Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany!Pole podzielone na dwie strefy
Autor Wiadomość
ALEKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Pomysł do dupy. Samochód nie zajmuje dużo więcej miejsca niż namiot, a można w nim spać i nie raz śpią w nim po dwie, a nawet trzy osoby. Do tego to jedyne bezpieczne miejsce na depozyt. I właśnie tak jest, że jak w obozie 10-osobowym jest choćby jedno auto, to pełni ono rolę skarbca.

A najważniejszy problem to to, że ten przepis (jeśli będą go egzekwować) porozwala formowane latami ekipy...
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Ciekawe, jak rozwiążą tę kwestię. Nie panikuję, ale nie chciałabym, żeby przez to moi znajomi, gdzie część przyjeżdża wcześniej samochodami, a część pociągiem/stopem przed samym festiwalem mieli jakiś problem z rozbiciem się wspólnie, tym bardziej, że mamy stałe miejsce. Fakt, samochód to świetny depozyt i miejsce do spania. No zobaczymy...
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Ja myślę że będzie tak - pole na starych zasadach i wydzielona część dla chętnych zmotoryzowanych co będą chcieli w trakcie wyjechać samochodem itd
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015   

a jak my przyjedziemy w poniedziałek już, to co? każą nam wyjechać? a kto będzie prowadził <haha>
 
 
 
AśkaAlex  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 23 Cze 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Myślicie, że chcąc koczować w okolicy górki i ASP damy radę wjechać tam samochodem 29.07 by rozbić się gdzieś w lasku czy nie przejedziem? <rotfl3>
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Coś ty, w środę to już dawno wszystko zablokowane będzie.
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

ponoć są jakieś tajemne wjazdy/wyjazdy ;p
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Przez las, ale podobno jest to ryzykowne, trzeba mieć mocne nerwy i wytrzymały samochód :D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

forysiowa napisał/a:
Przez las, ale podobno jest to ryzykowne, trzeba mieć mocne nerwy i wytrzymały samochód :D


Raz użyłem tego wjazdu - nie jest sam w sobie tragiczny, gorzej jest potem już jak się zacznie pole - radzę uważać na butelki.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Przez las, to widzę na googlemaps nawet kilka dróg, niestety nie ma opcji "pokaż koleiny", co to i jak to ugryźć obym nie musiał się przekonać.

Wracając do wątku pisałem na jakiegoś mejla z prośbą o info na temat podziały pola, ale brak odzewu...
 
 
pikandyz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Też do nich (WOŚP) pisałem w piątek i na razie nikt nie raczył mi odpowiedzieć. <zniesmaczony>
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

pewnie będą jeszcze jakieś szersze informacje na ten temat, spoko luz, na razie jeszcze chyba nie ma nawet ekip rozstawiających wszystkie obiekty na polu :) Co do osób przyjeżdżających autem w piątek/sobotę/nd/poniedziałek przed woodstockiem to nie byłbym taki pewien, że nie wygonią. Wtedy już jest sporo pokojowego patrolu i innych, więc pewnie przy wjazdach będą informować gdzie jechać :)
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Takie info ogólne widzieli
"Uwaga! Wjazd samochodem na pole woodstockowe przed sceną nie będzie możliwe od poniedziałku 27.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa organizatorzy będą podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego."
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Właśnie chciałem o tym samym napisać :/ Kuźwa moja ekipa rozbija się rokrocznie w lasku naprzeciwko sceny, a ja mam urlop dopiero od poniedziałku :/
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Zawsze było od środy chyba zamykane oficjalnie a w rzeczywistości wcześniej. Teraz poniedziałek??? Masakra :(
Chiciaz w komunikacie jest "pole przed sceną" - ciekawe co to oznacza... Ja chce konkretow!
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Mam znajomą, która ma dobry dostęp do informacji - zwyczajnie jest w ekipie WOŚPowej od dobrych kilku lat. Dziś z nią rozmawialiśmy, powiedziała, że na dzień dzisiejszy nie wiadomo nic więcej, oprócz tego, co przytoczył kolega wyżej w komunikacie. Podobno cały czas trwają negocjacje w tym temacie. Obiecała, że jak tylko dowie się czegoś bardziej konkretnego, da znać.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Info z fejsa, w zasadzie zostaje po staremu, tylko ładniej rozrysowane.

Mamy dla Was WSTĘPNĄ mapę pokazującą możliwości dojazdu do woodstockowego pola. Wjazd samochodem na pole pomiędzy sceną a ASP ze wzgledów bezpieczeństwa nie będzie możliwy już od poniedziałku 27.07.2015. Jeśli macie jakieś pytania na temat dotarcia do pola - piszcie w komentarzach - będziemy się dowiadywać;)




https://www.facebook.com/...?type=1&theater
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

chyba ich lekko poje....bało !!! co roku na gazie jeździli i było ok, dziwne... (był jakiś wypadek samochodowy w danym roku??, nic nie słyszałem :/)

pozdrawiam
M
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

wygląda kolorowo,ale tylko na mapce
chcąc mieć auto przy namiocie trzeba się w niedzielę stawić ehh

jaka jest faktyczna przyczyna takich zmian pewnie się nie dowiemy, czy miejscowi chcą więcej na parkingach ugrać, czy liczą że będzie więcej miejsca na namioty czy chu wie o co kaman
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Chyba chodzi o to jak szybko w zeszłym roku się zapełniło pole. Dwa lata temu w niedzielę w nocy było pustawo, rok temu, już w niedzielę w nocy było od cholery ludzi...
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

kumpel rok temu przyjechał we wtorek rano swoim transformensem i zaparkował przy lidlu na mieście (ponieważ na pole nie mógł wjechać), co dzień wpadaliśmy do bryki po hajs (stare audi nikt nie skroi więc skrytka 1sza klasa), po czyste ciuchy, najebać się na mieście, wykąpać w fontanno/pompce przy lidlu i zmykaliśmy na pole.

ch..uj w oko (bo w dupę to przyjemność) pasożytom co za parkingi chcą w trakcie tej zajebistej biby !!!! a w niedziele jak wyjeżdżał to parking na lidlu i biedronce się...zwolnił :P

pewnie chodzi o to, żeby na polu było bezpieczniej, np autobusy z miasta przyjeżdżają od kilku lat już w inne miejsce niż kiedyś wysadzali ludzi i zbierali prawie koło lidla a bryki nie mają już wstępu itd

pozdrawiam
M
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime