Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przelot iskier odwołany.
Autor Wiadomość
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

Trochę szacunku dla Jurka! To, że organizuje Woodstock, nie znaczy, że ma siedzieć cicho i powstrzymywać się od wszelkiej krytyki. Trzeba mieć tupet, żeby nazywać Owsiaka idiotą a potem jechać na Woodstock.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

równie dobrze możesz powiedzieć, że trzeba mieć tupet, żeby nazywać idiotą kaczora i dalej mieszkać w polsce xD
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

imfar napisał/a:
Trochę szacunku dla Jurka! To, że organizuje Woodstock, nie znaczy, że ma siedzieć cicho i powstrzymywać się od wszelkiej krytyki. Trzeba mieć tupet, żeby nazywać Owsiaka idiotą a potem jechać na Woodstock.


Ale Jurek zachowuje sie prowokacyjnie, bardzo prowokacyjnie. Mama zawsze mówiła - mądrzejszy ustępuje głupszemu, a to wygląda jakby celowo drażnił niedźwiedzia i miał ubaw. Tak, uważam, że powinien siedzieć cicho, że powinien zachowywać się jak dojrzały organizator
 
 
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

Hellu napisał/a:
bambo prośba, równie dobrze możesz powiedzieć, że trzeba mieć tupet, żeby nazywać idiotą kaczora i dalej mieszkać w polsce xD


Sorry, ale to się kupy nie trzyma. Prośba, myśl logicznie. Na kaczora możesz głosować lub nie, ale na to czy będzie rządził ma wpływ większość, a nie ty sam. O tym czy ty pojedziesz na woodstock nie decydujemy w referendum. Łapiesz już? Jakbyś napisał, że to tak jak nazywać kaczora idiota i na niego głosować to OK. Poza tym wyjazd z kraju to nie takie hop siup jak się może wydawać.


Piwonia napisał/a:

Ale Jurek zachowuje sie prowokacyjnie, bardzo prowokacyjnie. Mama zawsze mówiła - mądrzejszy ustępuje głupszemu, a to wygląda jakby celowo drażnił niedźwiedzia i miał ubaw. Tak, uważam, że powinien siedzieć cicho, że powinien zachowywać się jak dojrzały organizator


"Mądry głupiemu ustępuje" (czy inne tego wariancje) to naprawdę słabe przysłowie. Mądry ma siedzieć cicho, a głupi niech sobie bierze co chce i robi co chce. Najlepiej niech wyjedzie z kraju, c'nie Hellu. Niech sobie w Polsce głupi rządzą głupimi...

Może i Jurek nie rozgrywa tego najlepiej, może i masz rację, ale jest jeszcze kawałek od niepotrzebnej prowokacji do bycia idiotą.

Serio, masz go za idiotę, miej odrobinę honoru, nie jedź.
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

sabina napisał/a:
Proponuję postawić pomnik Lecha Kaczyńskiego. Okazały i wznoszący się nad polem. To by chyba załatwiło sprawę. Ech...żartuję "na smutno".


I jeszcze 3 godzinna obowiązkowa homilia naczelnego radia M. ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej, a szczególnie prezydenta jako nowe otwarcie przystanku.
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

Popieram zdanie @imfar. Przez takie podejście, dając sobie wejść na głowę po kawałeczku daje się przyzwolenie na dożynanie takich idei jak Woodstock. Nie można siedzieć cicho i dawać się bić w imię tego, że wtedy dadzą spokój. To tak jakby dawać się klepać po twarzy jakiemuś konusowi, tylko dlatego, że ma bogatego tatusia, który ruszy niebo i ziemie, aby Cię zgnoić w momencie jak tylko pomyślisz o oddaniu - niby nie warto, ale są ludzie, którzy nie oddadzą własnych przekonań i godności osobistej dla świętego spokoju.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

imfar napisał/a:
Hellu napisał/a:
bambo prośba, równie dobrze możesz powiedzieć, że trzeba mieć tupet, żeby nazywać idiotą kaczora i dalej mieszkać w polsce xD


Sorry, ale to się kupy nie trzyma. Prośba, myśl logicznie. Na kaczora możesz głosować lub nie, ale na to czy będzie rządził ma wpływ większość, a nie ty sam. O tym czy ty pojedziesz na woodstock nie decydujemy w referendum. Łapiesz już? Jakbyś napisał, że to tak jak nazywać kaczora idiota i na niego głosować to OK. Poza tym wyjazd z kraju to nie takie hop siup jak się może wydawać.


Trzyma się to kupy równie mocno, co stwierdzenie, że organizacja wooda magicznie nadaje owsiakowi status nieidioty.

Mogę uważać Owsiaka za idiotę bo niepotrzebnie prowokuje kaczora, mogę uważać go za zbrodniarza wojennego, bo sika na namioty i sprzedaje uran Czeczenom, a i tak w żadnym stopniu nie przeszkadza mi to w wyjeździe na łuda.
Właśnie przez takie myślenie, że każdy woodstockowicz popiera Owsiaka w stu procentach, pisiory mają o festiwalu taką a nie inną opinię.

Tyle się mówi o apolityczności wooda, a w rzeczywistości zachowanie Owsiaka upolitycznia go jak mało co.
 
 
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

Kolejne gafy logiczne... ech... szkoda czasu... Możesz uważać go za kogo chcesz, ale świadczy to o tobie, twojej wiedzy i inteligencji... pewnie sobie sam nie wykombinujesz jak to świadczy, więc napisze: ŹLE.

Nikt Ci nie zakaże wyjazdu na Woodstock, ale jest to po prostu słabe. Tak jak nikt Ci nie zakaże obrabiać tyłka wszystkim przyjaciołom... Możesz, ale przyzwoitość podpowiada co innego. Woodstock to nie jest festiwal, który akurat w tym roku jest organizowany przez Owsiaka. Bez niego by Woodstocku nie było i jak Jurka braknie, albo powie "pierdole, nie robię" to Woodstocku nie będzie. Zawsze jest pole do konstruktywnej krytyki, ale nazywanie go idiotą czy wypisywanie bzdur na jego temat, to nie jest coś co po prostu olewam.

Wole by Woodstock był widziany jako grupa w 100% popierająca Owsiaka, niż jako grupa w 100% nie potrafiąca zbudować logicznej odpowiedzi.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

Fakt. To, że nie podoba mi się upolitycznianie woodstocku, a mimo tego tam jeżdżę, jest słabe i nieprzyzwoite.

Ludzie rzucający argumentami z dupy, którzy później twierdzą, że czyjaś wypowiedź jest nielogiczna są najlepsi xD
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016   

imfar napisał/a:


Wole by Woodstock był widziany jako grupa w 100% popierająca Owsiaka, niż jako grupa w 100% nie potrafiąca zbudować logicznej odpowiedzi.


Ja chciałabym być za Owsiakiem ale mam do niego żal za bezsensowne zaognianie sytuacji.

Mam nadzieję, że jako samozwańczy arbiter logiczności w tej dyskusji, pozwolisz mi na wyrażanie swojego zdania skoro tak Cię cieszy, że Juras wyraża swoje...
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016   

Jest takie genialne przysłowie, które chciałbym tu przytoczyć. " Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." |\To się tyczy zarówno tematu dyskusji jak i jej samej.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016   

dobre podsumowanie
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016   

sabina napisał/a:
Proponuję postawić pomnik Lecha Kaczyńskiego. Okazały i wznoszący się nad polem. To by chyba załatwiło sprawę. Ech...żartuję "na smutno".


Jestem za!

 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016   

jest zastępcza inicjatywa byśmy sami zrobili flagę na ziemi zamiast tej, którą nam odebrali na niebie, więcej info tu: https://www.facebook.com/events/1027818920636489/
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Aż musiałem się po iluś wiekach niebytności tutaj zalogować jak to wszystko przeczytałem. Bo zauważyłem tutaj kilka osób, które idealnie nadają się na niewolników. Co tacy ludzie robią na Woodstocku przy jego ideach - nie wiadomo, mają prawo. Ale niech przynajmniej swej niewolniczej mentalności, tak silnie zakorzenionej, że będą się plątać i stosować erystykę, byleby do świadomości niczego nie dopuścić, nie okazują, bo jeszcze kogoś zarażą. I tak wystarczająco dużo w kraju niewolników już.

Chcecie to siedźcie cicho, gdy was kopią w plecy, byleby kopiącego "pana" nie sprowokować by ubrał korki, ale nie zarażajcie innych!
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Radosław Lubor napisał/a:
Aż musiałem się po iluś wiekach niebytności tutaj zalogować jak to wszystko przeczytałem. Bo zauważyłem tutaj kilka osób, które idealnie nadają się na niewolników. Co tacy ludzie robią na Woodstocku przy jego ideach - nie wiadomo, mają prawo. Ale niech przynajmniej swej niewolniczej mentalności, tak silnie zakorzenionej, że będą się plątać i stosować erystykę, byleby do świadomości niczego nie dopuścić, nie okazują, bo jeszcze kogoś zarażą. I tak wystarczająco dużo w kraju niewolników już.

Chcecie to siedźcie cicho, gdy was kopią w plecy, byleby kopiącego "pana" nie sprowokować by ubrał korki, ale nie zarażajcie innych!



Jest i on. WYJDŹCIE Z MATRIXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIE ZACIPOWAĆ!!!!!! I WANT TO BELIEVEEEEEEEEE

trochę kekłem xD
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Jak to kiedyś mówiono - uderz w stół, nożyce się odezwą. Teraz pewnie mówią inaczej, człowiek się starzeje to nie wie jak, pewnie coś o kekłnięciach czymkolwiek to jest.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Radosław Lubor napisał/a:
starzeje to nie wie jak, pewnie coś o kekłnięciach czymkolwiek to jek


jeśli ma prawdziwy wiek podany to jestem 3 lata tylko starszy a pierwsze słyszę że istnieje wgl takie słowo a co do tego żeby ktoś tego używał :D
może to jakaś gwara xD
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

może chodziło bardziej o "kleksłem" = w sensie że kleks, kleks w spodniach, inaczej popuścić w spodnie.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Radosław Lubor napisał/a:
Jak to kiedyś mówiono - uderz w stół, nożyce się odezwą.


Oczywiście że się odezwą, przecież muszą propagować niewolniczy styl życia. Bycie kopanym w plecy to cudowne uczucie <3
 
 
Kurvinox  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 24
Skąd: Galaktyka Kurwix
Wysłany: Śro 22 Cze, 2016   

Hellu napisał/a:
Radosław Lubor napisał/a:
Jak to kiedyś mówiono - uderz w stół, nożyce się odezwą.


Bycie kopanym w plecy to cudowne uczucie <3


Być może jest w tym trochę prawdy. Kiedyś jak jeszcze dorabiałem na budowie zmagałem się z bólem pleców w okolicach łopatki. Któregoś dnia koledzy się wygłupiali i jeden z nich zamachnął się na drugiego łopatą pozorując uderzenie. A wtedy ja nieświadomy, przechodząc obok nich dostałem po plerach. Pomogło <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group