Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa scena?
Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2016   Nowa scena?

Na ostatnim vlogu, Jurek zapowiedział coś, co będzie dotyczyło "sceny" i raczej nie chodzi o prezentacje dekoru :P

http://www.wosp.org.pl/fu...g_jurka_owsiaka
4:45
Cytat:
...świetnie bawicie się na, już, trzech scenach, ale uwaga, będzie podczas eliminacji niespodzianka jeśli chodzi o scenę


Scena Lecha będzie "oficjalna"? :D
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2016   

Też mnie to ciekawi, pewnie będzie coś w temacie w trakcie audycji.

Cytat:
Scena Lecha będzie "oficjalna"? :D


Oh god, please no.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2016   

Ja obstawiam że skoro mała scena została przemianowana na drugą, to na ASP pojawi sie coś nowego np. dla mniejszych kapel. Albo Lech i Play XD
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2016   

Może scena TOI TOI'a, na której Zenek chciał grać :D
 
 
babel311  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 17
Skąd: Gryfino
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Odpowiedź już jest znana. We Wrocławiu Jurek podał co następuje :
"Powołaliśmy Dziką Scenę Lecha! To szansa dla kolejnych kilku zespołów, które będą mogły dotknąć i przeżyć atmosferę Najpiękniejszego Festiwalu Świata! - mówi Jurek Owsiak, członek Jury Eliminacji i twórca festiwalu Przystanek Woodstock. Ta scena zacznie grać od rana, ale wybrane przez nas zespoły zaczynają nakrętkę w naprawdę dobrych godzinach popołudniowych. Dzisiaj po raz pierwszy wybraliśmy dwa zespoły, których nie chcemy stracić z oczu! Rewelacyjna Alcoholica i przepiękna Mademoiselle Carmel, która buja publiczność ze smakiem i poczuciem jamajskich rytmów. Kochani! Dzika Scena ruszyła! Rozszerzyliśmy w ten sposób możliwość grania na Przystanku Woodstock. Ku chwale dobrej muzyki! Tym samym po Głównej Scenie, Drugiej Scenie, Scenie Viva Kultura, Nocnej Scenie ASP powstaje kolejna woodstockowa scena. Na moje oko, to na tej scenie będą się działy rzeczy niezwykłe - dodaje."
Pierwsze zespoły na tej scenie to : Mademoiselle Carmel i Alcoholica !!!!! <rotfl3>
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

Teraz mnie zastanawia gdzie oni upchną tą kolejną scene żeby nie utrudniać nikomu życia. D:
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

gdzie upchną? Myśle , że tam gdzie dotychczas. Zamiast tego koszmarnego umpa-umpa będzie jakieś normalne granie na żywo, będzie ogromna widownia w dobrym nastroju i taka odległość od głównej, że nie bedą sobie przeszkadzać. A jak ktoś woli przy piwku gadać (a nie wrzeszczeć) to kulturalnie pójdzie sobie do lecha nad gastro. Idealna sprawa
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

Piwonia, ja się boję, że nam wcisną to do Lecha przy Gastro właśnie... bo dalej od dużej sceny.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

oj, oby nie. Póki co, tam nie instalowali umpów-umpów, myśleliśmy idealistycznie, że chodzi o to by dać ludziom spokojnie pogadać przy piwku
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   

Tez mi sie wydaje ze przerobia tac"scene" ktora jest, lech (ogolnie wioski piwne) przy gastro zawsze byl "spokojniejszy" tak na moije oko.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Też mi się tak wydaje, ta wioska przy scenie jest jakby główna, gdzie się schodzą też ci goście, którzy przyjechali na parę godzin. A z tym nieprzeszkadzaniem sobie z Duża sceną to nie wiem... ;p Chociaż równie dobrze ta scena może działać przed koncertami na dużej(albo po nich)
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

babel311 napisał/a:
zacznie grać od rana, ale wybrane przez nas zespoły zaczynają nakrętkę w naprawdę dobrych godzinach popołudniowych


więc skoro w dobrych godzinach popołudniowych to brzmi jakby w tym samym czasie

raczej ciężko jest mi sobie wyobrazić by tak sobie nie przeszkadzały, no chyba że jednak gdzieś Lecha przeniosą
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Myślałem że to będzie coś fajnego a to więcej komercji <haha>
Lepiej mniej scen, ale za to wydłużyć, ale na to nie pójdą.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Z dwojga zlego chyba lepiej zeby zagraly sobie jakies male zespoly niz mieliby puszczac techniawe...
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

czarnyaniol1990, dokladnie,bo ta techniawa to sie rzygac chce gdy sie kolo nich przechodzi,eh sponsorzy z dupy strony <zly>
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

Z jednej strony fajnie - raz, że jeszcze większe urozmaicenie, a dwa to cholerne umcy umcy. No szlak trafiał człowieka i na uspokojenie wypijał jeszcze więcej piwa. Hm, czyżby to taki chwyt sprzedażowy? :D Z drugiej strony niedługo braknie miejsca, żeby to logicznie poukładać. Oczywistym jest, że przy takiej skali festiwalu sponsorzy są potrzebni, ale prawda jest taka że zajmują coraz większą przestrzeń na polu.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 29 Maj, 2016   

Juras w vlogach mówił o tej scenie, że mają na niej zagrać "Dzikie karty". Z kontekstu można było wnioskować, że chodzić tu może o zespoły z Eliminacji, które nie dostaną się ani na Dużą ani na Małą scenę i w ramach pocieszenia będą mogły zagrać u Lecha. Z pewnością lepsze to niż zeszłoroczne wyświetlanie clipów na telebimie, które okazało się totalną klapą i nieporozumieniem. Z drugiej strony osobiście lubiłem pomysły z lat poprzednich, kiedy leciała tam m.in. elektronika i scena ta służyła za swego rodzaju alternatywę lub after-party. Ale może pozytywnie się zaskoczę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group