Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochodem na Woodstock
Autor Wiadomość
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

Powtarzać się nie będę. Zakaz jest irracjonalny i niedorzeczny. Mi się marzyła przyczepa kempingowa na polu, ale chyba nic z tego nie będzie ;<< Skoro to wydał wojewoda, chyba można się odwoływać. Zróbmy petycję i do dzieła. Przecież większości z nas zależy na tym, ktoś coś?
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

Ktoś się orientuje jak będzie z parkowaniem w lasku za pasażem? Zawsze się tam rozbijam. W tym roku jadę samochodem. Chcę przyjechać w piątek 8.07 i założyć wioskę gdzieś głęboko.
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

Odwoływać można się tylko za pośrednictwem organu wydającego i cała procedura może się nie skończyć (a nawet jest to bardzo prawdopodobne) zanim zacznie się wood. Też się wkurwiam.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

forysiowa napisał/a:
Odwoływać można się tylko za pośrednictwem organu wydającego i cała procedura może się nie skończyć (a nawet jest to bardzo prawdopodobne) zanim zacznie się wood. Też się wkurwiam.


Chodzi o to, że może jak zobaczą, że dużej ilości jest to nie na rękę zniwelują zakaz. Nigdy nie byłam autem rozbita (cóż za niefortunne i śmieszne sformułowanie :D), ale w tym roku planowałam zjechać przyczepą kempingową, poza tym to tak naprawdę same utrudnienia wnosi ten zakaz. Tonący brzytwy się chwyta. Skoro jest minimalna szansa może warto się ku temu pochylić. Tylko głos ludu jest potrzebny.
 
 
 
Kurvinox  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 24
Skąd: Galaktyka Kurwix
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

No nie wierzę co za cholerna złośliwość losu. Zakaz wprowadzają akurat teraz kiedy mieliśmy w planach po raz pierwszy zabrać się furą. Kumpel kupił we wrześniu pięknego volkswagena t2, autko jest szykowane od kilku miesięcy, sporo pieniędzy się w niego włożylo dlatego teraz to mogą nam naskoczyć <zly>
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

Z tym odwołaniem to raczej nie da rady, bo nie jesteśmy uczestnikami postępowania w tej sprawie, pozostają tylko pisma protestacyjne, ale skutek przyniosą i tak za rok najszybciej pewnie.
Pole Malinowskiego i, jeśli dobrze zrozumiałem jeden z ostatnich vlogów kręcioły, górka za ASP będzie nadal otwarte dla samochodów, więc jest alternatywa, tam jest taki sam woodstock, tylko nie widać koncertów z obozu :D
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

winogron napisał/a:
Z tym odwołaniem to raczej nie da rady, bo nie jesteśmy uczestnikami postępowania w tej sprawie, pozostają tylko pisma protestacyjne, ale skutek przyniosą i tak za rok najszybciej pewnie.
Pole Malinowskiego i, jeśli dobrze zrozumiałem jeden z ostatnich vlogów kręcioły, górka za ASP będzie nadal otwarte dla samochodów, więc jest alternatywa, tam jest taki sam woodstock, tylko nie widać koncertów z obozu :D
Teoretycznie żyjemy w państwie demokratycznym i lud też ma głos. Mi by nie robiło różnicy czy to patelnia czy Pole Malinowskiego. Bywałam w dalszych miejscach rozbita, ale... no właśnie. Chłop mi się nie przeprowadzi w wioski forumowej a takowa jest na nieszczęsnej patelni.
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 14 Maj, 2016   

-VIKING- napisał/a:
Ktoś się orientuje jak będzie z parkowaniem w lasku za pasażem? Zawsze się tam rozbijam. W tym roku jadę samochodem. Chcę przyjechać w piątek 8.07 i założyć wioskę gdzieś głęboko.


Viking, my jesteśmy rozbici kawałek obok was i właśnie czekam z niepokojem na tą mapkę na której mają być zaznaczone dozwolone strefy. Jak to opublikują, to będzie wszystko wiadomo. Ale wciąż wydaje mi się, że jak do tego naszego lasku wjedziemy głęboko autami, staniemy pomiędzy drzewami i dookoła pobudujemy wioski, to żadne Owsiaki ani wojewody nie będą w stanie nic z tym zrobić.
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Sob 14 Maj, 2016   

Tasior napisał/a:
-VIKING- napisał/a:
Ktoś się orientuje jak będzie z parkowaniem w lasku za pasażem? Zawsze się tam rozbijam. W tym roku jadę samochodem. Chcę przyjechać w piątek 8.07 i założyć wioskę gdzieś głęboko.


Viking, my jesteśmy rozbici kawałek obok was i właśnie czekam z niepokojem na tą mapkę na której mają być zaznaczone dozwolone strefy. Jak to opublikują, to będzie wszystko wiadomo. Ale wciąż wydaje mi się, że jak do tego naszego lasku wjedziemy głęboko autami, staniemy pomiędzy drzewami i dookoła pobudujemy wioski, to żadne Owsiaki ani wojewody nie będą w stanie nic z tym zrobić.

jak sie wbalansujecie idealnie miedzy drzewka tak ze nie da rady podjechac was odholowac to najwyzej jedyne co mi przychodzi do glowy to mandat. Albo blokada na koła. W sumie to możnaby założyć samemu sobie blokade na koła, albo łańcuch owinąć wokół drzewa i nie przyznawać się do samochodu przez 3 dni wtedy nie ruszą nawet jakby chcieli. Pomysł wyżej z okręceniem kół też dobry, ale nie wiem czy warto, skoro wystarczy przeparkować troszkę dalej do dozwolonej strefy.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 14 Maj, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
wystarczy przeparkować troszkę dalej do dozwolonej strefy.

To nie jest takie łatwe. W sensie np. jak masz wioskę na Patelni, to najwygodniej jest wszystko z wioski składować w aucie i nie nosić tego np. na Malinowskiego.

Ogólnie myślę, że "właściciele będa proszeni o przeparkowanie auta" to jeśli będzie trzeba przesunąć X namiotów, to odpuszczą... No bo nie teleportujesz auta, no nie ma opcji xD
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016   

Kupiłem sobie plandekę maskującą z demobilu 6x5 m i przykryjemy auto. Może się w oczy rzucać nie będzie. Liczymy na cud. Chociaż jak będą chcieli zabrąc, to blokuję most odkręcał wał napędowy i blokuję hamulce.

Do wszystkich żyjących daleko w lesie -myślę że my są bezpieczni.

Mimo tego, jeśli ktoś będzie robił petycję podpisuje się wszystkim 5 członkami.
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 19 Maj, 2016   

zokolic napisał/a:
Mimo tego, jeśli ktoś będzie robił petycję podpisuje się wszystkim 5 członkami.


Chciałabym takową zrobić, ale potrzebuje kontaktu z panem adminem :D
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

To tego... Milicja! znaczy... ADMINICJA!
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

Tak sobie myślę, że przecież Woodstock tworzymy MY. Przede wszystkim MY. Gdyby nie nasza obecność, nie byłoby festiwalu. Nikt się przecież nie skarżył na zaparkowane samochody. Wręcz przeciwnie...a dodatkowo tworzą wyjątkowy klimat. A mimo to zabraniają nam czegoś co ułatwia życie i trwa niezmiennie od wielu lat. Nie podoba mi się to. Obawiam się, że wiedzą, iż wielu z nas "stanie okoniem" i będą w stanie to wykorzystać z myślą, aby Woodstock zniknął. Obym się myliła:D
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

Moja mama powiedziała mi dokładnie to samo. Teraz zaczynam wybiegać myślami w przyszłość. Faktycznie, może się źle to skończyć.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

O masakra, od lat jeżdżę autem na Wooda i zawsze czułam się dzięki temu bezpieczniejsza. Można było schować telefon (i go podładować, czasem wypada się skontaktować z najbliższymi), dokumenty, klucze itp. Dodatkowo zawsze mogłam wziąć większy bagaż - żarełko, niezbędne rzeczy do stworzenia wygodnego obozu. Nie będę przecież po to latać na drugi koniec pola, znam siebie :/ Zawsze rozbijamy się na patelni i samochód tam potrafi być wybawieniem. Ciekawe ilu moich znajomych nie będzie wiedziało o zakazie i wjedzie tak czy siak. A potem jak odholują jakiegoś wielkiego busa/vana przez całe pole? Bo zaręczam, że trzeźwego kierowcy nie znajdą.
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

w pierwszym roku na pewno wiele osób nie ogarnie że nie można wjechać, ale mnie bardziej ciekawi co będzie za rok, czy zmięknie im rura i wycofają się z tego czy uparcie będą kontynuować takowe podejście.
nie sądzę by to był argument za kopaniem pod woodstocku.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
ale mnie bardziej ciekawi co będzie za rok, czy zmięknie im rura i wycofają się z tego czy uparcie będą kontynuować takowe podejście.

Komu ma zmięknąć? Wojewodzie z PISu (dla którego notabene uctok mógłby w ogóle nie istnieć)? Przecież po to ten zakaz wprowadza, by festiwal czynić mniej atrakcyjnym. A im mniejsza frekwencja tym słabsi reklamodawcy, mniejszy szum w mediach. Dla obecnie rządzących to jak woda na młyn.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

W ostatnim vlogu na krciole Jurek potwierdził, że dla samochodów będzie zamknięta patelnia i ten kawałek pola na zboczu, wiec do lasku przed scena, na górkę i na teren okołolidliowy będzie można wjechać.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

winogron napisał/a:
W ostatnim vlogu na krciole Jurek potwierdził, że dla samochodów będzie zamknięta patelnia i ten kawałek pola na zboczu, wiec do lasku przed scena, na górkę i na teren okołolidliowy będzie można wjechać.


No właśnie do lasku pomiędzy pasażem a Allegro, to jednak k*** ja p******* nie można...
Jak dla mnie tragedia, nie wiem co teraz :-(
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

Co im te auta przeszkadzaja ?Byly od zawsze i malo komu przeszkadzaly.Mnie co prawda to wiele nie dotyczy(ostatnie dwa lata parkowalem po za terenem pola bo przyjezdzalem w srode,a wczesniej pociagiem zapinkalalem),ale nie cierpie jak cos sie ludziom zabrania,szczegolnie ze to na bezpieczenstwo uczestnikow za wiele nie wplynie.Mi przeszkadza zjebana strefa pleja ,czy aledrogo, <zly> ale nie auta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group