Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga Mila IV

Weźmiesz udział na serio?
Tak
30%
 30%  [ 4 ]
Jeszcze się wstydzę
69%
 69%  [ 9 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   Naga Mila IV

-> Naga Mila IV (nagi) bieg nagiej mili GOLAS atak @Woodstock 2016

Ktoś nareszcie przypomniał, że Woodstock tuż tuż i nie wypadałoby zapomnieć i nie wziąć udziału w Nagim Biegu :) Tym razem, jeśli będę miał okazję, wykonam jeszcze piękniejsze ujęcia :) I szczerze nie ma co się wstydzić, każdy będzie mógł zastrzec sobie publikację. Oby tylko pogoda dopisała :)

Cytat:

PODSUMOWUJĄC (dla tych co nie doczytali) wypociny organizatorki:
4. NAGI BIEG
TRASA: Droga asfaltowa od Kriszny do Grzybka (cały pasaż handlowy) - i marsz w drodze powrotnej
GŁÓWNY TERMIN: W samo południe 12:00 Piątek (DRUGIEGO DNIA WOODSTOCKU)
- Dodatkowe terminy dla chętnych w każdy inny dzień festiwalu o tej samej godzinie (a jak ktoś chce to nawet o północy, dogadać się można pod wydarzeniem: https://www.facebook.com/events/248037982236209/ )

Z obserwacji poprzednich edycji zauważyłem, że nie ma co mieszać. Raz postanowione niech tak zostaje (zresztą już niezmiennie od początku trasa ta sama). Jednego roku było nawet dwóch pomysłodawców. Teraz chyba obaj przysnęli albo nie mają czasu. Warto więc już skupić się na tym co jest.

Tegoroczna organizatorka próbowała się ze mną skontaktować, ale wciąż czekam na wiadomość. Pytajcie pod wydarzeniem na fb, prędzej czy później pewnie się odezwie :) Jeśli ktoś chce pomóc, to najlepiej nie wymyślać innych rzeczy tylko skontaktować się bezpośrednio. Poniżej info graficzne, niektórzy tak lepiej zapamiętują :)

 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

W tamtym roku biegłem to i w tym planuję pobiec ;)

oby była lepsza pogoda niż ostatnio, żeby jednak trochę więcej osób wzięło udział ;)

spróbuję jeszcze dziewczynę namówić jeśli uda jej się pojechać :D
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Gdyby nie te cholerne aparaty...
 
 
hermenia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Wzięłabym udział, ale jak to potem wytłumaczę mamie? Nie ma głupich. :D
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

To nie aparaty robią zdjęcia, a ludzie :) Myślę, że wystarczy wyraźnie powiedzieć, aby nie publikować, tylko najpierw przesłać materiał uczestnikom (wskazówki jak/kiedy/gdzie na początek/koniec biegu). Tak jak działo się to podczas wcześniejszych edycji (w 2015 mnie nie było). Usunięcia takiej fotografii można domagać się zawsze, to jest prawo do wizerunku. To nie statyczny happening, wcale nie tak łatwo zrobić zdjęcie w ruchu, szczególnie amatorom ;)
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

co do niepublikowania zdjęć to nie wierzę bo zawsze ktoś gdzieś może udostępnić, sam nie dotrzesz słowami do wszystkich po drodze robiących zdjęcia, ale zawsze można zasłonić twarz, tak jak w tamtym roku biegłem z bandaną ta twarzy, i połowa osób tak miała, wtedy zawsze można wmówić że to nie Ty ;)

zasłaniajcie twarz i biegnijcie ;)
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

hermenia napisał/a:
Wzięłabym udział, ale jak to potem wytłumaczę mamie? Nie ma głupich. :D



Tak jak kolega clover pisze zaslonic twarz a po tylku cie chyba mama nie pozna ;)
,
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

ja ani trochę bym się nie wstydziła aparatów i Mamy- wystarczy ukryć włosy pod kupionym na tę okazję kapeluszem a na twarz nałożyć dziwaczne, wesołe oksy przeciwsłoneczne, żaden z Rodziców i nikt ze znajomych by mnie nie poznał na ewentualnym zdjęciu. Natomiast strasznie wstydziłabym się przed moja - głównie męską - ekipą, bo przed nimi na pewno nie ukryłabym występu, tym bardziej, że juz od roku niektórzy zarzekają się, że chcą wziąć udział

PS. Fajnie, że zaczyna się coś dziać pod względem wydarzeń towarzyszących bo wyjątkowo smutno w tym roku na forum- miesiąc do wyjazdu a ludzie całą energię upychają w narzekanie, że autkiem nie wjadą pod scenę
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

no to właśnie bierz przykład z nich i bierz udział a nie tylko oglądaj ich :p
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Peruka to chyba też dobry pomysł :)
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

rok temu bieglem jak i 2 lata temu, było super !!! rok temu były chyba 2 biegi, o tym 2gim tylko słyszałem :(
 
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

Piwonia napisał/a:
ja ani trochę bym się nie wstydziła aparatów i Mamy- wystarczy ukryć włosy pod kupionym na tę okazję kapeluszem a na twarz nałożyć dziwaczne, wesołe oksy przeciwsłoneczne, żaden z Rodziców i nikt ze znajomych by mnie nie poznał na ewentualnym zdjęciu. Natomiast strasznie wstydziłabym się przed moja - głównie męską - ekipą, bo przed nimi na pewno nie ukryłabym występu, tym bardziej, że juz od roku niektórzy zarzekają się, że chcą wziąć udział

PS. Fajnie, że zaczyna się coś dziać pod względem wydarzeń towarzyszących bo wyjątkowo smutno w tym roku na forum- miesiąc do wyjazdu a ludzie całą energię upychają w narzekanie, że autkiem nie wjadą pod scenę

Wiesz co, co innego gadać, a co innego robić. Rok temu na facebooku ponad 2000 osób kliknęło udzial, a jak przyszło co do czego to uczestników na palcach jednej ręki można policzyć. Myślę że twoi koledzy podobnie jak 98% tych ludzi, tak tylko gadają czegoby to nie zrobili. Poza tym z tego co widzę, w tym roku są dodatkowe terminy. Jeśli się wstydzisz to możesz pobiec właśnie wcześniej, gdy jeszcze nie będzie tyle ludzi.

Sama bym pobiegła ale jestem przykuta do łóżka do października i nie będzie mnie na woodzie w tym roku :-(
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pią 10 Cze, 2016   

damy rade :), jak ktos chce biegnac to pobiegnie :) nie ma co sie wtydzic czy bac mamy, ojca !!, dla chcacego nic trudnego :)

p.s. perułka, czapka, okulary i pobiegnij z tym ;), kto chce to pobiegnie :)
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Sob 11 Cze, 2016   

Kinga1804 napisał/a:
Poza tym z tego co widzę, w tym roku są dodatkowe terminy. Jeśli się wstydzisz to możesz pobiec właśnie wcześniej, gdy jeszcze nie będzie tyle ludzi.

Sama bym pobiegła ale jestem przykuta do łóżka do października i nie będzie mnie na woodzie w tym roku :-(


Offtopic: Jesteś przykuta do łóżka w czasie Wu? O, jak mi przykro!!! Rozumiem, że rozważałaś ewentualność zabrania się na wózku i nie decydujesz się z racji braku komfortu, a nie - z racji tego, że nie ma ci kto pomóc. Bo jeśli to drugie, to deklaruję, że będę Cię nosić na rękach. Tyle, że przy wzroscie 1,62 ważę 55 więc liczę, że jacys Panowie natychmiast zadeklarują, że mnie wyręczą

Ad rem: A gdzie są te terminy biegu?!? Te "dodatkowe" i te zwykłe bo póki co znalazłam tylko ten wątek?

Brzmi kusząco - wymknąć się z obozu gdy koledzy jeszcze śpią odrobinkę skacowani dniem poprzednim - przebiec sie wwielkim kapeluszu, wyrzucic kapelusz i grzecznie wrócić wczesnym popołudniem do obozu. "O! Gdzie byłaś, Mała?"-"Musiałam wyskoczyć do sklepu. takietam potrzeby niewieście, nie zrozumiecie. A i zgrzewkę piwa wam przytargałam bo cos mi wyglądaliście wczoraj na pokonanych"...
 
 
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Piwonia napisał/a:
Kinga1804 napisał/a:
Poza tym z tego co widzę, w tym roku są dodatkowe terminy. Jeśli się wstydzisz to możesz pobiec właśnie wcześniej, gdy jeszcze nie będzie tyle ludzi.

Sama bym pobiegła ale jestem przykuta do łóżka do października i nie będzie mnie na woodzie w tym roku :-(


Offtopic: Jesteś przykuta do łóżka w czasie Wu? O, jak mi przykro!!! Rozumiem, że rozważałaś ewentualność zabrania się na wózku i nie decydujesz się z racji braku komfortu, a nie - z racji tego, że nie ma ci kto pomóc. Bo jeśli to drugie, to deklaruję, że będę Cię nosić na rękach. Tyle, że przy wzroscie 1,62 ważę 55 więc liczę, że jacys Panowie natychmiast zadeklarują, że mnie wyręczą

Ad rem: A gdzie są te terminy biegu?!? Te "dodatkowe" i te zwykłe bo póki co znalazłam tylko ten wątek?

Brzmi kusząco - wymknąć się z obozu gdy koledzy jeszcze śpią odrobinkę skacowani dniem poprzednim - przebiec sie wwielkim kapeluszu, wyrzucic kapelusz i grzecznie wrócić wczesnym popołudniem do obozu. "O! Gdzie byłaś, Mała?"-"Musiałam wyskoczyć do sklepu. takietam potrzeby niewieście, nie zrozumiecie. A i zgrzewkę piwa wam przytargałam bo cos mi wyglądaliście wczoraj na pokonanych"...


Niestety nie mam wózka, mam tylko łóżko, tak mnie urządził pijany kierowca. Lewej nogi niemal nie czuje, na prawej nie umiem stanąć, miednica pęknięta, a lekarze mają nadzieje że zrośnie się samo, bo młoda jestem, a jak nie, to trudno <zab> będę was wspierać duchowo i oglądać transmisję i bardzo zazdrościć

Terminy biegu masz w linku na fejsie który podał Mecc. https://www.facebook.com/events/248037982236209/
Z tego co ja rozumiem, to główny bieg w piątek o 12, ale jak ci nie pasuje, albo chce się biec kiedy indziej to na własną rękę nieoficjalnie zawsze o 12 rano i w nocy jak będą chętni będzie można biec, a jak i na to będą chętni to nawet co 6godzin, więc myślę że znajdziesz sobie termin. Z tego co mi pisze moja imienniczka organizatorka to będzie też podany numer telefonu żeby się zgadać i upewnić czy ktoś oprócz nas się zdecydował.
Zresztą, gadajcie z nią, pod tym wydarzeniem bo to ona to organizuje. Mówi że myślała czy jak monitornig nie będzie chamski by biegu nie przenieść na górkę spod tablicy Kostrzyn nad Odrą, albo z górki Malinowskiego bo z górki się łatwiej biegnie i porę nie przenieść na jakąś porę koncertu dla lepszego efektu, ale chyba już za późno na takie zmiany.
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

PODSUMOWUJĄC (dla tych co nie doczytali) wypociny organizatorki:
4. NAGI BIEG
TRASA: Droga asfaltowa od Kriszny do Grzybka (cały pasaż handlowy) - i marsz w drodze powrotnej
GŁÓWNY TERMIN: W samo południe 12:00 Piątek (DRUGIEGO DNIA WOODSTOCKU)
- Dodatkowe terminy dla chętnych w każdy inny dzień festiwalu o tej samej godzinie (a jak ktoś chce to nawet o północy, dogadać się można pod wydarzeniem: https://www.facebook.com/events/248037982236209/ )

Z obserwacji poprzednich edycji zauważyłem, że nie ma co mieszać. Raz postanowione niech tak zostaje (zresztą już niezmiennie od początku trasa ta sama). Jednego roku było nawet dwóch pomysłodawców. Teraz chyba obaj przysnęli albo nie mają czasu. Warto więc już skupić się na tym co jest.

Tegoroczna organizatorka próbowała się ze mną skontaktować, ale wciąż czekam na wiadomość. Pytajcie pod wydarzeniem na fb, prędzej czy później pewnie się odezwie :) Jeśli ktoś chce pomóc, to najlepiej nie wymyślać innych rzeczy tylko skontaktować się bezpośrednio. Poniżej info graficzne, niektórzy tak lepiej zapamiętują :)

 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

http://www.strawpoll.me/10476364 widzę że niezłe pomysł macie na tym facebooku
wpadłem powiedzieć tylko że skoro robicie już nagą milę w tym roku, to może idźcie krok dalej taki mam pomysł- zróbcie do kompletu nagi protest <haha> zamiast odbijać po biegu z powrotem może lepiej idźcie pod scenę i pokażcie dobrej zmianie, zmianom na woodstocku, zakazom i nakazom d*pe i to co o nich myślicie <rotfl3> tym bardziej że o 12 macie wolną scenę
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

w sumie bitwa na pomidory na mecie byłaby ciekawa :D

choć w sumie przemarsz dookoła Wood byłby też ciekawy ;)


hhmm a może nagie pogo? :D
 
 
zajebiste.udko  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 21 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Luuuuudzie złoci ! podziwiam waszą odwagę i poważnie myślę nad tym by wziąć udział.... wszystko się okaże na miejscu :D
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

nie ma co się zastanawiać, biegnij :D
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

[quote="zajebiste.udko" Luuuuu i poważnie myślę nad tym by wziąć udział.... [/quote]

To weź, sista, udział za mnie bo ja strasznie sie wstydzę mojej ekipy - a iwent kuszący niezmiernie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group