Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ile mogło być osób na PW?
Autor Wiadomość
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 12 Sie, 2015   

Pudelek napisał/a:
forysiowa napisał/a:
jabol panki chodziły mniej najebane niż zwykle,


zobaczyć teraz jabol panka na PW to już samo w sobie jest sztuką ;)


No mi się zdarza często ;) Raczej chodziło mi o szerszą grupę najebusów, a to dla mnie określenie zbiorcze potoczne, nie obrażając oczywiście panków kulturalnych ;)
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 12 Sie, 2015   

forysiowa napisał/a:
Z szacunków osób "za sceną", którzy takie szacunki wykonują co roku za pomocą różnych służb i przy wykorzystaniu wielu danych, zatem ze źródła raczej wiarygodnego, wiem, że było między 500, a 600 tys. Tak, wiem, że nie było tego po polu widać. Niestety takich szacunków nigdzie nie usłyszymy oficjalnie. Zawsze tę liczbę się zaniża, bo przecież pozwolenie na zorganizowanie imprezy masowej jest na około połowę tego (nie pamiętam teraz dokładnie). Jurek czasem coś bąknie, się wygada, ale oficjalnie nikt tego nie "klepnie".
A jeszcze z innej beczki, ale też a propos liczebności tego woodstocku - wszyscy za sceną się cieszą, że było, jak było - sporo mniej, niż w zeszłym roku (~780 tys.), chłodno, deszczowo. Mniej interwencji z powodu zasłabnięć, brak udarów, nikt się w namiocie nie ugotował, nie było jakichś potężnych zadym, jabol panki chodziły mniej najebane niż zwykle, bo w takiej pogodzie były w stanie łoić więcej i nie oddziaływało to tak, jak w tym skwarze rokrocznym.


No to wszystko szlag trafił :P

KLIKAJTA - TO CÓŚ PISZOOO
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 12 Sie, 2015   

Powtórzę: nikt nie powie, że było pół miliona, jeśli pozwolenie było na połowę tego. Ale niech każdy sądzi, co chce ;)
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 12 Sie, 2015   

forysiowa napisał/a:
Powtórzę: nikt nie powie, że było pół miliona, jeśli pozwolenie było na połowę tego. Ale niech każdy sądzi, co chce ;)


Ja tam nic nie wiem. Dla mnie było ze 20 osób. xD
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 12 Sie, 2015   

forysiowa napisał/a:
Powtórzę: nikt nie powie, że było pół miliona, jeśli pozwolenie było na połowę tego. Ale niech każdy sądzi, co chce ;)


W zeszłym roku i w roku 2011 Juras mało sie nie posikał bo wszedzie gadał ze 750 tysięcy :) W tym roku cichosza jak nigdy :) Policja oszacowała ze było ok 210 tys. Moim zdaniem oni maja takie metody, które pozwalają porównywać to z innymi wielkimi imprezami. Poza tym już byłem kilka razy na Przystanku (przepraszam na Woodstock Poland Festival) i tak mało ludzi jeszcze tam nigdy nie było. Przynajmniej nie kojarzę.
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

ia_nn napisał/a:
Moim zdaniem oni maja takie metody, które pozwalają porównywać to z innymi wielkimi imprezami

tak, liczą do trzech i mnożą w zależności od tego ilu woodstockowiczów spotkają ;)

Co jak co, ale rzetelne szacunki polskiej policji to jest ostatnia rzecz w jaką uwierzę, chyba, że dotyczą mandatów. Na bank nie było 200 tysięcy ludzi, bo pamiętam jak wyglądały Woodstocki z tąką liczbą - to nawet nie ma co porównywać!
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Nie ma czegoś takiego w przyrodzie, jak policjant który potrafi liczyć.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

To w takim razie musimy zrobić ankiete ile było Tych ludzi na Woodstocku bo na szacunki Policji liczyć nie można, na umiejętnośc liczenia ludzi z otoczenia Owsiaka również (tutaj akurat jestem przekonany po akcjach z pociągami) więc tylko ankieta nam wyjaśni tę burzliwą kwestię :)
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Moja racja jest najmojsza! 20 Osób.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Ja zgodzę się z Forysiową :) było co robić na polu więc ludzie się rozgonili sami wszędzie :) Ja nie czułem jakiejś dużej różnicy w porównaniu z zeszłym rokiem... nawet momentami miałem wrażenie że było znacznie więcej ludzi bo przejść z patelni w stronę lidla nie szło przez pasaż... ale to pewnie też wina tego że w tym roku postawili scene bardziej krzywo, bardziej skierowaną w stronę ASP i więcej ludzi zalegało na asfalcie...
 
 
 
beztroskiczas  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 10
Skąd: Londek Zdroj
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

generalnie tez odczulem duza roznice z poprzednimi woodstockami a jezdze od 2010 i moj strzal to 350-400tys. zazwyczaj jestesmy rozbici naprzeciwko duzej sceny (po lewej stronie patrzac ze sceny) i bylo mnostwo miejsca miedzy namiotami w porownaniu z poprzednimi latami, Jurek musi krzyczec ze bylo 500tys by nie odstraszyc sponsorow
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 17 Lis, 2015   

Cytuje kabaret tey.

" A dla kogo ten wywiad?
– To jest dla telewidzów dziennika wieczornego.
– O, to bez kozery powiem pińćset! Dziesięć tysięcy! Pięćdziesiąt! Milion!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group