Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Woodstock
Autor Wiadomość
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Gięcie pały na pały <cycki> na całej linii.


Wjazd za krysznyą będzie zamknięty? - Wpadamy 8smego.

Chciałem wjechać od strony "budek z żarcie' skręcić za Krysznę, - pod górę odbić w lewo za greenpeace i tam już potuptać Radoście i nawet lekko sprośnie. To też jest zamknięte?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

do 9 będzie open
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Da się tam dojechać z innej strony?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

tak jak napisałem, droga na gorzów, zielona przerywana linia i w lewo. Nigdy tamtędy nie wjeżdżałem, ale według mapki prowadzi ona na tyły malinowskiego. Potem całego malinowskiego przjechać, dojeżdżacie znowu na tył kryszny i do góry na grinpis
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów - mniej więcej nasza trasa zeszłoroczna. Wjeżdżaliśmy w środku nocy (gdzieś 0:30), pół godziny po zamknięciu pola. W zeszłym roku jak był zakaz od konkretnej daty, to obowiązywał od północy, nam się nie udało wyrobić.

Jechaliśmy małym, niskim Peugeotem 206 obładowanym na maxa alkoholem, dało radę (choć coś tarło na wertepach :P)

 
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

rizaki napisał/a:
Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?


Nie zatrzymuj się. :D

Dziękuję za mapkę! :D Będę tam od tyłu gdzieś miał obóz. - Jak przyjadę w sobotę zdam wam relację. - Z telefonu napiszę, gdzie można wjechać.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

rizaki napisał/a:
Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?


Jeśli nie będziesz wjeżdżać na główne pole (to z zakazem), ew. będziesz jechać w nocy/nad ranem, to nie będzie jakiegoś większego problemu :P my jedyny problem na jaki natrafiliśmy mielismy taki, że stała spora grupka ludzi na drodze i trzeba było ich poprosić, żeby się na moment przesunęli ;p
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

Problem z tą drogą którą zapodała Mazu jest taka, że jest ona (przynajmniej częściowo) prywatna. Z tego powodu kilka dni przed festiwalem usadawia się tam grupa gimnazjalistów wynajętych przez ponoć właściciela pola. Cennik, jak można się spodziewać, z dupy: 20 lub 30 zł za namiot + 10 czy tam 15 zł za osobodzień każdej osoby znajdującej się w aucie. Kiedyś bramkę stawiali od poniedziałku od godz 12 lub od północy we wtorek, ale mam wrażenie, że co rok są coraz wcześniej. Przyjeżdża tamtędy na pobliskie polany dużo Niemców dla których takie opłaty to grosze, dlatego nie zdziwię się jak w tym roku z uwagi na zakaz dla samochodów na polu rozstawią się jeszcze wcześniej ;/ Jeśli przed weekendem to nawet my moja grupka ma przejebane.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

My nie mieliśmy rok temu problemu z wjazdem. Teraz tam są OFICJALNE parkingi Woodstockowe - Woodstock jest dogadany z właścicielami. Parkingi były powydzielane taśmami, pokojowy patrol skierował nas właśnie na nie.
Możliwe, że opłata była jednorazowa za samochód i wynosiła 15 zł za auto za cały festiwal, nocą jak wjeżdżaliśmy nie było tam nikogo.
 
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

15zł za cały festiwal??? Ja rok temu płaciłam 20zł za dzień!! To był oficjalny parking niedaleko starego CPN
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016   

No właśnie... Ceny za parkingi są kosmiczne, rok temu byliśmy na parkingu za ASP to zostawiliśmy 80zł chyba.

W tym roku jadę PKP więc problem z głowy :D
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016   

Zadzwoniłem do rodziny (10 woda po kisielu), ale podjechali i obczaili jak to wygląda, - z tyłu może być ciezko, - lasami. Wąsko między drzewami - w dodatku bagniście...

Jakoś wjedziemy, no nie? :D
Proponuję desant z powietrza.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Zróbmy zrzutkę na KRAZa :)
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Tutaj są najlepsze wskazówki dojazdu i najdokładniejsza mapa z ładnie zaznaczonym polem i parkingami...

Ciekawe jak szybko zapełni się te pole malinowskiego... Ja tam nawet nigdy nie byłem i nie wiem jak to wygląda dokładnie, ale wychodzi na to, że jednak trzeba będzie się tam przestawić... :/

edit: kurde, nie zobaczyłem że to już w innym temacie wrzucono, sorry :P
 
 
Jarek1233  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 12
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

https://www.eventbrite.co...ets-26072432347 darmowe bilety na parking blablacar
 
 
prezes  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: DG
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

aaaa, wielkie dzięki, udało sie :):):)
 
 
nopasaran  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: konin
Wysłany: Nie 10 Lip, 2016   

Hej! Mam pytanie.
Czy dam radę przejechać we wtorek po południu drogą zaznaczoną na czerwono? Jest to wjazd do lasu od strony drogi na Szczecin. Zaznaczyłam również drugą możliwość (droga różowa) ale z tego co mi wiadomo to ulica Północna (na żółto) jest już zamknięta, więc pozostaje mi tylko kierować się na Szczecin i odbić w prawo do lasu. Orientuje się ktoś czy ta dzika droga w lesie (czerwona na mapce) jest w ogóle przejezdna? Od pewnego momentu (tam gdzie różowo) bez problemu da się przejechać, ale w tym roku pierwszy raz jadę w inny niż tradycyjny sposób i mam wątpliwości, które wolałabym rozwiać już dziś, a nie w dniu przyjazdu. Z różnych powodów wolałabym mieć auto przy sobie, w miejscu zaznaczonym różową kropą. Mam nadzieję, że w miarę przejrzyście wytłumaczyłam swój problem. Czekam na odpowiedź i do zobaczenia na polu! :)
 
 
Marianna  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Lip, 2016   

Z tego co kojarzę, to ta droga to wjazd na płatne parkingi. Kawałek przejedziesz, ale dość ciasno jest pomiędzy drzewami, więc samochodu nie zostawisz, a dalej już pan pobierający opłatę za parking.
Dodam, że zawsze byłam pasażerem, więc jeśli ktoś może to niech zweryfikuje tą informację :)
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 10 Lip, 2016   

Weźcie popatrzcie na oficjalne mapy. Tam wszystko jasno wyjaśnione. Parking miejski też jest w tym miejscu więc nie dajcie się naciągnąć na opłaty jakimś wiwsniakom
 
 
makapaka  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Czołem. Czy jest już na polu jakaś dobra dusza która przy swojej terenówce ma trapy ?
Już tłumaczę w czym problem obok miejsca w którym chcemy się rozbić jest taka bruzda głęboka i powiesimy naszego cywila którym jedziemy (A4) na tejże bruździe. Łopat nie mamy gdzie zabrać a saperką to jest pół dnia roboty. Trapy by nas uratowały.
Płacę jak za prezydenta ! ;) czyli w piwie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group