Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
22 PW Imprezą masową o podwyższonym ryzyku
Autor Wiadomość
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

magius napisał/a:
nexus napisał/a:
po co ma dawać darmowe bilety wolontariuszom jednak prywatnego/komercyjnego przedsięwzięcia a tym samym dokładać się do organizacji, no po co? skoro może wyegzekwować prawo jak to egzekwuje się od Jarocina, Open Era, różnych dożynek i innych meczów Widzewa czy Legii. Mnie też się nie podoba ogrodzenie tylko, że my jesteśmy tutaj tylko pionkami, bo kogo tak naprawdę obchodzi czy się jeden z drugim dobrze tam bawimy, nikogo.


Wiem, że nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie... Jednak to zrobię. Proszę powiedz mi, dlaczego my wszyscy mamy się też dokładać do organizacji ŚDM? Mianowicie rozchodzi mi się o darmowe przejazdy w moim mieście dla uczestników. Dowód? Proszę bardzo:
http://fakty.lca.pl/legni...rezydentem.html
Śmiech jest najlepszy, że nawet się pokłócili o to. Także jak na moje to jest nadal stronnicze podejście władzy do tego festiwalu a nie traktowanie tak jak inne festiwale itp.
Reasumując wolontariuszy na Wooda pozbawiono darmowych przejazdów, gdzie u mnie (nie wiem jak w innych miastach) uchwalono, że zwiedzającym ogarnie się dojazdy za free.
Jak to mawiają, przyroda nie lubi pustki <haha>


to jest forum o przystanku woodstock a nie światowych dniach młodzieży chyba? po co te wkręty, pozatym na open era też pracownicy organizatora nie mają darmowych przejazdów
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

nexus napisał/a:
to jest forum o przystanku woodstock a nie światowych dniach młodzieży chyba? po co te wkręty, pozatym na open era też pracownicy organizatora nie mają darmowych przejazdów

Jakbyś przeczytał raz jeszcze, to co pokazałem a nie zacietrzewiał się ( <haha> ) to byś zrozumiał, że traktowanie PW przez władzę tą samą miarą co inne festiwale/eventy ma się ni jak do tego jak twierdzisz w zacytowanym przeze mnie poście. Przykład który został przedstawiony idealnie to obrazuje i to chciałem przekazać.
Ale co by nie było off topu panie moderatorze, jak na moje, pomimo wszystkich obostrzeń, zakazów oraz utrudnień wood sam się obroni swoją atmosferą a ludzie będą mieli to wszystko gdzieś :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group