Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany!Pole podzielone na dwie strefy
Autor Wiadomość
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

choleraq napisał/a:
bardzo interesuje mnie odpowiedź na pytanie powyżej. również rozbijam się w okolicy, jednak nie jesteśmy w stanie być w niedziele (lecz w poniedziałek nad ranem). części z nas bus robi za samochód, kiepsko byłoby się tam nie dostać... :(


Jeśli nie będą patrolować na samym zjeździe to może się da. W sumie to nie jest "Zamknięta strefa". Ewentualnie wjechać "wyżej" jak na parking, tam są takie zawijasy, w teorii, nie wiem jak wyglądają te drogi i czy są przejezdne...
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

W poniedziałek nad ranem może się jeszcze udać, jak w niedziele nie będzie nawału aut. Pole będzie zamknięte od poniedziałku właśnie, więc może patrol jeszcze do 12 przymknie oko :)
 
 
NieMamMydła  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź, Kraków
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

outi, choleraq

W zeszłym roku w wątku "Na woodstock samochodem" poruszałem temat wjazdu na pole od ul. Sportowej - poniżej zamieszczam moją mapkę z tamtego wątku, powiem wam jak sprawa wjazdu wyglądała rok temu

http://i62.tinypic.com/2j4ep1c.jpg

Outi, na zjeździe który pokazałeś była usypana wielka kupa ziemi, tak że autem nie dało się przejechać (była ona w miejscu zaznaczonym czerwoną kropką na mojej mapce). Z ul. Sportowej można było wjechać na pole zjazdem zaznaczonym niebieskim kolorem, po czym po przejechaniu przez obrzeża parkingu skręcić na leśną dróżkę oznaczoną żółtym kolorem (mówię tu o kolorach na mojej mapce ;). Na tej żółtej ścieżce było trochę dziur, ale każde auto dawało radę nią przejechać (nawet Trabant z przyczepą :D).

Jedyny szkopuł w tym, że po wjeździe na parking mogą cię już skasować miejscowi (15 zł za dobę). W zeszłym roku kasowali od środy rano (wjechałem ok. 5:00 i wołali o kasę - we wtorek jeszcze nie pobierali opłat).
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

NieMamMydła napisał/a:
outi, choleraq

W zeszłym roku w wątku "Na woodstock samochodem" poruszałem temat wjazdu na pole od ul. Sportowej - poniżej zamieszczam moją mapkę z tamtego wątku, powiem wam jak sprawa wjazdu wyglądała rok temu

http://i62.tinypic.com/2j4ep1c.jpg

Outi, na zjeździe który pokazałeś była usypana wielka kupa ziemi, tak że autem nie dało się przejechać (była ona w miejscu zaznaczonym czerwoną kropką na mojej mapce). Z ul. Sportowej można było wjechać na pole zjazdem zaznaczonym niebieskim kolorem, po czym po przejechaniu przez obrzeża parkingu skręcić na leśną dróżkę oznaczoną żółtym kolorem (mówię tu o kolorach na mojej mapce ;). Na tej żółtej ścieżce było trochę dziur, ale każde auto dawało radę nią przejechać (nawet Trabant z przyczepą :D).

Jedyny szkopuł w tym, że po wjeździe na parking mogą cię już skasować miejscowi (15 zł za dobę). W zeszłym roku kasowali od środy rano (wjechałem ok. 5:00 i wołali o kasę - we wtorek jeszcze nie pobierali opłat).


O właśnie, o takiej alternatywie mówiłem. My będziemy około 4 rano we wtorek...
 
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

Trochę oficjalnego info
https://m.facebook.com/PrzystanekWoodstock/photos/a.246095180240.281098.214363450240/10155868232005241/?type=1&refid=7&_ft_=qid.6173219034629442952%3Amf_story_key.6933193247022155426%3AeligibleForSeeFirstBumping.&__tn__=E
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

Ponoć od strony ASP da się jakimś polem przejechać, ale właściciel ponoć często stoi i za przejazd łapie grube hajsy.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 20 Lip, 2015   

Ma ktoś pojęcie, czy strefa (rok temu) za Greenpeace jest wolna, można się tam w lesie rozbijać ?
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 20 Lip, 2015   

czy do poniedziałku do godziny 24 dojade w okolice za namiot kryszny ogólnie za ich całą wioskę
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 21 Lip, 2015   

Wszystko jest podane w tym temacie na poprzednich stronach :!:
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Jak dojechać na to pole Malinowskiego?
ono jest płatne?
 
 
trooper1984  
Forumowy prawiczek
the Shrapnels - snotty punk 77 Wrocław


Wiek: 39
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Czy jak wjedziemy autem na parking od strony północnej (ten przy trasie na Szczecin) to potem bez kłopotu się wydostaniemy w piątek wieczorem lub sobotę rano? Zawsze parkowaliśmy na głównym polu, lub na tym za PWK i nie znam panujących na "płatnym" zasad.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

trooper1984 napisał/a:
Czy jak wjedziemy autem na parking od strony północnej (ten przy trasie na Szczecin) to potem bez kłopotu się wydostaniemy w piątek wieczorem lub sobotę rano? Zawsze parkowaliśmy na głównym polu, lub na tym za PWK i nie znam panujących na "płatnym" zasad.


W podobnym temacie - udało nam się wyjaśnić - wspólnie z ućtok-forumowiczami

"Oficjalnie wychodzi na to, że

Autem wjedziemy do 27-mego właściwie każdą drogą.
W Poniedziałek(27) możemy dojechać tylko drogami wyznaczonymi.(zielone trasy)

Okazuje się, że będzie można wyjechać samochodem już 2 sierpnia. "
 
 
Mondi  
Forumowy prawiczek
Woodstockowicz

Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   

Siema!
Czy w środkę wieczorem można wjechać samochodem na Pole Malinowskiego
i czy ono jest płatne?
Kilka informacji:
Byłem wczoraj na terenie Woodstocku. Jestem z Gorzowa, pojechałem na
rekonesans.Droga zaznaczona na mapie zieloną przerywaną linią pokazuje wjazd na Pole Malinowskiego przez lasek za Dąbroszynem. Niestety, sprawdziłem wczoraj, ta droga jest zablokowana jakimś betonowym klocem. Stoi znak - zakaz ruchu. Ponadto, dalej są nieuczęszczane tory (właściwie jeden tor) kolejowe, przez które samochód osobowy nie przejedzie. Trochę namiotów jest już na tym polu, ale wjechali jeszcze drogą asfaltową od strony Kryszny. Nawet ToiToje tam postawili, ale zapowiadanego oświetlenia tam nie widziałem, więc pewnie w nocy jest ciemno jak w dupie.
Zatem drodzy Woodstockowicze, jak tam wjechać w środę?
Do tej pory przyjeżdżałem w niedzielę i nie było tematu. Blisko sceny parkowałem. W tym roku niestety nie mam tyle urlopu i docieram w środę.
Najważniejsze są szczegóły, więc jak konkretnie jest z wjazdem na to pole? Jak wiecie, piszcie. Dziękuję!
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   

Mondi napisał/a:
Siema!
Czy w środkę wieczorem można wjechać samochodem na Pole Malinowskiego
i czy ono jest płatne?
Kilka informacji:
Byłem wczoraj na terenie Woodstocku. Jestem z Gorzowa, pojechałem na
rekonesans.Droga zaznaczona na mapie zieloną przerywaną linią pokazuje wjazd na Pole Malinowskiego przez lasek za Dąbroszynem. Niestety, sprawdziłem wczoraj, ta droga jest zablokowana jakimś betonowym klocem. Stoi znak - zakaz ruchu. Ponadto, dalej są nieuczęszczane tory (właściwie jeden tor) kolejowe, przez które samochód osobowy nie przejedzie. Trochę namiotów jest już na tym polu, ale wjechali jeszcze drogą asfaltową od strony Kryszny. Nawet ToiToje tam postawili, ale zapowiadanego oświetlenia tam nie widziałem, więc pewnie w nocy jest ciemno jak w dupie.
Zatem drodzy Woodstockowicze, jak tam wjechać w środę?
Do tej pory przyjeżdżałem w niedzielę i nie było tematu. Blisko sceny parkowałem. W tym roku niestety nie mam tyle urlopu i docieram w środę.
Najważniejsze są szczegóły, więc jak konkretnie jest z wjazdem na to pole? Jak wiecie, piszcie. Dziękuję!


Pokojowi pokierują, zależy tylko od ilości miejsca na polu. W środę może nie być ciekawie.
 
 
Mondi  
Forumowy prawiczek
Woodstockowicz

Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   Dzięki, zobaczy się na miejscu. Wrazie co, zostaje parking

boksu napisał/a:
Mondi napisał/a:
Siema!
Czy w środkę wieczorem można wjechać samochodem na Pole Malinowskiego
i czy ono jest płatne?
Kilka informacji:
Byłem wczoraj na terenie Woodstocku. Jestem z Gorzowa, pojechałem na
rekonesans.Droga zaznaczona na mapie zieloną przerywaną linią pokazuje wjazd na Pole Malinowskiego przez lasek za Dąbroszynem. Niestety, sprawdziłem wczoraj, ta droga jest zablokowana jakimś betonowym klocem. Stoi znak - zakaz ruchu. Ponadto, dalej są nieuczęszczane tory (właściwie jeden tor) kolejowe, przez które samochód osobowy nie przejedzie. Trochę namiotów jest już na tym polu, ale wjechali jeszcze drogą asfaltową od strony Kryszny. Nawet ToiToje tam postawili, ale zapowiadanego oświetlenia tam nie widziałem, więc pewnie w nocy jest ciemno jak w dupie.
Zatem drodzy Woodstockowicze, jak tam wjechać w środę?
Do tej pory przyjeżdżałem w niedzielę i nie było tematu. Blisko sceny parkowałem. W tym roku niestety nie mam tyle urlopu i docieram w środę.
Najważniejsze są szczegóły, więc jak konkretnie jest z wjazdem na to pole? Jak wiecie, piszcie. Dziękuję!


Pokojowi pokierują, zależy tylko od ilości miejsca na polu. W środę może nie być ciekawie.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pon 27 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
trooper1984 napisał/a:
Czy jak wjedziemy autem na parking od strony północnej (ten przy trasie na Szczecin) to potem bez kłopotu się wydostaniemy w piątek wieczorem lub sobotę rano? Zawsze parkowaliśmy na głównym polu, lub na tym za PWK i nie znam panujących na "płatnym" zasad.


W podobnym temacie - udało nam się wyjaśnić - wspólnie z ućtok-forumowiczami

"Oficjalnie wychodzi na to, że

Autem wjedziemy do 27-mego właściwie każdą drogą.
W Poniedziałek(27) możemy dojechać tylko drogami wyznaczonymi.(zielone trasy)

Okazuje się, że będzie można wyjechać samochodem już 2 sierpnia. "



Jak z dojazdem bo na twojej mapce "moja" droga dojazdowa jest CZERWONA na stronie jest zielona (zaznaczona czarną strzałą) czy będę musiał uderzać drogą zaznaczoną na mojej mapie czerwoną strzałką?? <mysli2>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group