Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pociągi na Woods 2016
Autor Wiadomość
prezes  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: DG
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

tak jest. zebrałem całe Katowice w jednym poście coby nie trzeba było szukać.

EDIT:
No i jest już oficjalny rozkład, wszystkie wcześniejsze informacje się potwierdziły.
http://woodstockfestival....mi_regionalnymi
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

czy to już wszystkie pociagi ? w tamtym roku pierwsze z Krakowa były już w sobote a teraz dopiero we wtorek..
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Pierwszy łudstokowy z Opola dopiero 12.07, słabo. Będzie trzeba jechać zwykłymi :/
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Wy tu marudzicie, a u mnie żaden woodstockowy pociąg nie jeździ ;) Jadę więc zwykłymi ;)
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Ode mnie jeżdżą, ale szybsze i tańsze połączenie jest regio - chętnie przejechałbym się jeszcze kiedyś woodstockowym, ale za późno jeżdżą. Mam nadzieję, że w tym roku nie wytną mi znowu połączenia powrotnego, tak jak w zeszłym roku (żeby zmusić do powrotu droższym woodstockowym?), bo nie chcę się znowu tłuc przez pół Polski ;)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

http://przewozyregionalne.pl/node/19159 ceny biletów, od 23.06 rusza sprzedaż. Ja w tym roku dziękuję, postoję w zwykłym. Cena dla dwóch osób (student i niestudent), trasa ta sama:

 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

Hellu napisał/a:
Pierwszy łudstokowy z Opola dopiero 12.07, słabo. Będzie trzeba jechać zwykłymi :/


Pociąg łudstokowy to ten, w którym stanie stopa łudstokowicza :D

Ale z cenami to pojechali. TLK z kato ponad dychę taniej.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

Rok temu było 7 stref cenowych, w tym tylko 3. O ile te dalsze relacje (2-3 strefa) mają w miarę zbliżone ceny, to z pierwszą strefą pojechali fest. Widać, że skierowane w zasadzie tylko do kupujących T+P. Zwykłe pociągi będą zajebane woodstkockowiczami.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

winogron napisał/a:
Rok temu było 7 stref cenowy, w tym tylko 3. O ile te dalsze relacje (2-3 strefa) mają w miarę zbliżone ceny, to z pierwszą strefą pojechali fest. Widać, że skierowane w zasadzie tylko do kupujących T+P. Zwykłe pociągi będą zajebane woodstkockowiczami.


Może oni wiedzą, że będzie niska frekwencja?
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

albo chcą, żeby była niska ;>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016   

Ja z ekipą jadę 11.07 o 23.36 z Bielska Białej :) Zapraszam do wspólnej podróży i zabawy :)
 
 
 
Wonsz  
Forumowy prawiczek
Człowiek Wonsz


Wiek: 31
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 10
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Damnit, rok temu dało się jechać z Trójmiasta już w sobotę wieczorem.
Teraz chyba będę musiał się wybrać zwykłym zamiast Music Regio, szkoda trochę, bo lubię posiedzieć w KnO minimum tydzień. ;P
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Wonsz napisał/a:
Damnit, rok temu dało się jechać z Trójmiasta już w sobotę wieczorem.
Teraz chyba będę musiał się wybrać zwykłym zamiast Music Regio, szkoda trochę, bo lubię posiedzieć w KnO minimum tydzień. ;P

Zwykłym to można przecież i jeszcze wcześniej. A ile kasy na browary zostanie, zwykły jest za 40 zł (normalny).
 
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
  Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   Gniezno - Kostrzyn

12.07 Gniezno - Kostrzyn "Pędząca kłoda"
ktoś wybiera się ? :D
 
 
 
kokainpl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 26
Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Kaźmierz/Poznań
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

nie było tego posta, jestem idiotą.
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

strew było wiecej rok temu a nie 3 jak w tym roku :/ ale pociagi są, jedziemy i bedzie pieknie !!, Woods zaczyna się w pociagu ;)
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

Zabawnie. Gdynia Główna jest w strefie II, Gdańsk w strefie III. To znaczy, że jak pociąg jedzie przez Bydgoszcz, to lepiej kupić bilet od Gdyni i wsiadać/wysiadać w Gda :P
 
 
 
Wonsz  
Forumowy prawiczek
Człowiek Wonsz


Wiek: 31
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 10
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Swarog napisał/a:
Wonsz napisał/a:
Damnit, rok temu dało się jechać z Trójmiasta już w sobotę wieczorem.
Teraz chyba będę musiał się wybrać zwykłym zamiast Music Regio, szkoda trochę, bo lubię posiedzieć w KnO minimum tydzień. ;P

Zwykłym to można przecież i jeszcze wcześniej. A ile kasy na browary zostanie, zwykły jest za 40 zł (normalny).


Zgadza się, można. Mimo to jazda bydlęcym jest bez porównania fajniejsza ze względu na jego pasażerów. :D Z drugiej strony może wyhaczy się dzięki temu fajniejsze miejsce na polu parę dni przed startem Music Regio.
 
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 29 Cze, 2016   

Słuchajcie (właściwie - czytajcie), a propos pociągów Woodstockowych - natknęliście się na informację jak długo ważne są bilety MusicRegio zakupione przez internet? Kupiłam 2 w tę i z powrotem, by z facetem załapać się na zniżkę (nie ma zniżek, to płaci się dużo i szuka się alternatyw) i zawsze pociągi Regio były ważne przez 6 h od godziny przejazdu, takie informacje widniały też na bilecie. Jakie więc było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam, że na naszym bilecie już takiej informacji nie ma. A wiadomo, jak to się wraca - zazwyczaj nie udaje się wejść do pociągu, którym planowało się jechać :(
Trochę słabo by było, gdyby bilety były ważne tylko na tę jedną relację. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, a koszt połączenia z infolinią wynosi, uwaga, 1,23 zł za minutę!
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Śro 29 Cze, 2016   

Pendalec, najlepiej upewnić się w takim razie na PKP, ale póki co , znalazłam dane z 03.2016.

"Termin ważności biletu jest ściśle zależny od przewoźnika z którego usług zamierzasz skorzystać.

Dla przykładu, jednorazowy bilet na przejazd pociągiem Przewozów Regionalnych ma różny termin ważności:
•na odległość do 50 km – bilet jest ważny 3 godziny od momentu odjazdu pierwszego pociągu w wybranym połączeniu
•na odległość od 51 km do 100 km – bilet jest ważny 6 godzin od momentu odjazdu pierwszego pociągu w wybranym połączeniu
•na odległość 101 km albo więcej – ważność biletu wynosi 1 dzień,

Z kolei bilety w pociągach PKP Intercity są ważne tylko dla wskazanej na bilecie dacie i godzinie."
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 29 Cze, 2016   

Bilety sa ważne raczej nie na konkretną relację tylko na trasę, którą jedzie pociąg. Np jeśli jedziesz z Katowic przez Zawiercie, Sosnowiec itp a masz bilet przez Gliwice, Opole itd. to ten bilet jest nieważny na tą pierwszą trasę, pomimo iż oba są Katowice - Kostrzyn. Podobnie jest z powrotnymi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime