Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Motocyklem/traktorem na woodstock
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

zygmunt napisał/a:
1) Czy jak pokażę breloczek z motocyklem albo trójkołowy rowerek i powiem że na nim przyjechałem, to mnie wpuszczą i po zaparkowaniu go będę mógł się rozbić w wiosce?


Z tego co się orientuję, to chyba potrzebny jest dowód rejestracyjny motocykla, żebyś mógł tam nocować.

zygmunt napisał/a:
2) Jak to jest z goścmi czy zapraszaniem panien do namiotu - bo chyba nie trzeba wykupować każdej dostępu jak za cały dzień?


Gości nie można wpuszczać, można wejść tylko z opaską, którą dostają dwie osoby na jeden motocykl.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2016   

...Dahomej ma rację...jak masz dowód rejestracyjny- to możesz wejść i wprowadzić 1 osobę( n chyba,że masz sprzęt zarejestrowany na 3 nosoby np. z wózkiem bocznym)...
 
 
 
Kane  
Forumowy prawiczek
SPQR


Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Highland :)
Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

zygmunt napisał/a:
Chyba nic z mojego planu nie wyjdzie, bo straciłem robotę i mam mniejsze fundusze, ale i tak kusi mnie ta motowioska.
W związku z tym mam 2 pytania:
1) Czy jak pokażę breloczek z motocyklem albo trójkołowy rowerek i powiem że na nim przyjechałem, to mnie wpuszczą i po zaparkowaniu go będę mógł się rozbić w wiosce? <rotfl3>
2) Jak to jest z goścmi czy zapraszaniem panien do namiotu - bo chyba nie trzeba wykupować każdej dostępu jak za cały dzień?


Wiesz, to wioska motocyklowa. Nie, że zaraz jakiś tam rasizm, ale motocyklowa=dla motocyklistów, bo to po prostu zlot motocyklowy przy woodstocku :) Nikt Cię nie wpuści na teren bez opaski na ręce, a tej nie dostaniesz bez zarejestrowania się (potrzebny dowód rejestracyjny jednośladu, lub trajki i 40zeta od kierowcy i 30 od plecaczka).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group