Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro na Woodstocku
Autor Wiadomość
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

a jak zwykle stołowałem się na mieście, a z bliższych rejonów u Gucia - tam np. hamburger za 5 zł, frytki za 4 zł. Szału nie urywało, ale portfela też nie.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Gastro przy dużej scenie super - porcje duże, małe kolejki i smaczne.

Najbardziej zaskoczył mnie makaron z brokułami, porcja taka że ledwo ją do stołu doniosłam :P

Gastro przy kranach - jadłam tylko zapiekankę, raz, że droga, a dwa, że niedobra. A fuj.
 
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Zapiekanki kapcie (wiadomo, nikt 5 minut nie będzie grillował) ale mimo wszystko dobre. Schabowego raz miałem okazję jeść i tak średnio wyglądał jak i smakował ale mógł to być odosobniony przypadek bo wiele osób chwaliło. Hot dogi xxl na propsie jak rok temu, na dwóch po 6zł danie idealne. Kiełbasa 40cm w bułce też dawała radę. (dobrze zapychało i nie było rewolucji żołądkowych po tym)
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

W tym roku kryszna smakowała mi tak, że jadłam codziennie i śliniłam się na więcej zanim nie poczekałam pare minut by nasycenie nadeszło. Niezwykle długie wieczorne kolejki porównując do poprzednich lat coś chyba znaczyły. Może jakoś inaczej to robili, w tym roku chyba nie było dodawanego miodu do kulki mocy.
 
 
Nina94  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 8
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

To był moj pierwszy Woodstock i zadnych rewolucji żołądkowych nie miałam:) zarcie z Kryszny było mega pyszne:D raz tylko trafiłam na żółty ryż z kurkuma niestety:/ a tak szaszłyk nawet nawet troche tłusty sie trafił:/ makaron ze szpinakiem dupy nie urywał ale dało sie spokojnie zjesc:)
 
 
poool90  
Forumowy prawiczek
Left Side


Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie wspomniał o Pasibusie, bo to moim zdaniem było najlepsze jedznie jakie pojawiło się na PW. Burgery z prawdziwego mięsa, dobry sos i świeże warzywa dodały wiele sił przed pogowaniem :D
A co do stref gastro to tradycyjnie to koło dużej sceny wygrywało pod względem cen, porcji i smaku. Szczególnie polecam placki po węgiersku, bardzo pożywne i dobre, natomiast kebab na całym PW był delikatnie mówiąc kiepski bo mała ilość mięsa i sos składający się w 99% z majonezu to poziom dworcowej budki z żarciem
 
 
gnosu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 19
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jedzonko kryszny pycha tylko szkoda że tylko raz miałem żółty ryż tak to biały ogólnie zdawało mi się jakieś bardziej pikantne niż zwykle no i w końcu miałem porządne wafle a nie okruszki i nie było w nich kminku :D mega hot dog pycha tylko jeden problem za duży na jedną osobę a za mały na dwie :/ zapiekanki u gucia już chyba nigdy nie będą tak pyszne jak dwa lata temu z kiszoną kapustą i tym sosikiem bo i rok temu i w tym roku dawali świezą kapuchę czerwoną a nie kiszoną ... ale największy props dla lidla za pizzerinki z bekonem tanie,pyszne i gorące szkoda tylko że póżniej to już coraz mniej rzeczy w lidlu nawet w piekarni :( A czy wam leszek też tak nie smakował bo dla mnie był przeochydny wolałem obkupić się żubrami na mieście nić pić tego lecha z pola :/ ja chce powrót carlsberga był smaczny i był somers idealny gdy chce się po prostu pić.
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jedzonko z Kryszny najlepsze :D nie było sraczkogenne a jadłem w środę i w sobotę
Gastro koło dużej sceny - hotdog XXL bardzo dobry
zupy - straszne
kiełbasa za krew najlepsza
minusem było to że płacąc kartą musiałem iść najpierw do namiotu nr. 1 i później z paragonikiem po jedzenie.

Gastro koło kryszny
kiełbasa z grilla i bigosik jedwabisty + miła obsługa :D

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2015 ]
Leszek lany i w puszcze tragedia + te ciągłe kolejki do kas ... w carlsbergu nie było tak,bo było więcej okienek otwartych.
A w lechu nie dość że się spóźnili z otwarciem to jeszcze te okropne piwo.
 
 
 
gnosu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 19
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

No dokładnie lech jest straszny i w dodatku dalej zagłuszają dużą scenę ludu jak był carlsberg to stałem sobie w kolejce po piwko i mogłem słuchać koncertu na dużej i przynajmniej nie traciłem tak wiele a w lechu zagłuszają jakąś beznadziejną muzyką albo nagraniami z przed roku nosz kuurrr...
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Wioskę lecha odpuściliśmy sobie po jednym pobycie. nie dało się rozmawiać, nie dało się kontrolować koncertów, nie dało się integrować z ludźmi - wciąż uszy atakowała ich muzyka. Straszne musi być życie managera z lecha - w jego wizji stosunki międzyludzkie trzeba zagłuszyć jak najgłośniejszą rąbanką muzyczną.

Nawet ja pamiętam czasy gdy we wiosce piwnej coś się działo; ludzie razem budowali jakieś babki z piasku używając plastikowych kufli albo jakaś ławka trolowała całą wioskę durną przyśpiewką, którą wszyscy łapali.

Teraz nie ma na to szans. Gust muzyczny lecha zabija każdą próbę interakcji. siedziałam tam i myślałam "straszne jakieś kurduple muszą pracować w tym lechu" i nie mówię tu o ludziach produkujących piwo ale o tych karłach, którzy odpowiadają za strategię sprzedaży.

kurduple
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

ja od kilku już lat nie bywam na wioskach piwnych z tego właśnie powodu - poza sikami i rąbanką nie ma tam kompletnie nic. A kiedyś najlepsze imprezy i najciekawsi ludzie byli właśnie spotykani na wioskach piwnych!
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Chcemy powrotu Carlsberga, tak ludzie narzekali a z lechem nie jest dobrze ...
 
 
 
luklbn  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

No w lechu było głośno.

A jeśli chodzi o dobrego kebaba to taki był obok Tesco. Prawdziwe turasy przyrządzały i za 10zł można było się porządnie najeść.
Ogólnie jadłem w gastro karkówke + ziemniaki za 18zł. Trochę drogo, ale chociaż ciepły posiłek. Miałem ochotę też na belgijskie frytki ale zawsze trafialem na taką kolejkę że chyba z godzinę musiałbym stać <zniesmaczony>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 06 Sie, 2015   

na lecha macie inny temat, tu gastronomia!
jak dl amnie najlepsze żarcie było na trasie do miasta - dużo i w przystępnych cenach
a pizza chwile przed tesco palce lizać!
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

Ja zwykle jadałem w Bristolu, za cenę adekwatną do jakości spożywałem posiłek godny najlepszego mistrza kuchni. Ciepły i gotowy nawet na sucho. Wpieprzałem zimny i ciepły.
Zupka chińska z Vifona...
 
 
gersimi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: M. M
Wysłany: Pią 11 Wrz, 2015   

kebab był tragiczny! majonez zamiast sosy, suche mięso, niedoprawione surówki i surowa cebula w środku.
(chyba włączyło mi się zboczenie zawodowe ;p)
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Kefir napisał/a:
Lody przynajmniej jednego dnia były srakogenne. Kilka osób z obozu które je jadły dostało sraczki, a w menu tego dnia tylko lody właśnie nas łączyły.


i dzięki Twoim smacznym opowieściom wiele osób uniknęło lodowej przygody <rotfl3> <rotfl3>


Osobiście zatrułam się kebabem - a raczej mięsem z niego. NIGDY WIĘCEJ CHOĆBYM MIAŁA Z GŁODU UMRZEĆ. AMEN.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime