Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Wto 16 Lut, 2016
Owsiak otwarty na uchodźców na Woodstocku
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Tylko, że najpierw sobie przesiej te newsy, bo w Polskim prawicowym internecie na temat uchodźców często są takie kwiatki:

 
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Rastagram napisał/a:

100,200 osób na milion to dla kolegi mało chciałam przypomnieć że w Paryżu była ich 6 na kilkunasto tysięczny koncert i sobie świetnie poradzili.

znasz kogoś z paryża lub masz tam znajomego czy znasz sprawę jedynie z telewizji? Bo pierwsze doniesienia mediów diametralnie różnią się od tego co ostatecznie zostało rozdmuchane.

sabina napisał/a:
realnych ludzi, którzy są agresywni zwłaszcza w stosunku do kobiet......cóz, póżyjemy, zobaczymy:D

widziałaś swoimi realnymi oczami na żywo ich agresję czy powtarzasz frazesy które czerpiesz ze skrajnych filmików i histerycznych komentarzy?

aqu32 napisał/a:

Tu ważne info: mimo, że festiwal leży b blisko granicy niemieckiej to wiedza o tym festiwalu jest wśród Niemców nadal b. skromna (zerowa promocja w mediach) i ogranicza się głównie do okolicznych miejscowości, w promieniu do 40-50 km od Kostrzyna.

Tylko że Juras robi z tego "największy open-air-festival w Europie" i nawet przy zerowym nakładzie na reklamę i tak przyciągnie ludzi. Na woodzie masz mnóstwo ludzi, którzy zaczepieni odpowiedzą ci "Sorry, i dont speak polish". Nie są to niemcy.
Oryginalny Woodstock w USA przyciągnął 400 tysięcy ludzi, ten w polsce już dawno dobił do 1 miliona i ciągle się rozrasta a to za dużo. Żeby było tam bezpiecznie to trzeba ludzi do niego zniechęcać a nie zapraszać. Im więcej ludzi tym większe ryzyko jakiś nieprzyjemnych rozrób i akcji.

Cytat:
Przecież Turkowie od Syryjczyków mentalnie wiele się nie różnią, a tych pierwszych już od wielu lat jest w Niemczech kilka milionów.. ilu z nich widzieliście na Woodzie? A z tych co jednak do nas przyjechało ilu sprawiało jakieś problemy? Ja 3 lata temu miałem okazję pogadać z 3 Afrykańczykami, którzy od 3 lat mieszkali w Berlinie i zupełnie przypadkiem usłyszeli o Woodstocku. Byli zafascynowani tym co na miejscu zobaczyli i zakończeniu bawili się doskonale, choć nic ze słów Jurasa nie rozumieli.

właśnie o takich ludziach mówię, nie-polacy, ale też nie element wywrotowy.

Rastagram napisał/a:
Chciałam zauważyć jedną ważną rzecz. Najgłośniej o spokój i trochę "rozumu" krzyczą panowie, a po tym co się dzieje na zachodzie to kobiety mają prawo bać się imigrantów.

bo kobiety ogólnie mało w co się angażują i są mniej aktywne, jesli chodzi o dyskusje nie tylko w necie, zobacz jak mało jest kobiet chociażby w polityce. Na trzy kobiece posty w tym temacie masz dziesięć męskich. Przy odpowiednich proporcjach zdanie byłoby równie podzielone.

Abstrahując od patriarchalizmu i feminizmu, to kobiety są bardziej średnie we wszystkim, a mężczyźni - bardziej skrajni. Znacznie mniej jest kobiet geniuszy jak i upośledzonych, jeżeli przyłożyć te same statystyki i proporcje do mężczyzn i można te statystyki dowolnie przełożyć i zazwyczaj wyjdzie podobnie.
Jest więcej mężczyzn świętych i więcej zbrodniarzy.
Więcej geniuszy i upośledzonych umysłowo.
Więcej meneli i bogaczy.
Więcej awanturników i kompletnie apatycznych.
Więcej świetnych szefów kuchni i kompletnie nienadających się do gotowania.
Więcej o poglądach skrajnie lewicowych i skrajnie prawicowych.
Więcej skurwysynów i altruistów.

Wśród kobiet taki wyraźny podział występuje znacznie rzadziej.
Kobiety natomiast nie dzielą się na dobre i złe, wartościowe oraz ludzkich śmieci. Wszystkie są bardziej nijakie i w obecnym stanie funkcjonowania społeczeństwa nadal ich funkcjami w których najlepiej się sprawdzają są klasyczne role kobiety - dbanie o dom, rodzenie dzieci. Oczywiście zdarzają się wyjątki, jak Skłodowska-Curie, czy Ilse Koch, ale te wyjątki tylko potwierdają regułę. Stąd nie dziwi mnie skrajna forma islamu praktykowana wśród akurat wśród mężczyzn.


Problem z imigrantami to bardziej problem polityczny niz społeczny - a dopóki Polacy będą dziadami we własnym kraju (co jest smutne, bo sama jestem polką), a reprezentująca ich władza będzie przedłużeniem dawnych elit nic się w temacie nie zmieni.

Wasza wybiórcza tolerancja przypomina mi hipokryzje woodstockowiczow którzy "słuchają każdej muzyki" jednocześnie co roku mając pretensje i hejtując techno ze strefy Lecha i discopolo z opli przy pasażu.
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Rastagram napisał/a:
Chciałam zauważyć jedną ważną rzecz. Najgłośniej o spokój i trochę "rozumu" krzyczą panowie, a po tym co się dzieje na zachodzie to kobiety mają prawo bać się imigrantów.




A tak poważniej, nie przyczepiał bym nikomu łatki w tematyce która płeć, ugrupowanie, preferencja jadalna jest za i przeciw, Polska kultura a kultura zachodnia na szczęście różnią się małe co nie co. "Uchodźcy" są zagrożeniem dla każdego, nawet siebie nawzajem.
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Elys napisał/a:
Rastagram napisał/a:
Chciałam zauważyć jedną ważną rzecz. Najgłośniej o spokój i trochę "rozumu" krzyczą panowie, a po tym co się dzieje na zachodzie to kobiety mają prawo bać się imigrantów.


Obrazek

A tak poważniej, nie przyczepiał bym nikomu łatki w tematyce która płeć, ugrupowanie, preferencja jadalna jest za i przeciw, Polska kultura a kultura zachodnia na szczęście różnią się małe co nie co. "Uchodźcy" są zagrożeniem dla każdego, nawet siebie nawzajem.


Trochę źle to ujęłam. Nie twierdze,że tylko kobiety są zagrożone. Jak słusznie zauważyłeś są zagrożeniem nawet dla samych siebie. Chodziło mi o to, że według moich obserwacji, nie tylko tu na forum, większość broniących albo neutralnie podchodzących do tego zjawiska to właśnie faceci. Obstawiam, że wynika to z tego co napisałam wyżej. Jasne, że nie dam sobie za to głowy uciąć. Ot, "luźna" refleksja kobiety.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Kiedyś byłem na pewnym punkowym festiwalu. Był tam też jeden Cygan, który zachowywał się w sposób co by nie mówić żenujący - w dość agresywny sposób sępił od wszystkich naokoło alkohol (wręcz próbując wyrwać piwo z ręki, argumentując że jemu się należy), zaczepiał również w sposób chamski i agresywny wszystkie dziewczyny znajdujące się w jego zasięgu. Nie spotkało go z tego powodu żadne nieprzyjemne konsekwencje. Dlaczego? Wokół siebie miał grupkę "punków z antify", wielce zadowolonych z jego poczynań, i broniących go przed wszelkimi objawami nietolerancji, takich jak obrona kobiety, czy też daniem po łapach jak wyciągał rękę po nieswoje piwo.
Mam nadzieję, że na Woodstocku nie spotkam się z takim zjawiskiem, bo to jego najbardziej się obawiam. Wtedy nawet bardzo niewielka grupa imigrantów z zza Odry może być bardzo uciążliwa dla otoczenia.
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Rastagram napisał/a:

100,200 osób na milion to dla kolegi mało chciałam przypomnieć że w Paryżu była ich 6 na kilkunasto tysięczny koncert i sobie świetnie poradzili.

znasz kogoś z paryża lub masz tam znajomego czy znasz sprawę jedynie z telewizji? Bo pierwsze doniesienia mediów diametralnie różnią się od tego co ostatecznie zostało rozdmuchane.


sabina napisał/a:
realnych ludzi, którzy są agresywni zwłaszcza w stosunku do kobiet......cóz, póżyjemy, zobaczymy:D

widziałaś swoimi realnymi oczami na żywo ich agresję czy powtarzasz frazesy które czerpiesz ze skrajnych filmików i histerycznych komentarzy?

Nie, nie znam, nie widziałam na własne oczy i nie jest mi to potrzebne, aby wiedzieć co się dzieje. Może to zbyt ostry przykład, ale w obozie koncentracyjnym tez nie byłam i nie znam nikogo osobiście, kto przeżył to koszmarne miejsce. Ale czy to znaczy, że nie istniało? że opisujących poniosła fantazja lub histeria?.....Ale ja Cię chyba i tak nie przekonam :D
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Rastagram napisał/a:
Elys napisał/a:
Rastagram napisał/a:
Chciałam zauważyć jedną ważną rzecz. Najgłośniej o spokój i trochę "rozumu" krzyczą panowie, a po tym co się dzieje na zachodzie to kobiety mają prawo bać się imigrantów.


Obrazek

A tak poważniej, nie przyczepiał bym nikomu łatki w tematyce która płeć, ugrupowanie, preferencja jadalna jest za i przeciw, Polska kultura a kultura zachodnia na szczęście różnią się małe co nie co. "Uchodźcy" są zagrożeniem dla każdego, nawet siebie nawzajem.


Trochę źle to ujęłam. Nie twierdze,że tylko kobiety są zagrożone. Jak słusznie zauważyłeś są zagrożeniem nawet dla samych siebie. Chodziło mi o to, że według moich obserwacji, nie tylko tu na forum, większość broniących albo neutralnie podchodzących do tego zjawiska to właśnie faceci. Obstawiam, że wynika to z tego co napisałam wyżej. Jasne, że nie dam sobie za to głowy uciąć. Ot, "luźna" refleksja kobiety.


Oczywiście jest to zrozumiałe, jestem nawet gotów przyznać Ci racje gdyż z rodakami o temacie nie miałem okazji zbyt dużo rozmawiać.
Aczkolwiek. jako lekkie nawiązanie do twojego santymentu, ostatnio czytałem pewną dyskusje internetową pytającą "Gdzie w kolonii byli niemieccy mężczyźni?" w której kilku niemców odpowiedziało wprost. DUŻA część niemieckich facetów została poprostu w domu gdyż w niemczech panuje trend "silnych niezależnych kobiet". Nie wiem jak to się ma do żeczywistości, ale sam tekst dał troche do myślenia.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

UUUUUUUUU jak założysz burkę to cię spalą tam żywcem albo utną łeb. To nie jest tak jak z Kościołem Katolickim, że możesz po nim bezkarnie jeździć i nic ci sie nie stanie :) Tam obraza uczuć religijnych kosztuje życie. Tak więc drogi Jurku zapraszaj na Woodstock orangutany zapraszaj. Ja sie tylko zastanawiam czy musi dojść do tragedii w najblizszym otoczeniu, żeby lewacy zrozumieli, że to właśnie oni są ludzmi najbardziej znienawidzonymi przez tę dzicz??
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

ia_nn napisał/a:
UUUUUUUUU jak założysz burkę to cię spalą tam żywcem albo utną łeb. To nie jest tak jak z Kościołem Katolickim, że możesz po nim bezkarnie jeździć i nic ci sie nie stanie :) Tam obraza uczuć religijnych kosztuje życie. Tak więc drogi Jurku zapraszaj na Woodstock orangutany zapraszaj. Ja sie tylko zastanawiam czy musi dojść do tragedii w najblizszym otoczeniu, żeby lewacy zrozumieli, że to właśnie oni są ludzmi najbardziej znienawidzonymi przez tę dzicz??

Dlaczego mieliby? Burka nie jest nawet strojem religijnym, nikogo nie urażam, w odróznieniu od ciebie. Ja nie nazywam tych ludźmi orangutanami. Wiesz że o nas za granicą mówi się w więksości jak o złodziejach i alkoholikach?


Ludzie, ogarnijcie się. Widmo Allaha krąży nad Europą <zab> Ci od Allaha wcale nie są gorsi od tych od Jezusa. Ich zbrodnie po prostu lepiej sprzedają się w mediach. Działają na wyobraźnię. Chłoniecie to co podają wam media i jedna ścięta głowa robi kisiel z mózgu. Jeśli chcemy wyciągać wnioski na podstawie pojedynczych aktów terroru, tak bardzo chętnie nagłaśnianych przez media, to wyłania nam się obraz islamistów idących z maczetami na Warszawę.

A tak nie jest. Młodzi odchodzą od wyznania, tak samo jak wy nie chodzcie do kościoła. Piją, palą, mimo iż zabronione. Leją na religię i jedynie udają muzułmanów by rodzina nie przypieprzała się, a też nierzadko i rodzice jedynie oficjalnie są wyznawcami. Np w miejscach publicznych modlą się symboliczne 5 minut mówiąc, iż dokończą modły w domu bo praca, ale w domu już leją na jakąkolwiek modlitwę, żaluzje zasłonięte, allach nie widzi.

Ten "zły" islam który zaleje europe i zacznie mordować idzie w ślady katolicyzmu. Czyli większość wyznawców będzie odpowiednikami "wierzących niepraktykujących" jakich możemy obserwować na codzień i do jakich wy się pewnie zaliczacie.
Wasze życie jest dla nich tak samo cenne jak ich dla was.

Sama jestem imigrantem z przymusu (rodzice wyjechali), chociaż nie miałam nic do gadania. Czułam się zawsze za granicą jak człowiek drugiej kategori. Znam sporo osób, których rodzice przyjechali do UK będąc muzułmanami, ale po kilkunastu/dziesięciu latach zwyczajnie przyzwyczaili się do zycia w UK poznając lepszą kulturę. Ich dzieci nie czują tej więzi, ze swoją religią, swoim krajem i tradycjami.

W polsce jako dredziara zawsze czułam większe zagrożenie od "prawdziwych polaków", którzy mnie gnoili i prześladowali mimo iż sama byłam polką. Obecnie jestem mocno zdystansowana do kwesti narodowości, świnię potrafią podłożyć i polacy i muzłumanie i każdy.

Jak na pokojowy festiwal z gatunku Peace & Love macie wyjątkowo spięte tyłki. Żyjcie i dajcie żyć w spokoju innym.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

No tak. Lewacy, orangutany... Czemu jeszcze nie napisze ktoś, że trzeba wszystkich ich do gazu? Albo, że wszystko co złe to przez cyklistów?...

Żal...
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Kinga1804 napisał/a:

widziałaś swoimi realnymi oczami na żywo ich agresję czy powtarzasz frazesy które czerpiesz ze skrajnych filmików i histerycznych komentarzy?
.


Sista, ogromnie mi przykro, że wypowiadam się mimo, że nie byłam jeszcze rozebrana publicznie i obłapiana przez bandę dzikusów z innego lądu.

Jak rozumiem, Twoja uwaga ma dwie możliwe implikacje - 1) albo chcesz mi wmówić, że żadnego obłapiania nie było bo większość ludzi na świecie go nie doświadczyło albo 2) próbujesz mi zasugerować, że nie wiadomo czy takie macanie przez bandę krzykliwych muślimów nie byłoby dla mnie przyjemne, może sama prosiłabym więcej, tak?

Nie przyjmuję Twojego punktu widzenia.
1) Nie trzeba przeżyć czegoś by być przekonanym, że istnieje/istniało i jest /było prawdziwe. Nie byłam w okolicach roku 1410 pod Grunwaldem a mimo to przyjmuję do wiadomości że wizja Matejki ma jakieś tam pokrycie w prawdzie choć pewnie szczegóły się nie zgadzają
2) Nie trzeba wyrabiac w sobie osobistego, empirycznego podejścia do czegoś, co od początku wzbudza w nas strach lub wstręt- lub oba na raz. Nie muszę osobiście skakać 200m. głową w dół by uwierzyć że to dość niebezpieczne. Wierzę, że Ty zawsze sprawdzasz takie rzeczy empirycznie?

A teraz jako optymistyczny dodatek - filmik nakręcony przez Szwedów po tym jak na stacji metra muślim pobił matkę dwójki dzieci za to że wstawiła się za bitą dziewczyną. Popatrzcie kto zachował się jak należy: http://www.wykop.pl/link/...-tak-stanowczo/
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Nie wiem o co wam chodzi, gwałty na woodstocku to chyba nic nowego :))
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Piwonia napisał/a:
A teraz jako optymistyczny dodatek - filmik nakręcony przez Szwedów po tym jak na stacji metra muślim pobił matkę dwójki dzieci za to że wstawiła się za bitą dziewczyną. Popatrzcie kto zachował się jak należy: http://www.wykop.pl/link/...-tak-stanowczo/

Gratulacje za to, że pięknie się dałaś strollować, bo ten filmik to był tylko eksperyment socjologiczny z aktorami.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Jaaasiek napisał/a:

Gratulacje za to, że pięknie się dałaś strollować, bo ten filmik to był tylko eksperyment socjologiczny z aktorami.


Dziękuję za szarmanckie potraktowanie mnie jakbym miała 8 lat ale poinformuję, że świadomość, że to prank był ani na chwilę mnie nie opuściła.

Natomiast wiedzy o istocie tego eksperymentu raczej nie mieli jego mimowolni uczestnicy. Czyli ta gromada Szwedów trochę się krzywiących że facet bije kobietę oraz ten "nazista" z Polski, ktory rzuca się do bitki będąc w obcym kraju, gdzie - najwyraźniej - nie potrafi się nawet dogadać w obcym języku. I na tym polega wartość pranku spod tego linku - mówi on sporo prawdy o świecie. Optymistycznej jeśli chodzi o tutejsze współrzędne geograficzne
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Przepraszam, literówka w czytaniu. Wyłapałem, że traktujesz to jako filmik nakręcony o tej sytuacji z matką z dzieckiem.

A na filmiku jest wyraźnie, że jako pierwszy zareagował brodaty pan o niebiałej karnacji, a nie rycerz poliglota :)
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
Ci od Allaha wcale nie są gorsi od tych od Jezusa. Ich zbrodnie po prostu lepiej sprzedają się w mediach. Działają na wyobraźnię. Chłoniecie to co podają wam media i jedna ścięta głowa robi kisiel z mózgu.


Jedna ścięta głowa? No wybacz, ale w tym momencie uznałem, że nie będę w stanie doczytać Twojego posta do końca.
Przypomnij mi, kiedy ostatnio katolicy ścięli komuś głowę, zbombardowali miasto, albo wybili ponad setkę osób w imię jezusa?
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

Hellu napisał/a:
uuuuuuuu napisał/a:
Ci od Allaha wcale nie są gorsi od tych od Jezusa. Ich zbrodnie po prostu lepiej sprzedają się w mediach. Działają na wyobraźnię. Chłoniecie to co podają wam media i jedna ścięta głowa robi kisiel z mózgu.


Jedna ścięta głowa? No wybacz, ale w tym momencie uznałem, że nie będę w stanie doczytać Twojego posta do końca.
Przypomnij mi, kiedy ostatnio katolicy ścięli komuś głowę, zbombardowali miasto, albo wybili ponad setkę osób w imię jezusa?


O zbrodniach katolików i świata zachodu praktycznie się nie mówi i uważa się że to normalne, skoro są dominującą frakcją, mającą kontrolę nad głównymi mediami. Zabili w historii świata więcej ludzi niż ktokolwiek inny.

Pierwszy z brzegu przykład: http://natemat.pl/144291,...nikowi-z-zemsty że o Rwandze łaskawie nie wspomnę.

Bombardujemy arabskie miasta, łupimy je z surowców (głównie ropy na której opiera się zachodnia cywilizacja) codziennie. To cywilizacja białego człowieka zaczęła się mieszać w nie swoje sprawy. Afganistan, Irak, Libia, Liban - mam wymieniać dalej? Ekstremiści tylko sporadycznie nam o tym przypominają i dziękują za te jakże pokojowe interwencje.
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

Cytat:
Przypomnij mi, kiedy ostatnio katolicy ścięli komuś głowę, zbombardowali miasto, albo wybili ponad setkę osób w imię jezusa?


Islam ma ok 1400 lat , około 600 lat temu co robiło chrześcijaństwo w imię swojego boga ?
Nie zabijali ? nie niszczyli miast ? tylko wtedy przezak medialny nie istniał , nawet jak wycieli w pień wioske to o tym wiedziała wioska obok i tyle .
Dziwi mnie to jak teraz cały kościół katolicki tak bardzo potępia działania islamistów , tak jakby zapomnieli o początkach swojej religi .
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

uuuuuuuu napisał/a:
O zbrodniach katolików i świata zachodu praktycznie się nie mówi i uważa się że to normalne, skoro są dominującą frakcją, mającą kontrolę nad głównymi mediami. Zabili w historii świata więcej ludzi niż ktokolwiek inny.


A myślałem, że to żydzi kontrolują cały świat. :)


uuuuuuuu napisał/a:
Pierwszy z brzegu przykład: http://natemat.pl/144291,...nikowi-z-zemsty że o Rwandze łaskawie nie wspomnę.


Cytat:
Zabicie bojownika IS miało wymiar symboliczny, jak donosi Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka. W ten sposób Syryjczyk walczący w jednej z kurdyjskich jednostek chciał się zemścić za egzekucje, których dokonują sympatycy samozwańczego kalifatu w północno-wschodniej Syrii.


Wciąż twierdzisz, że zrobił to w imię religii?


uuuuuuuu napisał/a:
Bombardujemy arabskie miasta, łupimy je z surowców (głównie ropy na której opiera się zachodnia cywilizacja) codziennie. To cywilizacja białego człowieka zaczęła się mieszać w nie swoje sprawy. Afganistan, Irak, Libia, Liban - mam wymieniać dalej? Ekstremiści tylko sporadycznie nam o tym przypominają i dziękują za te jakże pokojowe interwencje.


Jakoś nie wydaje mi się, żeby taki Katar albo Arabia Saudyjska były "łupione" z ropy. Robią na tym niezły biznes. Zresztą polecam dalszą edukację, bo największe pokłady ropy nie leżą wcale na bliskim wschodzie, "cywilizacja białego człowieka" po prostu woli na razie kupować ropę od nich, zamiast wykorzystywać własną.
Kolejna sprawa "cywilizacja białego człowieka zaczęła się mieszać w nie swoje sprawy" - twierdzisz, że na bliskim wschodzie walczą tylko "biali ludzie"? Kraje zachodnie jedynie wspomagają władze lokalne, które również walczą z terrorystami.


izabytom1234 napisał/a:

Islam ma ok 1400 lat , około 600 lat temu co robiło chrześcijaństwo w imię swojego boga ?
Nie zabijali ? nie niszczyli miast ? tylko wtedy przezak medialny nie istniał , nawet jak wycieli w pień wioske to o tym wiedziała wioska obok i tyle .
Dziwi mnie to jak teraz cały kościół katolicki tak bardzo potępia działania islamistów , tak jakby zapomnieli o początkach swojej religi .


Nie zauważyłaś, że od 600 lat wiele się zmieniło? To po pierwsze, po drugie, twierdzisz, że te kilkaset lat temu Arabowie siedzieli grzecznie na swoim półwyspie i nic nie robili? Podbój Afryki, Hiszpanii, Bizancjum - to wszystko miało miejsce 500 lat temu. Porównywanie średniowiecza do dzisiejszych czasów to czysty debilizm.

Czekam tylko, aż ktoś powie, że mszczą się za krucjaty, które przecież polegały na tym, że źli katole mordowali bezbronnych arabów, wtedy zgniję już całkiem xD
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

Na razie zamykam, później jak będę miał chwilę, to spam wywalę, a jak później otworzę ten temat z powrotem i zobaczę, że dalej piszecie nie na temat, to wtedy polecą ostrzeżenia. Albo bany, zobaczymy. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group