum a kasę zainwestować w alkohol ;) A teraz tylko potwierdziliście moje przypuszczenia, że była by to słuszna decyzja ;) Teraz to może nawet nie być z kim wypić :D
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

+ kilka osób też pisało, że będzie.
no nic, gdzieś tam się znajdziemy, przecież nikt daleko nie pójdzie skoro ogrodzone wszystko <haha>
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Mój telefon macie. Środa ok 1.00 w nocy jestem.
 
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Dezaprobator napisał/a:
Mój telefon macie. Środa ok 1.00 w nocy jestem.

W sensie, że za 3 godziny od teraz, czy za dobę i 3 godziny? <haha>
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 16 Lip, 2016   

Nieco było mi przykro w tym roku z powodu wioski. Całe 5 sekund żałowałem zanim sobie przypomniałem jacy jesteście zjebani i że na dobre mi wyjdzie tegoroczna rozłąka. No cóż - może za rok będziemy przekraczać granice absurdu razem.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

Nigdy nie czułem się jakoś szczegolnie emocjonalnie związany z tym forum, traktowałem je jako miejsce gdzie moge zaczerpnąc głównie informacji o PW, szczególnie na samym początku mojej przygody z Przystankiem (jeszcze pod innym nickiem), ale jakos tak przykro, jak człowiek czyta takie rzeczy. Tym bardziej że wokół tego Przystanku budowany jest klimat jakiegoś szeroko pojętego "końca".
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

Ja co prawda tylko raz ileś lat temu byłam rozbita we wiosce, ale co roku starałam się pojawić tam przynajmniej raz. Wydaje mi się, że to kwestia organizacji za rok jeżeli chodzi o wioskę. A jeżeli chodzi o samo forum to jak każdy sobie powie, że to koniec to rzeczywiście tak się stanie. Szkoda by było.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016   

Może nie koniec forum ale na pewno nie będzie takie jak było. W młodych siła ale jak dotąd nikt się nie zaangażował.
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Dezaprobator napisał/a:
Może nie koniec forum ale na pewno nie będzie takie jak było. W młodych siła ale jak dotąd nikt się nie zaangażował.

Najlepiej psioczyć. ja to opiszę jak to widzę.
I ja się nie dziwię, po tym jak traktujecie.
Najebałem tu setkę postów, wciągam w forum paru ludzi, laskę i siostrę, na woodstocku jestem co roku ale mam wrażenie że z wami bym się nie zsocjalizował, że tworzycie jakiś zamknięte kółko adoracji. Czuję się tu mocno pomijany, jakby moje posty były niewidoczne, jakbym był tu kimś nowym, czuję od pewnego czasu pisząc na tym forum że wpierdalam się między wódkę a zakąskę. Że wy wszyscy znacie się jak łyse konie, a ja tu tylko przeszkadzam. Forum niby o woodstocku, na Woodstocku już od 14 lat bywam, a jakoś obco się tu czuję. Do tego dezinformacja wszędzie.

Dwa przykłady kontaktu z administacją waszą:
Rok tegoroczny - koszulki. Napisałem że chciałbym być na niej. Zignorowano tego posta, nie powiedziano ani tak ani nie - po prostu tak jakby go nie było. Nigdzie nie było napisane kto je dostanie, co trzeba zrobić by dostąpić tego zaszczytu, kto będzie robił projekt itd. Zrobiłem na szybko projekt - znowu to samo. Myślałem że mam jakiegoś shadowbana czy coś, że inni moich postów nie widzą. Przeanalizowałem swoje posty czy nie jestem tym, no, "trollem" - no cholera, nie - wywody na stronę A4 nieraz które nikogo nie obchodzą i na tle jednozdaniowych waszych wyglądają strasznie przygnębiająco. Tematy pełne prywaty takie klimaty. Po fakcie dopiero po woodstocku przeczytałem że trzeba było wpłacić kasę, przed nigdzie o tym nie pisało. a przecież się zgłaszałem. Na woodstocku widziałem tylko jedną osobę w takiej koszulce a byłem rozbity na górce/za pasażem, więc teoretycznie w waszym epicentrum, jak ktoś wyżej wspomnial. Wikingów widziałem jak wystawiłem łeb z namiotu.

Zwracałem już w 2013 uwagę że bank podrózy się rozwalil (do teraz nie działa - temat "Jurek Owsia sprzedaje wódkę spod lady" z 2013 - nie da się w niego wejść - wasza reakcja - oj tam oj tam czepiasz się.

Inna sytuacja - Kto inny z forum uctoka zaoferował mi miejsce w namiocie, by przestać odpowiadać na wiadomości ja wyjeżdzałem - gdybym mu zaufał, to bym pod gołym niebem spał. Pewniej jest przygotowac sobie stryczek niż zaufać wam.

Ciężko jest z takim podejściem zrobić coś dla forum, poza udzielaniem się w dyskusjach, z których w końcu nic nie wynika, lub zamyka się tematy (vide tematy o cyckach [w sumie słusznie zamykane] czy innych uchodżcach). To forum jest fajne, ale dla mnie nic tu nie jest jasne. Ja rozumiem, że hehe, jest jak na łudstoku, walimy regulamin, pełna anarchia, piszta co chceta, ale można by chociaż o tym napisać wprost, a nie nabierać wody w usta.
Uważam że takie forum jest potrzebne, ale prowadzone nie na zasadzie "jakoś to będzie", tylko bardziej z pasją, zaangażowaniem, ze skupianiem się na detalach -tzw. "na pełny etat". Mam wrażenie że te chęci w administracji wygasają i idą ze wszystkim po najmniejszej lini oporu. Może to ja jestem stary i nic nie ogarniam, ale tak to widzę.

a tak w ogóle to chyba znowu wam się forum popsuło, nie da się PW wysłać bo jakimś problemem sypie
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

Jak nie było mowy o płatnościach, jak była. Thread przypięty w przynajmniej kilku miejscach, co roku widoczny jako "ważne ogłoszenie". Swoją drogą, dzięki za przypomnienie, że muszę dezowi zapłacić za wysył.


Wioski nie było, tak mam wrażenie, z wielu powodów.
Niezdecydowani ludzie, raz mówią że będą, potem że nie. Do tego płot, zakaz wjazdu na pole etc.

Może by po prostu przyszłoroczną spróbować zorganizować za płotem czy na malinowskim albo coś?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group