Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pociągi na Woods 2016
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Swarog napisał/a:
Pająk napisał/a:
Z racji tego, że nie mam za bardzo co robić w pracy sprawdziłem sobie ceny biletów. Powiem szczerze, że trochę mnie zgięło. 109zł w dwie strony z BDG. To za 200zł mam przejazd dla 4 osób autem w dwie strony. Ktoś mnie uświadomi kiedy pociągi tak podrożały? Bo dawno nie jeździłem


Pociągi Woodstockowe są wyjątkowo drogie - droższe niż TLK i IC na tej samej trasie. A standard osobówki, i to kiepskiej. Warto rozważyć inne opcje niż woodstockowy.

Płacisz za to za to, że jest impreza całą drogę i nikt się nie czepia. Gdyby ludzie szanowali podstawione pociągi co roku, to nie byłoby mowy o zawyżaniu cen.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Swarog napisał/a:
Pająk napisał/a:
Z racji tego, że nie mam za bardzo co robić w pracy sprawdziłem sobie ceny biletów. Powiem szczerze, że trochę mnie zgięło. 109zł w dwie strony z BDG. To za 200zł mam przejazd dla 4 osób autem w dwie strony. Ktoś mnie uświadomi kiedy pociągi tak podrożały? Bo dawno nie jeździłem


Pociągi Woodstockowe są wyjątkowo drogie - droższe niż TLK i IC na tej samej trasie. A standard osobówki, i to kiepskiej. Warto rozważyć inne opcje niż woodstockowy.

Płacisz za to za to, że jest impreza całą drogę i nikt się nie czepia. Gdyby ludzie szanowali podstawione pociągi co roku, to nie byłoby mowy o zawyżaniu cen.

Dlatego też wolę zapłacić mniej i wrócić w bardziej komfortowych warunkach, mimo że z przesiadką. Na woodstock pewnie i bym odżałował te dodatkowe 20zł i pojechał, ale we wtorek to mnie już nie urządza.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 07 Lip, 2016   

Swarog napisał/a:
Pająk napisał/a:
Z racji tego, że nie mam za bardzo co robić w pracy sprawdziłem sobie ceny biletów. Powiem szczerze, że trochę mnie zgięło. 109zł w dwie strony z BDG. To za 200zł mam przejazd dla 4 osób autem w dwie strony. Ktoś mnie uświadomi kiedy pociągi tak podrożały? Bo dawno nie jeździłem


Pociągi Woodstockowe są wyjątkowo drogie - droższe niż TLK i IC na tej samej trasie. A standard osobówki, i to kiepskiej. Warto rozważyć inne opcje niż woodstockowy.


w sumie to zależy, np mi z Tarnowa na studenckim opłaca się w 2 strony za 67zł, bo jakby mi przyszło jechać TLK to kilka przesiadek i drożej by wyszło
 
 
GdoA  
Forumowy prawiczek
Zajawkowicz


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Wiecie może jak to jest ze sprawdzaniem legitymacji studenckich? Sprawdzają czy raczej nie?
Kupiłem bilet ze znizka studencka ale niestety legitymacje zgubiłem <z jezorem>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Raczej sprawdzają :/ Nie dasz rady zaświadczenia zdobyć?
 
 
 
GdoA  
Forumowy prawiczek
Zajawkowicz


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Oj może być cięzko bo studiuje daleko od miasta rodzinnego i nie wiem czy dam rade się tam pojawic przed wyjazdem ://
kurde troche słabo w takim razie :(
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

sprawdzają tak jak normalnie w pociągu
 
 
GdoA  
Forumowy prawiczek
Zajawkowicz


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

W kolejach wielkopolskich którymi jeżdżę przeważnie tylko pytaja czy jest legitymacja i nawet nie sprawdzają. mam nadzieje, żę teraz też tak bedzie :)
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

w małopolskiej kolei jeszcze się nie spotkałem żeby tylko na słowo uwierzyli (może nie jeżdżę często ale kilkanaście razy i za każdym razem chcieli widzieć), i z tego co się dowiedziałem teraz od dziewczyny która średnio raz w tygodniu jedzie to też za każdym razem musiała pokazywać, a tamtym roku jak jechałem na wood to też kilka razy kazali pokazać

ale trzymam kciuki że Tb uwierzą na słowo ;)
 
 
GdoA  
Forumowy prawiczek
Zajawkowicz


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

To widze, że może być ciężko i nie wiem co teraz :/ jak mnie nie wpuszczą do pociągu to tragedia <urwanie glowy>
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

wpuścić wpuszczą, w trakcie jazdy najwyżej zapytają

w tamtym roku jak jechałem to jeden był całkiem bez biletu ale jeszcze w pierwszej godzinie (podróż trwała 14h) zanim sprawdzali bilety upił się i obrzgał i poszedł spać na całą trasę to że nikt nie podszedł by go sprawdzić ;)

edit: 19.07.2016

GdoA napisał/a:
Wiecie może jak to jest ze sprawdzaniem legitymacji studenckich? Sprawdzają czy raczej nie?


jak wracałem w niedzielę porannym, to zaczęli chodzić dopiero w na granicy śląska/małopolski i w ciągu 2h były 3 kontrole (a przez poprzednie 10h wgl żaden się nie pojawił), i bardzo zróżnicowani, jeden był strasznie sztywny ale tylko popatrzył na bilet, nie chciał legitymacji, ale drugi niby żartować się z nim dało spokojnie ale za to nie popuścił, sprawdzał legitymacje i kazał płacić jak ktoś nie miał (nawet jeden koleś jakiś miesiąc wcześniej skończył 26lat to mu nie popuścił z legitymacją studencką i musiał dopłacić różnicę), trzeci to całkowita wyjebka, daliśmy mu bilet bo mieliśmy wydrukowany w dwie strony na jednej kartce to sprawdził bilet do kostrzyna i był zadowolony :D

tak, że to naprawdę zależy od szczęścia/pecha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania