Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
22 PW Imprezą masową o podwyższonym ryzyku
Autor Wiadomość
klaudia3223  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Hej wszystkim !

Czytałam poprzednie wpisy odnośnie wnoszenia własnego alkoholu na teren festiwalu ale w sumie to nie wiele się z nich dowiedziałam. Nawet napisałam wiadomość na facebook'u do oficjalnego profilu przystanku i odpisali mi "Hej 😉 Naszym priorytetem jest tylko aby nie wpuszczać na pole przedmiotów niebezpiecznych, szkło, butle z gazem, duże ostrza, itp:) " Z tej wiadomości wynika, że nie powinni czepiać się o piwko ale nie była to też jednoznaczna odpowiedz. A wy jak myślicie ? :))
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Jeśli będziesz w grupie szczęśliwców 1% uczestników festiwalu i akurat sprawdzą Twój bagaż, to pewnie nie wniesiesz, a jeśli cudem załapiesz się do 99% innych ludzi to może Ci się udać przemycić <rotfl3>
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Nie była jednoznaczna, bo nie mogą napisać "tak pijcie ile wlezie, bierzcie swój alkohol, faktycznie mamy w regulaminie od lat zakaz wnoszenia własnego alko, ale mamy go w dupie". Dlatego zgrabnie omijają te pytania. Milczenie jest przyzwoleniem. Coś jeszcze napisać?
Wczoraj ktoś napisał "najważniejsze, żeby butelki wam nie stukały w plecaku albo żebyście ich nie nieśli w przezroczystej siatce albo luzem", a oficjalny profil odpowiedział "Dzięki, że wreszcie ktoś nas zrozumiał" czy coś koło tego.
 
 
Golem  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 9
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

No właśnie, gdyby wnoszenie piwa było zabronione, to nie pisaliby tej formułki, tylko wprost oznajmili, że nie można.
 
 
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Tak odnośnie smarowania smalcem bułki - może i w tym przypadku się sprawdzi:

<rotfl3>
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Czy ogarnia ktoś temat, że granice będą zamknięte od początku szczytu NATO do końca ŚDM? Wjazd podobno w wyznaczonych miejscach i do tego kontrole graniczne na przejściach?
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

O ile czytałem to nie zamknięte i kontrole, ale w "Shengenbusach", które będą jeździć przy granicy i losowo kontrolować. Jak na prawdę jest, to nie wiem. Niby w Tatrach zablokowali na stałe 6 z 7 przejść? Chciałem przed Woodem zwiedzić Berlin w tym roku, więc musiałbym wiedzieć.
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

granice są przymknięte od paru dni ;) Przekraczać je można tylko w wyznaczonych miejscach, najczęściej tam, gdzie można to było robić przed Schengen (w Kostrzynie było jedno z większych przejść). W Tatrach na szlaku faktycznie pozostało tylko jedno przejście na Rysach, w innych pasmach jest ich znacznie więcej, ale też nie można już sobie włazić jak się chce do Polski. Wyłazić można, bo nasi sąsiedzi granic nie zamknęli, więc karać za to nie będą.

A realnie szanse, że nas skontrolują są bardzo niewielkie, kontrola ma być wywyrkowa. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z żadnym szczytem NATO i ŚDM, gdyż żadnych terrorystów to nie zatrzyma, ale przynajmniej utrudni życie obywatelom. A ci co głosowali na obecnych rządzących i tak mało gdzie za granicę jeżdżą...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

No generalnie chodzi mi o to, czy ta kontrola mocno wpłynie na ruch, bo moja dziewczyna chciała jechać A4, potem wzdłuż granicy po stronie niemieckiej prosto do Kostrzyna.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

raczej niespecjalnie,wydaje mi się, że ta kontrola będzie się odbywać tak, jak kontrola policji na drodze.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

straż graniczna przez cały okres trwania Schengen kontrolowała wyrywkowo na drogach, więc może po prostu będzie wzmożony ich ruch, ale przypuszczam że i tak jeśli chodzi o same kontrole nie będzie aż tak odczuwalne w stracie czasu
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

No i z tego co słyszałem kontrolują głównie samochody na zagranicznych blachach. Mnie akurat to całkiem cieszy, bo zamknęli też mały ruch graniczny, i będzie w trójmieście spokój od ruskich przez miesiąc przynajmniej ;p
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Tutaj dokładniejsze informacje:
http://www.polskieradio.p...ala-przywrocona
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

a tak z innej strony jak sie ugryzie temat wytłumaczcie mi.... idę sobie szlakiem - Jasiek np z Pilska na Babią i gdzieś tam zahaczę, ze przejdę przez zieloną granice na stronę słowacką i wróce. Wyjątkowo mam pecha i akurat spotka mnie jakiś patrol. Dostane mandat mając przy sobie dowód?
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Raczkins napisał/a:
a tak z innej strony jak sie ugryzie temat wytłumaczcie mi.... idę sobie szlakiem - Jasiek np z Pilska na Babią i gdzieś tam zahaczę, ze przejdę przez zieloną granice na stronę słowacką i wróce. Wyjątkowo mam pecha i akurat spotka mnie jakiś patrol. Dostane mandat mając przy sobie dowód?

Po pierwsze powinnaś mieć przy sobie dowód osobisty albo paszport. Po drugie przekraczanie granicy jest dozwolone tylko na przejściach granicznych.
 
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Tak, jest szansa, że dostaniesz mandat jeśli wszedłaś do Polski w niedozwolonym miejscu. Raczej niewielka, bo nie spodziewam się aby tam krążyły jakieś liczne patrole, ale znając naszych pograniczników to skorzystają z okazji aby poprawić sobie statystykę. Niestety, do 2 sierpnia planowanie wypraw górskich będzie z mapą i szukaniem miejsc legalnego przekraczania granicy (akurat przy Pilsku i Babiej one są). Chyba, że miłościwy PiS postanowi zostawić to na stałe...
 
 
GdoA  
Forumowy prawiczek
Zajawkowicz


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Na tydzień przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy, czyli fundacja WOŚP, dostali informację, że wolontariusze nie dostaną w tym roku od Przewozów Regionalnych darmowych biletów na pociągi.

http://www.fakt.pl/wydarz...odstock/ww1wgt4

Rząd robi dalej pod górke ://
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Teraz juz chyba taki nakaz z "gory dobrej zmiany" zeby robic pod gorke Jurkowi,az ten sie podda,bo np koszty za wysokie i sponsorzy moga nie pokryc ich itp. i to wszystko upadnie.Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie,ze to "oni" predzej skapituluja.K**wa czemu w tym kraju tyle jadu? Nie na reke "wam" Woodstock,to wara od nas,my sie "wam" w SDM nie wp***dalamy,sa to sa,a my mamy na to wy***ane. <zly>
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

DRY CIDER napisał/a:
Teraz juz chyba taki nakaz z "gory dobrej zmiany" zeby robic pod gorke Jurkowi,az ten sie podda,bo np koszty za wysokie i sponsorzy moga nie pokryc ich itp. i to wszystko upadnie.Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie,ze to "oni" predzej skapituluja.K**wa czemu w tym kraju tyle jadu? Nie na reke "wam" Woodstock,to wara od nas,my sie "wam" w SDM nie wp***dalamy,sa to sa,a my mamy na to wy***ane. <zly>


ale jadu to dużo jest w Tobie właśnie :) gdzieś pod innym postem napisałem coś takiego postaw się na miejscu pisu, jest taki Owsiak ciągle krytykuje (chce nawet z baśki niektórym dać), "buntuje młodzież organizując ten festiwal" to po co taki pis ma iść mu na rękę i przymykać oko na ustawę o imprezach masowych jak to robiła poprzednia władza? po co ma dawać darmowe bilety wolontariuszom jednak prywatnego/komercyjnego przedsięwzięcia a tym samym dokładać się do organizacji, no po co? skoro może wyegzekwować prawo jak to egzekwuje się od Jarocina, Open Era, różnych dożynek i innych meczów Widzewa czy Legii. Mnie też się nie podoba ogrodzenie tylko, że my jesteśmy tutaj tylko pionkami, bo kogo tak naprawdę obchodzi czy się jeden z drugim dobrze tam bawimy, nikogo.
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

To chyba normalne, że mam prawo mieć w sobie dużo jadu, gdy ktoś wpierdziela mi się z butami w moją wolność osobistą, prawda? Nie każdy musi ślepo podążać za fałszywymi bożkami czy być pionkiem jakiegoś karła. Nie mam też powodu, aby zgadzać się na to - może i nikt z władzy tego nie usłyszy, ale w sumie wolę być zgodny sam ze sobą niż mieć mordę zamkniętą i być na krótkiej smyczy ;)
 
 
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

KuniOl co Ty wgl. gadasz człowieku? <prysznic> <szok> <olaboga> <rotfl3> <niedowiarek>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group