Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatni wyjazd na Wooda
Autor Wiadomość
Prusak  
Forumowy prawiczek
Dziadzia


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   Ostatni wyjazd na Wooda

Sie ma, albo sie nie ma :D
Tak się zastanawiam nad tegorocznym Woodem, no i kurde nie wiem. Byłem 6 razy, ale to było bardzo dawno temu. Teraz jestem już starym dziadem, 19 letnie laski się mnie boją, starsze na woodstocki jeżdżą z obstawą. Znajomi dogorywają pod sklepem. No i to w sumie byłoby takie pożegnanie młodości w starym stylu. Na pierwszy przystanek pojechałem sam, na ostatni raczej też pojadę sam. Chociaż wiem, że tam "sam" to tylko teoria. W praktyce nikt tam nie jest sam.

Plan jest taki:
- przejechać się klasą bydlęcą
- najebać się w trzy dupy
- skoczyć na bandżi
- wyrwać jakieś laski (o ile będą jakieś mamuśki, ostatnio była sama młodzież i już wtedy czułem się dziwnie)
- skonsumować kule mocy
- dostać wpierdol od prawicowych bojówek albo się z nimi poganiać :)

Coś się ostatnio mogło zmienić na Woodstocku, ale podejrzewam, że większość punktów nadal aktualna.
Jak myślicie, wypali?
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

Moja 52 letnia matka,ktora śmiga na Woodstock powtarza."sami sobie tworzymy granice" jedziesz tam by zerwać z młodością? Twój wybór. Pewnie teraz ci obrzydnie caly festiwal. Zmieniło sie...
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

co do wieku to widziałem że z każdego pokolenia byli przedstawiciele ;)

ale co do oceny jak był a jak jest to nie mogę się wypowiadać bo nie byłem w tamtych czasach, z tego co wiem to się bardzo zmieniło, ucywilizował się dość a przede wszystkim coraz bardziej sponsorzy ingerują..

choć mimo wszystko ja tam chętnie jadę ;)
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

Pamietam wszystkie niemal nowsze (tj. już kostrzyńskie, nie żarowskie) woodstocki, powiedz w ktorym roku byles ostatni raz, to ci opisze co sie moglo zmienic z twojej perspektywy.

Masz dość ambitny plan, ja woodstocki na zmianę spędzam aktywnie i zamuleńczo tj. raz bardziej na polu, a raz bardziej zalegam w namiocie i polecam ten sposób. W tym roku pora na aktywne, bo w zeszłym roku zamulałem (i tak wiało i padało przez 2/3 wooda).
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

zygmunt napisał/a:
i tak wiało i padało przez 2/3 wooda


od oficjalnego rozpoczęcia była ładna pogoda do samego końca ;)

tzn noc z czwartku na piątek chłodna ale i tak nie można było narzekać :D
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

clover93 napisał/a:
zygmunt napisał/a:
i tak wiało i padało przez 2/3 wooda


od oficjalnego rozpoczęcia była ładna pogoda do samego końca ;)

tzn noc z czwartku na piątek chłodna ale i tak nie można było narzekać :D


To tak tylko jak czlowiek przyjechal tydzien przed oficjalnym rozpoczeciem to nie mial zbytnio co robic. My poza wyprawami do lidla, gucia i kostrzyna tez ciagle w namiocie, szczegolnie wieczorami nie bylo sensu wychodzic.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

czarnyaniol1990 napisał/a:
clover93 napisał/a:
zygmunt napisał/a:
i tak wiało i padało przez 2/3 wooda


od oficjalnego rozpoczęcia była ładna pogoda do samego końca ;)

tzn noc z czwartku na piątek chłodna ale i tak nie można było narzekać :D


To tak tylko jak czlowiek przyjechal tydzien przed oficjalnym rozpoczeciem to nie mial zbytnio co robic. My poza wyprawami do lidla, gucia i kostrzyna tez ciagle w namiocie, szczegolnie wieczorami nie bylo sensu wychodzic.


My tam siedzieliśmy przed namiotami po nocach i całe dnie, pod plandeką :) I napier*alaliśmy się na szyszki z Poznaniem.
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 20 Maj, 2016   

Mazu napisał/a:
czarnyaniol1990 napisał/a:
clover93 napisał/a:
zygmunt napisał/a:
i tak wiało i padało przez 2/3 wooda


od oficjalnego rozpoczęcia była ładna pogoda do samego końca ;)

tzn noc z czwartku na piątek chłodna ale i tak nie można było narzekać :D


To tak tylko jak czlowiek przyjechal tydzien przed oficjalnym rozpoczeciem to nie mial zbytnio co robic. My poza wyprawami do lidla, gucia i kostrzyna tez ciagle w namiocie, szczegolnie wieczorami nie bylo sensu wychodzic.


My tam siedzieliśmy przed namiotami po nocach i całe dnie, pod plandeką :) I napier*alaliśmy się na szyszki z Poznaniem.



A pite cos bylo ;) pozatym was bylo kilkoro jak mniemam to tez inaczej jak porozstawiasz namioty, plandeke. My bylismy na dalekim wygwizdowie na lace w lesie, pierwsi sasiedzi dotarli w srode dopiero. No i praktycznie bez alkoholu.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 21 Maj, 2016   

No woodstock na pewno jest inny, niż przed laty, ale przyjechać zawsze warto :D Ja w sumie nie wyobrażam sobie, żeby za 10-15 lat nie jeździć :D
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

winogron napisał/a:
No woodstock na pewno jest inny, niż przed laty, ale przyjechać zawsze warto :D Ja w sumie nie wyobrażam sobie, żeby za 10-15 lat nie jeździć :D


O ile uctok bedzie jeszcze istnial :p
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

a tego się właśnie obawiam, albo czy jeszcze będzie ciekawa atmosfera a nie pełna komercja
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

Więcej wiary, nie będzie tak źle :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

clover93 napisał/a:
a tego się właśnie obawiam, albo czy jeszcze będzie ciekawa atmosfera a nie pełna komercja

Atmosferę robimy my, więc to my mamy na nią największy wpływ.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
clover93 napisał/a:
a tego się właśnie obawiam, albo czy jeszcze będzie ciekawa atmosfera a nie pełna komercja

Atmosferę robimy my, więc to my mamy na nią największy wpływ.


Masz wielką wiarę w człowieka ;)) . Bardzo mi się to podoba i podziwiam natomiast ja mam troche mniejszą.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

my tworzymy atmosferę, fakt, lecz zawsze może się okazać że za 10 lat będzie przewaga gimbusów, którzy zamiast się dobrze bawić w zgodzie z innymi to przyjadą żeby tylko się tylko upić i ućpać ("bo rodzice nie widzą") i robić awantury
 
 
olala00  
Forumowy prawiczek
olala

Dołączyła: 05 Paź 2015
Posty: 21
Skąd: B.
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

Z moich obserwacji (gimbusa zresztą) wynika, że moi rówieśnicy nie są za bardzo zainteresowani Woodstockiem w sensie chlania, bo i tak robią to na miejscu. Muzycznie zresztą też nie bardzo, wszystko idzie głównie w stronę Openera itp.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

Ja nie mam nic do "gimbusów" bo co roku jeżdżą z nami osoby w wieku 15+ i umieją się zachować. Ważne jest to, żeby stanowić też jakiś wzór w jaki sposób umiejętnie i odpowiedzialnie bawić się na Woodstocku.

Co do planu Prusaka:
Cytat:
Plan jest taki:

- przejechać się klasą bydlęcą


To musiałbyś jechać tak najwcześniej dzień przed Woodstockiem, bo wtedy walą największe tłumy. Ja od lat pociągiem porannym we wtorek z Katowic jeżdżę i są pustki.

Cytat:
- najebać się w trzy dupy


Tego nigdy nie brakuje tylko trzeba uważać na słońcu, bo jednak jest niebezpiecznie.

Cytat:
- skoczyć na bandżi


J/w.

Cytat:
- wyrwać jakieś laski (o ile będą jakieś mamuśki, ostatnio była sama młodzież i już wtedy czułem się dziwnie)

Mamuśki też są, aczkolwiek nie wiem jak z podrywaniem :)

Cytat:
- skonsumować kule mocy


Też raczej nie ma z tym problemu.

Cytat:
- dostać wpierdol od prawicowych bojówek albo się z nimi poganiać :)


Oj tutaj to chyba ciężko, jedynie z jakimiś lokalnymi Sebixami, albo sporadycznymi prawilnymi jednostkami na polu.

Cytat:
Coś się ostatnio mogło zmienić na Woodstocku, ale podejrzewam, że większość punktów nadal aktualna.
Jak myślicie, wypali?

Pomimo narzekań wielu "radykalnych" bywalców, Woodstock dalej jest tym miejscem pełnym uśmiechu, wolności i pozytywności. Ja od 12 lat zawsze wracam naładowany energią, zmęczony jak po robotach drogowych i z uśmiechem jak po spaleniu magazynu brygady antynarkotykowej.

Wszystko zależy od nastawienia i ludźmi z bliskiego otoczenia.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

rozróżniam gimnazjalistów (chodzących go gimnazjum) od gimbusów (stanu "umysłu"), dla mnie to dwa różne pojęcia ;)

olala00 napisał/a:
wynika, że moi rówieśnicy nie są za bardzo zainteresowani Woodstockiem

teraz tak jest, ale w sumie nie wiadomo jak to może być za 10 lat, to tylko taka moja luźna myśl do tego co winogron poruszył, mam nadzieję że tak się nie stanie i że będę tam mógł jeździć ze swoimi dziećmi a najlepiej i wnukami :D oby to miejsce zostało takie jakie jest do końca świata i dwa dni dłużej ;)
 
 
mash73  
Forumowy prawiczek

Wiek: 50
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 14
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Witam.
Woooood jakies 10...lat temu ...to byli ludzie zyjacy tym klimatem
Atmosfera.....teraz to dyskoteka sie zrobila......kiedys nie mialo znaczenia kto gra ...co na Asp.....czasami z rok dwa nie bylo sie na koncercie...asp....bo dzien spedzalo sie w miescie albo jakas wyprawa zagaranice...i tam sie zaleglo.....
Teraz to fakt mlodziezy duuuzo....i takiej wypasionej...kasy fuullll....
Kiedys to byla wyprawa za drobniaki...teraz to jak slysze ze z trzy...cztery stowy potrzeba jak pisza na fejsie...inne podejscie.
Woood zmieni sie w openera albo w wakacyjny festyn.....
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

mash73 napisał/a:
Witam.
Woooood jakies 10...lat temu ...to byli ludzie zyjacy tym klimatem
Atmosfera.....teraz to dyskoteka sie zrobila......kiedys nie mialo znaczenia kto gra ...co na Asp.....czasami z rok dwa nie bylo sie na koncercie...asp....bo dzien spedzalo sie w miescie albo jakas wyprawa zagaranice...i tam sie zaleglo.....
Teraz to fakt mlodziezy duuuzo....i takiej wypasionej...kasy fuullll....
Kiedys to byla wyprawa za drobniaki...teraz to jak slysze ze z trzy...cztery stowy potrzeba jak pisza na fejsie...inne podejscie.
Woood zmieni sie w openera albo w wakacyjny festyn.....


Pamiętam tamte czasy, szkoda że internet podłączyli mi stosunkowo późno i nie znałem tego forum wcześniej, bo na pewno bym tu pisał dawniej i relacjonował na bieżąco dawniejsze woodstocki i czarno na białym bym opisał, a tak to muszę polegać na pamięci która jest zawodna. I się z tobą nie zgodzę z wyjatkiem tego że tego ze teraz jest na bogato, ale to chyba dobrze że bogacimy się.
Pamiętam czasy gdy nie było głupich kranów. Dzisiaj by to nie przeszło, dzisiejsi woodstockowicze wymiękliby, mają nawet prąd na polu, a ciągle takie warunki nazywają "polowymi" i narzekają że smród i brud. Znak czasów.

Młodzieży zawsze było dużo i nigdy nie była to impreza wyłącznie dla dinozaurów.
Nie miało znaczenia kto gra, bo nie ukrywajmy, że lineup byl lepszy! Było więcej polskich zespołów. 10 lat temu (na moich pierwszych woodstockach) między 2004 a 2006 grali Daab, T.Love, KSU, Acid Drinkers, Dzem, Big Cyc, Vavamuffin, Koniec Świata, Uliczny Opryszek, Strachy na Lachy, Armia, Raz Dwa Trzy i wielu innych.
Przy takim repertuarze w porownaniu z tym co mamy teraz to faktycznie nie ma znaczzenia kto gra, bo ktokolwiek by to był, był to ktoś nasz, ktoś znany, a teraz o połowie zespołow "gwiazd wiezczoru" pierwszy raz słysze.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Cytat:
Młodzieży zawsze było dużo i nigdy nie była to impreza wyłącznie dla dinozaurów.
Sama pojechałam pierwszy raz mając 16 lat, więc względnie byłam nadal dzieciakiem.

Cytat:
Daab, T.Love, KSU, Acid Drinkers, Dzem, Big Cyc, Vavamuffin, Koniec Świata, Uliczny Opryszek, Strachy na Lachy, Armia, Raz Dwa Trzy i wielu innych.

Chcę powtórki, no chcę!... Byłam dopiero w 2009, kiedy już było Guano Apes, także światowo...


Cytat:
a teraz o połowie zespołow "gwiazd wiezczoru" pierwszy raz słysze.

Ja też i mnie to smuci :( Zwłaszcza, że naprawdę lubię polską muzykę i będę częstym gościem na Krysznie i Małej Scenie (o ile pojadę)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group