Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jasiek Mela
Autor Wiadomość
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 10 Paź, 2014   Jasiek Mela


za wikipedią:
Jan Mela (ur. 30 grudnia 1988 w Gdańsku) – najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu[1]. Założyciel fundacji Poza Horyzonty[2]. Współautor programu podróżniczego Między biegunami emitowanego na antenie Radia Kraków. W 2011 roku powstał film fabularny o Janie Meli zatytułowany Mój biegun.

Myślę, że Jasiek mógłby opowiedzieć coś o przezwyciężaniu trudności, o sytuacji niepełnosprawnych w kraju, o podróży na biegun i w ogóle byłby ciekawą postacią na ASP.
Tym bardziej, że jezdzi na woodstock.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 10 Paź, 2014   

On chyba tańczy z gwiazdami, nie? To nie wiem czy znajdzie czas na takie pierdoły... ;-)))
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Czy Jasiek będzie to nie wiem,ale Mela pewnie tak. ;)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Dahomej napisał/a:
On chyba tańczy z gwiazdami, nie? To nie wiem czy znajdzie czas na takie pierdoły... ;-)))


Z tego co słyszałam, to mówił, że tańczy dla hajsu i nie jara go skakanie przed kamerami ;)
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Mazu napisał/a:
Dahomej napisał/a:
On chyba tańczy z gwiazdami, nie? To nie wiem czy znajdzie czas na takie pierdoły... ;-)))


Z tego co słyszałam, to mówił, że tańczy dla hajsu i nie jara go skakanie przed kamerami ;)


jednym słowem - idealny wzór dla młodzieży w tych sprostytuowanych czasach: dziecko tefauenu potrafiące wyciągać ogromne ilości kasy na rzeczach albo mocno szkodliwych dla zdrowia (łapanie fazy w transformatorze) albo na rzeczy, której nie lubi (tańcowanie za pieniądze). A przy okazji to kaleka, więc będzie mógł zasuwać łzawe historie o tym, że każdy inny może iść w jego ślady, wystarczy chcieć. I gimnazjalistki będą płakać ze wzruszenia
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Myślę,że większość z nas tańcowałaby za taką kasę,a jeśli nawet nie to by się sprzedała w reklamie.A ja podziwiam szczerze ludzi którym się chce mimo bycia kaleką,przechodzenia przez raka czy inne nieszczęście.Co jak co,ale żaden z nas na własne życzenie nie chciałby tego doświadczyć...
Nie widzę nic złego we "wciskaniu kitu",że wystarczy chcieć,skoro ma to pozytywny odzew.
Paczajcie na Chodakowską,jak nawija makaron na uszy dziewczynom,że potrzebują jej płyty cd i indywidualnej diety na zamowienie,wystarczy chcieć.Głupota,ale lepiej niech te dziewczyny biegają sobie do uśmiechniętej babki z kompa niż miałyby żyć z niską samooceną i się obżerać.
Mogę czuć się sprostytuowaną małolatą. ;))
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 13 Paź, 2014   

Nie wiem o czym on mógłby opowiedzieć o podróży na biegun, czy o tym, jak w wywiadach jechał po korwinie (innym idiocie)
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 21 Paź, 2014   

Chłopak jak chłopak, łzawa gwiazdka dla ludu, tylko po cholerę się pchał w politykę i jakieś spiny z Korwinem zaczynał...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 02 Lis, 2014   

Jak najbardziej, mogłoby być ciekawie. Pozytywnie nastawiony do życia i pomimo młodego wieku myślę, że miałby o czym pomówić.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

A ja uważam, że miałby coś do powiedzenia. I co z tego, że kolejny raz byśmy słyszeli że chcieć to móc? Może do kogoś dotrze i weźmie się za siebie. Bo prawda jest taka, że większość woli się żalić niż zrobić coś żeby było lepiej. Ale wiecie co jest najlepsze? To właśnie te "kaleki" mają o wiele bardziej pod górkę w życiu, a osiągają więcej. Taki mały paradoks. I zgadzam się z Mela, też bym poszła grać w reklamie czy potańcować jakby mi za to płacili. Każdy tak gardzi tą komercją a w zasadzie jak jest podana w rozsądnych dawkach nie ma w niej nic złego.
Na jego wykład na ASP najprawdopodobniej bym przyszła, a tylko po to żeby posłuchać jak ktoś z mojego pokolenia pokazuje niedowiarkom że chcieć to móc <haha>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group