Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwni sąsiedzi na woodstocku
Autor Wiadomość
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

Mazu, Wioska Konin powiadasz xD <haha>
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

zokolic napisał/a:
Pozdrawiam ludzi z Bełchatowa za totalny brak kultury


Może po prostu im się nie spodobałeś? Byłem rozbity niedaleko, raz czy drugi byliśmy u nich z kumplem, za każdym razem zapraszali nas na wódkę xD
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Hellu napisał/a:
zokolic napisał/a:
Pozdrawiam ludzi z Bełchatowa za totalny brak kultury


Może po prostu im się nie spodobałeś? Byłem rozbity niedaleko, raz czy drugi byliśmy u nich z kumplem, za każdym razem zapraszali nas na wódkę xD


Napsułeś im krwi, a później się na ludzi boczyli. xD
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Śro 23 Mar, 2016   

Mitarashi napisał/a:
Bardziej chodzi o to, że w tym roku np: Byłyśmy jednymi z pierwszych woodstockowiczek na polu, oni przyjechali tydzień po nas, próbowałam zagadać czy coś nie dało się, strasznie dziwi ludzie. JUŻ NIE WIEM GDZIE SIĘ ROZBIJAĆ <mysli2>

Wpadnij na zlot Przedwoodstockowy to poznasz fajnych ludzi z którymi można się rozbić bez dziwnych jazd :)
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

zokolic napisał/a:
Hellu napisał/a:
zokolic napisał/a:
Pozdrawiam ludzi z Bełchatowa za totalny brak kultury


Może po prostu im się nie spodobałeś? Byłem rozbity niedaleko, raz czy drugi byliśmy u nich z kumplem, za każdym razem zapraszali nas na wódkę xD


Napsułeś im krwi, a później się na ludzi boczyli. xD


Może nie ja, ale znajomy śpiewający coś o jebaniu Bełchatowa już na pewno xD
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Hellu napisał/a:
zokolic napisał/a:
Hellu napisał/a:
zokolic napisał/a:
Pozdrawiam ludzi z Bełchatowa za totalny brak kultury


Może po prostu im się nie spodobałeś? Byłem rozbity niedaleko, raz czy drugi byliśmy u nich z kumplem, za każdym razem zapraszali nas na wódkę xD


Napsułeś im krwi, a później się na ludzi boczyli. xD


Może nie ja, ale znajomy śpiewający coś o jebaniu Bełchatowa już na pewno xD


Być może źle ich oceniłem? Bronili się przed wami! xD
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Sob 26 Mar, 2016   

My z ziomkami na nasz pierwszy PW (2012 r.) wybraliśmy się w czwartek z rana, jak dotarliśmy na pole to miejsca do rozłożenia namiotu nie było zbyt wiele, a chcieliśmy być w miarę blisko sceny. Wcisnęliśmy się blisko dziwnych sąsiadów. Palili jakieś ognisko i gotowali jakieś wywary w garze, patrzyli się na nas też dosyć krzywo, widać było że nie bardzo im pasuje, że rozkładamy się blisko nich. Wyjścia nie było, trzeba było już tam zostać. Chcieliśmy iść wszyscy na jakiś koncert, podeszliśmy do nich z czteropakiem, zagadaliśmy czy rzucą okiem czy ktoś nie pożądany nie kręci się przy naszym namiocie. Wróciliśmy rano (dalej siedzieli i coś gotowali), zawołali nas, poczęstowali bimbrem, my ich ponownie browarami i od tamtej pory biliśmy spokojni o swój namiot, nic nie zginęło (przez cały czas trwania festiwalu nie ruszali się z obozu). Trzeba odpowiednio podejść do sprawy chociaż wierzę, że są tacy z którymi na prawdę nie da się dogadać...
 
 
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Dziękuję za pomoc! <z jezorem>
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Rasta majaca osiusiany namiot by sie mogla wypowiedziec na temat dzwinych sasiadow ;p
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

boksu napisał/a:
Rasta majaca osiusiany namiot by sie mogla wypowiedziec na temat dzwinych sasiadow ;p
Podobno to Jurek Owsiak sika na namioty :P

Co do dziwnych sąsiadów - przypominają mi się akcje z mojego pierwszego Wooda. Byli dziwni, ale w pozytywnym sensie.
Jedni, bliżej drogi dzwonili do Rydzyka. Polegało to na tym, że mieli telefon, który generował prąd jak kręciło się korbką. Taaaak... Rydzyk był porażający, zwłaszcza jak się stanęło w "kółku różańcowym" :P

U drugich sąsiadów zezgonował jeden koleś, wcześniej wymiotując. Najpierw zakopali rzygi, a potem postanowili wykopać mu grób. Włożyli go do dołu, zrobili krzyż z gałęzi... ktoś z ich znajomych przyniósł wstążki "Ostatnie pożegnanie". A zezgonowany Jezus zmartwychwstał po 3 godzinach. :P
 
 
 
dzbanek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

za pierwszym razem sąsiedzi byli super, za drugim neutralni, a za trzecim
rozbiliśmy się obok zdziczałej grupy, która od razu ogrodziła się prowizorycznym płotem
gdy się do nich podeszło i zagadało wpadali w konsternacje pytając się nawzajem "kto to jest?!" "co on tu robi?!"
a jak raz kolega po pijaku przewrócił się opierając o ten płot i go trochę uszkodził
wtedy dopiero podnieśli alarm, zbiegli się jak dzikie małpy broniące terytorium
i to nie były żadne sebixy tylko typowe kuce z długimi włosami plecakami kostkami itp XD
śmiesznie to wyglądało jak do spokojnego kumpla wojskowego postury atlety rzucał się chudy i zgarbiony agresywny kuc
było już ciemno i dopiero potem dowiedziałem się, że w trakcie tej spiny jeden ze zbulwersowanych kuców złapał nawet za gardło innego kolegę (ale ostatecznie awantura się rozeszła)

Zastanawiające jest po co takie buce w ogóle jadą na ten festiwal
 
 
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Uwierz, że najebani przewracający ludzie potrafią być dużo bardzo uciążliwi. A co do uciążliwych ludzi to GRUBA BABA, KTÓRA CHODZIŁA SIĘ WYSRAĆ PRZY WSZYSTKICH POD KONTENER BLISKO DUŻEJ SCENY!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime