Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Wto 16 Lut, 2016
Owsiak otwarty na uchodźców na Woodstocku
Autor Wiadomość
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Jak już tu zauważono, spokojnych, religijnych muzułmanów na sto procent nie będzie interesowała woodstockowa muzyka. Więc JEŚLI "uchodźcy" się pojawią będzie to oznaczało, że są tu z innych powodów- np. by urządzić sobie powtórkę sylwestra w Kolonii.

Proszę mnie nie przekonywać, że większym zagrożeniem są dla mnie biali Polacy bo "statystycznie w Polsce popełniają więcej przestępstw". Pewnie że to mówi statystyka bo na szczęście to biali Polacy stanowią w Polsce zdecydowaną większość. Jednak ja jestem na woodzie od paru lat i nigdy nie czułam sie zagrożona ze strony białych mężczyzn choć czasem zachowywałam się wyzywająco.

natomiast wszędzie tam gdzie pojawiaja się "uchodźcy" tam natychmiast pojawiają się gwałty lub próby gwałtów. Co więcej, bardzo to łatwo wyjaśnić analizując ich religię gdzie kobieta jest nikim a juz niemuzułmanka jest traktowana na równi ze zwierzętami
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Nie wiem co jest gorsze, człowiek, który od dziecka ma mózg sprany fanatycznym odłamem religii (więc nie zna innej drogi), czy ścierwo z naszego kraju, spuszczające wpierdol każdemu o innych poglądach czy wyglądzie, albo po prostu "bo co się gapisz".

Dla mnie to takie same bydło jak Ci agresywni "uchodźcy" i póki co, to tego elementu się bardziej obawiam w Polsce.
 
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

^

Każdy kij ma dwa końce. Ci kolesie o których mówisz jako pierwsi bójda na bitke z ciapatymi, więc IMO lepiej dostac teraz wjeb "bo tak", niz za jakiś dluzszy czas miec łeb ucięty za poglądy, albo kulke w jakimś pubie.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Chyba kpisz :) Obie strony są siebie warte, a ci, o których mówisz, że pierwsi skoczą do bitki to raczej pierwsi spierdolą jak zobaczą, że nie mają przewagi liczebnej.

Wolę się bronić sam, niż zawdzięczać życie bydlęciu, które mnie skopało parę lat temu w parku za koszulkę Dezertera.

Poza tym przez popieranie takich skurwysynów potem obrywają tacy ludzie jak choćby Chill z Raggafayi - od urodzenia Polak.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Tylko, że bydlaka z Polski nie można eksportować do swojego kraju, a bydlaka z bydlętowa można wsadzić w klatkę i traktorem wywieźć za granicę. Z bydlakami w Polsce musimy poradzić sobie za pomocą prawa. Ze zwierzętami już za pomocą prawa nic nie zrobisz. Zwierze kieruje się instynktami.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Jasiek, ciężko to ująć celniej niż Ty to zrobiłeś :)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

No to tym bardziej jedni i drudzy są dużo bardziej poniżej zwierząt, bo nasi kozacy robią to dla swej bezmózgiej rozrywki (niejednokrotnie kończy się to czyjąś śmiercią, choćby zeszłoweekendowy przypadek w Bielsku-Białej), a radykałowie islamscy są karmieni od dziecka propagandą fanatyzmu religijnego. Zwierzę rzadko zabija dla rozrywki albo dla ideologii.

A prawem sobie w Polsce na pewno nie poradzimy ani z jednymi ani z drugimi. Tylko z drugiej strony w obu przypadkach wzięcie spraw w swoje ręce skończy się eskalacją wzajemnej przemocy.

A tak w temacie zbydlęcenia emigrantów:

http://www.thesun.co.uk/s...-in-the-UK.html
 
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Jedni, drugich są warci, niestety jedni propagują Jihad i to właśnie czyni ich groźniejszymi dla otoczenia. Nie traktujcie tego jako argumentu broniacego naszych idiotów, raczej przeciwko "immigrantom".
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Jeśli gość w domu sprawia mi kłopoty to takiego gościa grzecznie wypraszam. Jeśli gośc nie chce wyjść wtedy używam siły. Drugi raz takiego gościa nie zapraszam.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Owsiak zawsze mówił,ze zaprasza każdego na Woodstock i to, ze teraz napisał tak w kontekście uchodźców z Frankfurtu nie jest niczym zadziwiającym i nie trudno się domyślić, że nie ma na myśli tych robiących gnój. Nie mam większych wątpliwości, że organizacyjne tez przygotowują się na wzmożoną obecność tych niechcianych gości zza granicy a i podczas otwarcia tłumy będą mu bić brawo jak będzie krzyczał "wypierdalać zadymiarze, nie ma tu dla was miejsca". Nie mam większych obaw przed pojechaniem na Woodstock, bo przez te lata grania i pielęgnowania haseł"miłość", "przyjaźń", "tolerancja" i różne takie lewackie hehe pitolenie na Woodstocku wspaniale wykształciła się społeczna, wzajemna kontrola i troska o bezpieczeństwo drugiego człowieka i, uczestnicząc w tym, czuję się bezpieczniej niż w swoim mieście. Sam byłem świadkiem jak ziomek dostał solidny wpierdol za to, ze popchnął dziewczynę w kolejce. Uchodźcy już przyjechali i zanim dywagować jaki procent to ci źli to lepiej się zebrać razem i się pilnować, tak aby pokazać, że te zachowania, które u nich sa okej, u nas są nie do przyjęcia.
 
Każdy radykał jest zły i u siebie w mieście póki co boję się bardziej, że dostanę w ryj za koszulkę z pacyfą od "patrioty" niż od araba za blond włosy ale wydaje mi się, ze jeśli trafi mi sie ta druga sytuacja to ci pierwsi będą krzyczeć, ze mi sie należy.  Jadąc na Woodstock takich obaw nie mam. 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

winogron napisał/a:
Każdy radykał jest zły i u siebie w mieście póki co boję się bardziej, że dostanę w ryj za koszulkę z pacyfą od "patrioty" niż od araba za blond włosy ale wydaje mi się, ze jeśli trafi mi sie ta druga sytuacja to ci pierwsi będą krzyczeć, ze mi sie należy.  Jadąc na Woodstock takich obaw nie mam. 


Miałem przemilczeć ten cały temat, ale chociaż to skomentuje: Maniek jak gdzieś idzie w bluzie Woodstockowej i ma styczność z narodowcami itp ani razu nie został obrażony, za to jak idzię przez starówkę w koszulce z kotwicą zostaje "opluwany" i zwyzywany przez tzw antifę, tych samych ludzi dla których jestem ziomkiem jak idę w bluzie wspomnianej wcześniej. Taka mała refleksja.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

Ludzie, po co siejecie panike,muly tu,na nasz przystanek nie przyjada!Po pierwsze wiedza ze na razie tylko wpierdol moga dostac,a po drugie wiedza ze nas sie nie da nawrocic na ich islam!no kto z was chcialby posuwac kozy zamiast slowianek?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

maniek14 napisał/a:
winogron napisał/a:
Każdy radykał jest zły i u siebie w mieście póki co boję się bardziej, że dostanę w ryj za koszulkę z pacyfą od "patrioty" niż od araba za blond włosy ale wydaje mi się, ze jeśli trafi mi sie ta druga sytuacja to ci pierwsi będą krzyczeć, ze mi sie należy.  Jadąc na Woodstock takich obaw nie mam. 


Miałem przemilczeć ten cały temat, ale chociaż to skomentuje: Maniek jak gdzieś idzie w bluzie Woodstockowej i ma styczność z narodowcami itp ani razu nie został obrażony, za to jak idzię przez starówkę w koszulce z kotwicą zostaje "opluwany" i zwyzywany przez tzw antifę, tych samych ludzi dla których jestem ziomkiem jak idę w bluzie wspomnianej wcześniej. Taka mała refleksja.


O widzisz, co kraj to obyczaj, ale tego zachowania też nie pochwalam, żeby nie było ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

maniek14 napisał/a:
winogron napisał/a:
Każdy radykał jest zły i u siebie w mieście póki co boję się bardziej, że dostanę w ryj za koszulkę z pacyfą od "patrioty" niż od araba za blond włosy ale wydaje mi się, ze jeśli trafi mi sie ta druga sytuacja to ci pierwsi będą krzyczeć, ze mi sie należy.  Jadąc na Woodstock takich obaw nie mam. 


Miałem przemilczeć ten cały temat, ale chociaż to skomentuje: Maniek jak gdzieś idzie w bluzie Woodstockowej i ma styczność z narodowcami itp ani razu nie został obrażony, za to jak idzię przez starówkę w koszulce z kotwicą zostaje "opluwany" i zwyzywany przez tzw antifę, tych samych ludzi dla których jestem ziomkiem jak idę w bluzie wspomnianej wcześniej. Taka mała refleksja.

Antifa to też radykałowie i robią niejednokrotnie taki sam gnój jak pseudopatrioci z ONRu czy innych śmiechowych organizacji.

Temat uchodźców myślę, że wyczerpany bo nie uwierzę, że zechce im się przyjechać na festiwal muzyki, której nie mogą znieść :)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

Wciąż nie rozważacie jednej kwestii - wrzucacie ich do jednego wora, jakby wszyscy mieli złe zamiary. A takich wśród nich jest może góra kilka procent. Przecież Turkowie od Syryjczyków mentalnie wiele się nie różnią, a tych pierwszych już od wielu lat jest w Niemczech kilka milionów.. ilu z nich widzieliście na Woodzie? A z tych co jednak do nas przyjechało ilu sprawiało jakieś problemy? Ja 3 lata temu miałem okazję pogadać z 3 Afrykańczykami, którzy od 3 lat mieszkali w Berlinie i zupełnie przypadkiem usłyszeli o Woodstocku. Byli zafascynowani tym co na miejscu zobaczyli i zakończeniu bawili się doskonale, choć nic ze słów Jurasa nie rozumieli.
Tu ważne info: mimo, że festiwal leży b blisko granicy niemieckiej to wiedza o tym festiwalu jest wśród Niemców nadal b. skromna (zerowa promocja w mediach) i ogranicza się głównie do okolicznych miejscowości, w promieniu do 40-50 km od Kostrzyna.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

aqu32 napisał/a:
mimo, że festiwal leży b blisko granicy niemieckiej to wiedza o tym festiwalu jest wśród Niemców nadal b. skromna (zerowa promocja w mediach) i ogranicza się głównie do okolicznych miejscowości, w promieniu do 40-50 km od Kostrzyna.


Otóż tak i wydaje mi się, że Owisiak, mimo otwartości, nie będzie się w tym roku specjalnie silił na wzmożoną promocję u Niemca.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

aqu32 napisał/a:
wrzucacie ich do jednego wora, jakby wszyscy mieli złe zamiary. A takich wśród nich jest może góra kilka procent.


Coś duże te kilka procent, patrząc na to co dzieje się w ich obozach i okolicznych miastach.
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Jak was czytam to aż mam ochotę kupić burkę i chodzić w niej po woodstocku. Żeby was wkurzać <rotfl3> i chyba tak zrobię
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

uuuuuu...czytasz i nie rozumiesz. Gdzie jak gdzie, ale na wood to możesz sobie chodzić w czym chcesz. Choćby w burce. Przecież nie o to chodzi. Akurat Ci, których chcesz wkurzyć, nie boją się burek, ale realnych ludzi, którzy są agresywni zwłaszcza w stosunku do kobiet......cóz, póżyjemy, zobaczymy:D
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Chciałam zauważyć jedną ważną rzecz. Najgłośniej o spokój i trochę "rozumu" krzyczą panowie, a po tym co się dzieje na zachodzie to kobiety mają prawo bać się imigrantów.
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Nie trzeba zbyt długo szukać, żeby znaleźć przynajmniej kilkadziesiąt artykułów na temat pobić mężczyzn, przykładem może być chociażby ostatnia sprawa pobicia ojca z małym dzieckiem, które całej akcji nie przeżyło - także to nie tylko kobiety mają powody się ich bać. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group