Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga Mila IV

Weźmiesz udział na serio?
Tak
30%
 30%  [ 4 ]
Jeszcze się wstydzę
69%
 69%  [ 9 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

PODSUMOWUJĄC (dla tych co nie doczytali) wypociny organizatorki:
4. NAGI BIEG
TRASA: Droga asfaltowa od Kriszny do Grzybka (cały pasaż handlowy) - i marsz w drodze powrotnej
GŁÓWNY TERMIN: W samo południe 12:00 Piątek (DRUGIEGO DNIA WOODSTOCKU)
- Dodatkowe terminy dla chętnych w każdy inny dzień festiwalu o tej samej godzinie (a jak ktoś chce to nawet o północy, dogadać się można pod wydarzeniem: https://www.facebook.com/events/248037982236209/ )

Z obserwacji poprzednich edycji zauważyłem, że nie ma co mieszać. Raz postanowione niech tak zostaje (zresztą już niezmiennie od początku trasa ta sama). Jednego roku było nawet dwóch pomysłodawców. Teraz chyba obaj przysnęli albo nie mają czasu. Warto więc już skupić się na tym co jest.

Tegoroczna organizatorka próbowała się ze mną skontaktować, ale wciąż czekam na wiadomość. Pytajcie pod wydarzeniem na fb, prędzej czy później pewnie się odezwie :) Jeśli ktoś chce pomóc, to najlepiej nie wymyślać innych rzeczy tylko skontaktować się bezpośrednio. Poniżej info graficzne, niektórzy tak lepiej zapamiętują :)

 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

http://www.strawpoll.me/10476364 widzę że niezłe pomysł macie na tym facebooku
wpadłem powiedzieć tylko że skoro robicie już nagą milę w tym roku, to może idźcie krok dalej taki mam pomysł- zróbcie do kompletu nagi protest <haha> zamiast odbijać po biegu z powrotem może lepiej idźcie pod scenę i pokażcie dobrej zmianie, zmianom na woodstocku, zakazom i nakazom d*pe i to co o nich myślicie <rotfl3> tym bardziej że o 12 macie wolną scenę
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

w sumie bitwa na pomidory na mecie byłaby ciekawa :D

choć w sumie przemarsz dookoła Wood byłby też ciekawy ;)


hhmm a może nagie pogo? :D
 
 
zajebiste.udko  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 21 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Luuuuudzie złoci ! podziwiam waszą odwagę i poważnie myślę nad tym by wziąć udział.... wszystko się okaże na miejscu :D
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

nie ma co się zastanawiać, biegnij :D
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

[quote="zajebiste.udko" Luuuuu i poważnie myślę nad tym by wziąć udział.... [/quote]

To weź, sista, udział za mnie bo ja strasznie sie wstydzę mojej ekipy - a iwent kuszący niezmiernie
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Piwonia napisał/a:


To weź, sista, udział za mnie bo ja strasznie sie wstydzę mojej ekipy - a iwent kuszący niezmiernie


skoro też biegną to czemu się wstydzisz? oni nie będą mieli więcej niż Ty na sobie, więc będziecie równi ;)
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Jeśli będzie problem z frekwencją kobiet, to mogę z koleżanką w ostateczności wesprzeć, jak nie zapomnę.
Ja swój woodstockowy eksihibicjonizm nasyciłam już woodstocki temu, gdy byłam piękna i młoda. Teraz zwyczajnie czuję się staro, że stara dupa ze mnie i wolę przekazać pałeczkę młodszym, ładniejszym i jędrniejszym koleżankom.
Przez bity tydzień okazji do negliżu będzie sporo, chociażby w celach higienicznych, bo przecież nikt z nas łazienki na plecach nie weźmie <rotfl3> , więc nie musi być to koniecznie naga mila . Bawcie się dobrze.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

uuuuuuuu, przesadzasz :) jeśli nie wstydzisz się to biegnij :) daj przykład innym :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group