Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert - Duża Scena

Kto najlepszy?
Illusion
8%
 8%  [ 20 ]
Pull The Wire
4%
 4%  [ 11 ]
Projekt Flower Power
10%
 10%  [ 25 ]
Organek
2%
 2%  [ 5 ]
Shaka Ponk
3%
 3%  [ 9 ]
Within Tempatation
9%
 9%  [ 22 ]
Dream Theater
3%
 3%  [ 9 ]
Coma
1%
 1%  [ 3 ]
Black Radio
0%
 0%  [ 0 ]
Furyon
0%
 0%  [ 0 ]
Decaptitated
3%
 3%  [ 9 ]
Hed PE
3%
 3%  [ 8 ]
Voo Voo
1%
 1%  [ 4 ]
Modestep
8%
 8%  [ 20 ]
Afro Celt Sound System
1%
 1%  [ 3 ]
Congo Natty
2%
 2%  [ 7 ]
People Of The Haze
0%
 0%  [ 0 ]
Trzynasta w samo południe
0%
 0%  [ 1 ]
Evol Walks
0%
 0%  [ 1 ]
Proletaryat
3%
 3%  [ 9 ]
Eluveitie
7%
 7%  [ 17 ]
Black Label Society
5%
 5%  [ 13 ]
Shaggy
4%
 4%  [ 11 ]
Flogging Molly
12%
 12%  [ 29 ]
Głosowań: 103
Wszystkich Głosów: 236

Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Dla mnie w tej kolejności:
Flogging Molly
Eluveitie
Afro Celt Sound System

Modestep, na który liczyłem trochę mnie jednak zawiódł
Zakk Wylde, pomimo geniuszu, chyba nie zaczaił o co biega na Woodstocku
Coma, której przeważnie bronię, jak zwykle muzycznie świetnie, wokalnie najwyżej średnio, ale przegięli ze "spełnieniem marzenia", bo, przy całym szacunku dla osoby śpiewającej, ale wyszło dramatycznie
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Flower Power były cycki, super muzyka i zabawa pod sceną (a momentami nawet chwile płaczu ze wzruszenia)
Modestep za zajebistą zabawę
Flogging Molly takiej energii nigdy za wiele
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Jeśli chodzi o dużą scenę, to według mnie Flogging Molly wygrał Woodstock :))
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 09 Sie, 2015   

Bochenek napisał/a:
Black Label Society najgorszy tegoroczny koncert. Zero kontaktu z publicznością, żadnego witamy, żadnego do widzenia. A 10minutowa solówka.. Aż ludzie się wkurzali i krzyczeli żeby już kończył ^^


Z tym najgorszym to bym nie przesadzała, ale fakt, nawet i ja się nieco zawiodłam, bo to na nich czekałam najbardziej przez cały rok. Znikomy kontakt z publicznością (tylko jakieś od niechcenia "you are fucking awsome"), olanie tradycyjnego "sto lat" i wspólnego zdjęcia na koniec.
Osobiście zabrakło mi również mojego ulubione utworu "in this river" no ale to to już czysto subiektywnie mówię.
Ale do solówki to nie ma się co przyczepić, zawsze chciałam zobaczyć Zakka w akcji! Pokazał, co umie najlepiej ;)

A z koncertów, które były dla mnie najlepsze to: 1. Projekt Ani Rusowicz i gości - KAPITALNE przeżycie ze względu na dobór utworów i przednia zabawa w związku z kolorami :D
2. Within Temptation - ich koncert to było pozytywne zaskoczenie, świetny kontakt z publicznością, a wokalistka to wulkan energii!
3. Na najniższym stopniu podium mogę wymienić 13 w samo południe i Voo Voo na których koncertach, nie byłam od początku do końca, ale również uważam, że było to miłe dla ucha :)
P.S. Flogging Molly też dali czadu, chociaż słuchałam ich z odległości, bo późna pora ich koncertu jednak mnie trochę pokonała
 
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Wg. Mnie na pierwszym miejscu Flogging Molly i Ania Rusowicz, takiej energii nie było na innych koncertach. Na drugim Pull the Wire szkoda że te piłki z play przeszkodziły w występie i wideo będzie brzydkie. Na trzecim Proletariat i Illusion :)
 
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

Czekałem na Eluveitie, i jedyne na czym się zawiodłem, to dlaczego tak krótko?!!? Jednak koncert mega. Flogging Molly niestety musiałem darować więc pozdrawiam wszystkich skaczących pod sceną. A Black Label, pomimo tego, że gwiazda i ciekawie się słuchało, to postawa muzyków no tak jak pisali wcześniej, zero dobry wieczór, zero dobranoc, zero pocałuj mnie w dupę, szkoda trochę.
 
 
wonski98  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 4
Skąd: Margonin
Wysłany: Wto 18 Sie, 2015   

Jak dla mnie najlepsze koncerty to:

Flower power - za świetną muzykę i atmosferę którą tam zrobili, no i oczywiście za wykonanie "Jednego Serca" Niemena ;).
Voo Voo - również za atmosferę i muzykę. Świetnie się bawiłem jak zagrali "Flotę zjednoczonych sił"
Proletaryat - za Mega kopa energetycznego i za naszywkę którą udało mi się złapać ze sceny ;).

zagłosował bym jeszcze na People of the haze i pull the wire, ale że można tylko na 3 to wybrałem te najlepsze z najlepszych ;)
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 19 Sie, 2015   

Zawszę porównuję energię z zakończenia wooda, rok temu,Manu Chao - dali tyle energi, że w pociągu się same drzwi otwierały, a Flogging molly dało dobry koncert, ale dupska nie urywało.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

zokolic napisał/a:
Flogging molly dało dobry koncert, ale dupska nie urywało.


Ja chyba byłem na innym koncercie, bo wg. mnie dupsko urwali i to konkretnie :D
 
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Czw 20 Sie, 2015   

zokolic,kolejny raz piszesz posta ktory nie wnosi nic wartosciowego do dyskusji.Dodatkowo bedac na forum akceptujesz jego regulamin gdzie wyraznie jest napisane,ze szanujemy sie nawzajem.Ty masz to ciagle gleboko w D.Leci waran
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Sie, 2015   

Mela napisał/a:
zokolic,kolejny raz piszesz posta ktory nie wnosi nic wartosciowego do dyskusji.Dodatkowo bedac na forum akceptujesz jego regulamin gdzie wyraznie jest napisane,ze szanujemy sie nawzajem.Ty masz to ciagle gleboko w D.Leci waran


A twoje posty są albo do pomijania, albo dla mocno wnikliwych i szalenie zainteresowanych bo kolor literek nie ma zadnego kontrastu i zeby cokolwiek zobaczyć należy zaznaczać tekst...
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 29 Sie, 2015   

Dla mnie Within Temptation,potem Eleuweitie i Flogging Molly.Zawiodlem sie na BLS i Illusion(tu wybaczam za wczesna pore grania)Dream Theater tez zagral fajnie,ale ze to nie byl glos kobiecy,wiecie taki porzadny,to uwaza za sredniaka
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 17 Lut, 2016   

na Pull The Wire najlepiej się bawiłem,
ale chyba Proletaryat miał najlepszy występ (choć ledwo żywy wtedy już siedziałem pod sceną :D ) "Nie kurwa, nie" było zajebiste :D
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 20 Lut, 2016   

zdecydowanie na Dream Theater się najlepiej nie tyle bawiłem, co podziwiałem. Rzemiosło muzyczne, nic dodać, nic ujać
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Within Temptation, Modstep, Eluveitie no i Flogging Molly, wszystkie te koncerty dla Mega i nie moglem niestety zadnego wykluczyc :D dlatego zostaną 4 :D Chociaż Within mnie zawiódł bo nie zagrali Utopii :( :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
https://dom-i-wnetrze.pl/flexicube-domy-z-kontenerow-morskich/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group