Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Woodstock
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Myślicie, że jak tak zakamufluje auto to się przyczepią?
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Myślę, że nie... ej, to byłby najbardziej wyrąbisty szałas na świecie, jeśli byś tam zakamuflował kampera :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
-VIKING- napisał/a:
Szczerze do dupy z tym. Wioskę rozbijam co roku w lasku koło pasażu. Jak dla mnie i mojej ekipy miejsce idealne i sprawdzone. Będę jedyną osobą z wioski chyba, która przyjedzie autem. Auto chciałoby się mieć przy namiocie, a przenoszenie wioski z powodu jednego auta odpada. Zostaje chyba tylko wjazd na chama i obłożenie samochodu wokoło namiotami;P

Dobry pomysl. Zrobić namiot na samochód i go zasłonić wcale nie jest tak trudno, wystarczy trochę wyobraźni.

Myślę, że w przypadku użycia takiej wyobraźni to nie będą się nikogo czepiać, bo tu przecież chodzi o zrobienie generalnego wrażenia, że na głównym polu nie ma samochodów.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

kabanos napisał/a:
Pojebało ich całkiem, przecież niektórzy przyjeżdżają od 20 lat w to samo miejsce

Poprawiłeś mi Panie humor tym stwierdzeniem, bo dopiero trzynasty raz będzie Woodstock w Kostrzynie :D


widocznie jeździł na Woodstock do Kostrzyna zanim to było modne.
No z tymi latami to mnie faktycznie poniosło tiaaa ale chyba przyznacie że ten kto wymyślił ten zakaz ma nnajebane w bani :))
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Zakaz wymyślili politycy w czasach mody na zamachy wszelkiej maści. Chcieli dobrze, nie ma co piany bić.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

-VIKING- napisał/a:
Zostaje chyba tylko wjazd na chama i obłożenie samochodu wokoło namiotami;P


Są jeszcze dwie opcje :P Nie wjeżdżać, albo wjechać, rozpakować się i przeparkowac :D
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

rus_one napisał/a:
Zakaz wymyślili politycy w czasach mody na zamachy wszelkiej maści. Chcieli dobrze, nie ma co piany bić.


Tylko czasami nachalność jest gorsza od faszyzmu.

Sama nie wjeżdżam autem na pole, ale uważam zakaz za co najmniej śmieszny.
I ktoś już dobrze powiedział, nie wieszajcie psów na Owsiaku a na tych co do koryta się pchają i mają jakieś wypaczone poczucie realności.
Myślę też, że jeżeli woodstockowicze by się zebrali i coś próbowali z tym zrobić jest szansa, ze się uda. W końcu to lud ma głos. A przynajmniej teoretycznie.
 
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Sob 04 Cze, 2016   

Politycy nie mają pojęcia że na woodstocku samotne wyglądające na porzucone auto by nie przeszło ( zamach) i kolejna rzecz- karakan bardzo nie lubi Owsiaka więc kazał Du*ie i Beacie coś namieszać... Jak mówiłem- nie ma co bić piany.
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Narobili syfu z tymi ograniczeniami. Trudno. Oby duch festiwalu pozostał, bo ubranie go w kolejne (głupie swoją drogą) prawa, nakazy i zakazy może to zniszczyć. Wolałem ten antysystemowy Wood sprzed 9 lat. Ale cóż...

Mniejsza o to. Zalogowałem się po 7 czy 6 latach na te forum, żeby zadać wam pytanko i dopytać się o zakaz zaznaczony na mapce na czerwono (tj. zakaz wjazdu od 9.VII). Od której godziny ten zakaz wchodzi w życie, czy dotyczy tylko głównej drogi i jest szansa na dostanie się przez lasss (dajmy na to w poniedziałek 11.VII) na punkty, które zaznaczyłem na mapce na niebiesko?



Chciałbym pojechać samochodem i w nim spać, mieszkać i gotować (mały minivan), słysząc jednocześnie co gra na dużej scenie. A najlepiej mając nań widok. Wolałbym nie przyjeżdżać już w piątek przed, gdyż zwyczajnie zniszczę się do czasu rozpoczęcia a organizm już nie ten, co 7 lat temu ;-p

Ostatecznie, mam namiot typu "takiwielkirogal", który mógłby skryć w sobie moją bryczkę. No ale wciąż pozostaje kwestia zakazu wjazdu od 9-ego. To co, myk przez lasy czy za gęsto albo strzegą systemowi? Pozdrawiam mordeczki <cycki>
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

rizaki napisał/a:
Narobili syfu z tymi ograniczeniami. Trudno. Oby duch festiwalu pozostał, bo ubranie go w kolejne (głupie swoją drogą) prawa, nakazy i zakazy może to zniszczyć. Wolałem ten antysystemowy Wood sprzed 9 lat. Ale cóż...

Mniejsza o to. Zalogowałem się po 7 czy 6 latach na te forum, żeby zadać wam pytanko i dopytać się o zakaz zaznaczony na mapce na czerwono (tj. zakaz wjazdu od 9.VII). Od której godziny ten zakaz wchodzi w życie, czy dotyczy tylko głównej drogi i jest szansa na dostanie się przez lasss (dajmy na to w poniedziałek 11.VII) na punkty, które zaznaczyłem na mapce na niebiesko?

Obrazek

Chciałbym pojechać samochodem i w nim spać, mieszkać i gotować (mały minivan), słysząc jednocześnie co gra na dużej scenie. A najlepiej mając nań widok. Wolałbym nie przyjeżdżać już w piątek przed, gdyż zwyczajnie zniszczę się do czasu rozpoczęcia a organizm już nie ten, co 7 lat temu ;-p

Ostatecznie, mam namiot typu "takiwielkirogal", który mógłby skryć w sobie moją bryczkę. No ale wciąż pozostaje kwestia zakazu wjazdu od 9-ego. To co, myk przez lasy czy za gęsto albo strzegą systemowi? Pozdrawiam mordeczki <cycki>


kurde, mielismy ten sam problem pare lat temu, ze woodstock juz byl zamkniety dla samochodow, ale my jakos wbilismy polna-lesna droga gdzies od pola malinowskiego, tylko ze patrzac na ta mapke z gory za chiny nie widze tej drozki z gory, ginie gdzies w strukturze lasu z lotu ptaka. Jechalismy chyba jakies 15 minut przez las i wyjechalismy prawie w samym sercu woodstocka, bo tuz obok toikow przy pasazu omijajac wszystkie oficjalne wjazdy. Jestem pewna ze ta drozka nadal gdzies tam jest, wjedz od tyłu prosto z lasu a na pewno ci sie uda, tylko patrz na drzewa zebys sie zmiescil.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

OD 9 -tego jest zakaz wjazdu?!

To wjedziemy lasem, mamy wysoko podwozie opony terenowe.
Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w wyciąganiu (za greenpeace) jak będę na chodzi - podjadę wyciągnać.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

rizaki, prawdopodobnie wjedziesz drogą na gorzów (zielona przerywana linia w prawej dolnej częsci mapy) i wtedy od pola malinowskiego dostaniesz się, ale nie wiadomo czy uda Ci się dopchać aż tak blisko centrum woodstocku gdzie zaznaczyłeś
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Gięcie pały na pały <cycki> na całej linii.


Wjazd za krysznyą będzie zamknięty? - Wpadamy 8smego.

Chciałem wjechać od strony "budek z żarcie' skręcić za Krysznę, - pod górę odbić w lewo za greenpeace i tam już potuptać Radoście i nawet lekko sprośnie. To też jest zamknięte?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

do 9 będzie open
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Da się tam dojechać z innej strony?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

tak jak napisałem, droga na gorzów, zielona przerywana linia i w lewo. Nigdy tamtędy nie wjeżdżałem, ale według mapki prowadzi ona na tyły malinowskiego. Potem całego malinowskiego przjechać, dojeżdżacie znowu na tył kryszny i do góry na grinpis
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów - mniej więcej nasza trasa zeszłoroczna. Wjeżdżaliśmy w środku nocy (gdzieś 0:30), pół godziny po zamknięciu pola. W zeszłym roku jak był zakaz od konkretnej daty, to obowiązywał od północy, nam się nie udało wyrobić.

Jechaliśmy małym, niskim Peugeotem 206 obładowanym na maxa alkoholem, dało radę (choć coś tarło na wertepach :P)

 
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

rizaki napisał/a:
Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?


Nie zatrzymuj się. :D

Dziękuję za mapkę! :D Będę tam od tyłu gdzieś miał obóz. - Jak przyjadę w sobotę zdam wam relację. - Z telefonu napiszę, gdzie można wjechać.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

rizaki napisał/a:
Mazu napisał/a:
Przedstawiam poglądową mapkę, jak można dostać się na pole od tyłu, od strony parkingów (...)


Dziękóweczka! :)

A myślicie, że w poniedziałek będzie za późno na takie manewry miniwanem i porządkowi mogą się uczepić?


Jeśli nie będziesz wjeżdżać na główne pole (to z zakazem), ew. będziesz jechać w nocy/nad ranem, to nie będzie jakiegoś większego problemu :P my jedyny problem na jaki natrafiliśmy mielismy taki, że stała spora grupka ludzi na drodze i trzeba było ich poprosić, żeby się na moment przesunęli ;p
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

Problem z tą drogą którą zapodała Mazu jest taka, że jest ona (przynajmniej częściowo) prywatna. Z tego powodu kilka dni przed festiwalem usadawia się tam grupa gimnazjalistów wynajętych przez ponoć właściciela pola. Cennik, jak można się spodziewać, z dupy: 20 lub 30 zł za namiot + 10 czy tam 15 zł za osobodzień każdej osoby znajdującej się w aucie. Kiedyś bramkę stawiali od poniedziałku od godz 12 lub od północy we wtorek, ale mam wrażenie, że co rok są coraz wcześniej. Przyjeżdża tamtędy na pobliskie polany dużo Niemców dla których takie opłaty to grosze, dlatego nie zdziwię się jak w tym roku z uwagi na zakaz dla samochodów na polu rozstawią się jeszcze wcześniej ;/ Jeśli przed weekendem to nawet my moja grupka ma przejebane.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group