Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstockowa PatoWioska Wikingów 2015 - OFICJALNY TEMAT
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 20 Lip, 2015   

Zamówiłem koszulki. Następujące osoby wpłaciły albo potwierdziły wpłatę:
VIKING
SWIETKA
REY
JEZUS
WELGAR
ASTRALL
NIKU.
PUMPKIN
PATI

Ktoś się spóźnił z wpłatą albo jeszcze chce koszulkę to dostanie po Woodstocku.
 
 
 
Rey  
Forumowy prawiczek
Kwatermistrz Patowioski Wikingów


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 6
Skąd: Chorzów
Wysłany: Wto 21 Lip, 2015   

Jeśli chodzi o mocny alkohol to ja będę się wybierał w poniedziałek do hurtowni na przeciwko cmentarza po tanie wina jak rok temu. Pamiętam tez że bardzo szybko mocny alkohol skończył się w tesco więc polecam pójść wcześniej
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Wto 21 Lip, 2015   

Nina94 napisał/a:
Spoko:) a bedzie mozna jeszcze kupic jakies mocne alko w miescie? I czy trudno jest dotrzeć z dworca na przystanek? Jestem zielona w tych sprawach wiec Pytam:)


NINA z dworca są też autobusy, pisze woodstock na nich, za 3zl w 1dną str, kiedyś był za 1 a potem 2 zł, dasz radę !!!

jak wpadnę w pon to zachodzę do biedronki przy pkp i też kupię, wino sangria też smakuje :P


pozdrawiam
M
 
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Wto 21 Lip, 2015   

Rey napisał/a:
amiętam tez że bardzo szybko mocny alkohol skończył się w tesco więc polecam pójść wcześniej


we wtorek jeszcze kupowałem wódkę i czystą i smakową, więc pewno aż tak szybko nie wyjdzie ;) co innego wina :D
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

woda bd, wina tez ale trzeba sie zaparztrzc wczesniej !!!! mocne trunki ok :D:D, kocham vode, w tym roku z Wikgiem dam w palnie !!! moze WINOGRON, REY (dawniej Mruk moze mi sie jebia literaki i ksywe myle) i BOKSU się skusi tez :D za dobr posty !!!!

pozdrawiam
M
 
 
 
Nina94  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 8
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Dzięki za odpowiedzi:) mam nadzieje ze dotrę tam bez większych problemow:)
 
 
(S)aint90  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Siema wszystkim :) Czy znalazło by się miejsce dla samotnego wilka z dwukrotnym stażem na PW? Będę na miejscu dopiero 30 koło wczesnych godzin porannych. Ja 25 lat z trochę skrzywionym poczuciem humoru, bezkonfliktowy, jak coś jebnę to pozamiatane. :) Wniosę do ekipy poza swą skromną osobą 2 lub 3 osobowy namiocik więc jak coś to mogę kogoś przekimać bez żadnych oporów. Nie chrapię, nie puszczam bąków, onanizuję się raczej po cichu. :) Poza tym postaram się o jakiś dodatkowy ekwipunek który może się ewentualnie przydać (taśmy, siekierka, młotek itp.). Jedyny mankament to to że lubię czasem zapalić "śmiesznego papierosa" ale mam nadzieję że nie będzie to nikomu przeszkadzać... :P Pozdro.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Jak przyjedziesz to pewnie już nie będzie miejsca. Jak przyjedziesz to możesz podejść sprawdzić, ale nic nie gwarantuje.
 
 
 
(S)aint90  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Oks... Tak zrobię.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

!!UWAGA!!
Jutro (czyli w piątek 24.07) wyjeżdżam ze Szczecina na Woodstock pociągiem o 15.15. Jak ktoś chce do mnie dołączyć to proszę bardzo. Od momentu wyjazdu kontakt ze mną będzie tylko telefoniczny. Proszę dzwonić albo pisać smsa w przypadku jak nie odbiorę...

Mój telefon 508 861 789...
 
 
 
Stapor  
Forumowy prawiczek
??!?&#%@


Wiek: 25
Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Siemka. Pojawię się na polu jutro ok 20. O miejsce w wiosce się nie martwię bo w końcu do wooda jeszcze tydzień ale mam pytanie. Ogarnia ktoś ile osób w wieku mniej wiecęj 17-18 lat będzie w tym roku w wiosce? Mimo wszystko fajnie by było mieć tam kogoś w swoim wieku :P
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Stapor napisał/a:
Siemka. Pojawię się na polu jutro ok 20. O miejsce w wiosce się nie martwię bo w końcu do wooda jeszcze tydzień ale mam pytanie. Ogarnia ktoś ile osób w wieku mniej wiecęj 17-18 lat będzie w tym roku w wiosce? Mimo wszystko fajnie by było mieć tam kogoś w swoim wieku :P

W Twoim wieku trochę osób będzie. Zapraszamy...
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Przyszłam do Was pospamić, skoro u Was w wiosce chcą mnie upijać :D
 
 
 
Banshee  
Forumowy prawiczek
Vee

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Znajdzie się u was miejsce dla 21-latki? Jestem bardzo kontaktowa, niestety ekipa mi się wykruszyła, a nie chcę się komuś na siłę wpierdalać, także jadę sama :)
Przybędę we wtorek lub środę, nie wiem jeszcze czy z własnym namiotem bo jedyny, który mam to taki stary, ciężki niemiecki namiot - może kupię coś lżejszego do tego czasu.
Nie lubię spać sama, nie stronię od używek i mówię przez sen.
Znajdzie się miejsce? :D

Vee.
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Banshee.... odbiorę Cie z dworca jak chcesz :D lub na polu, ja tez mowie przez sen :D, Marcin mowi ze zapraszamy :)... Stapor ja mam 27, w sierpniu bd miał 28, nie martw się wiekowo, damy rade, integracja podstawa man !!!!..... Ossie mniam mniammmm :P

pozdrawiam
M
 
 
 
Banshee  
Forumowy prawiczek
Vee

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Aligator dzięki :)
Coś czuję, że w woodstockowym pociągu będę chciała pospać, a nie będzie mi dane bo we wtorek zaczynam pracę o 5:30... ;)
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Stapor napisał/a:
Siemka. Pojawię się na polu jutro ok 20. O miejsce w wiosce się nie martwię bo w końcu do wooda jeszcze tydzień ale mam pytanie. Ogarnia ktoś ile osób w wieku mniej wiecęj 17-18 lat będzie w tym roku w wiosce? Mimo wszystko fajnie by było mieć tam kogoś w swoim wieku :P


Ja będę również jutro, i jadę o 5:40 z Gdańska. Jak chcesz, to możesz jechać ze mną. Osób w Twoim wieku raczej nie zabraknie.

Banshee napisał/a:
Znajdzie się u was miejsce dla 21-latki? Jestem bardzo kontaktowa, niestety ekipa mi się wykruszyła, a nie chcę się komuś na siłę wpierdalać, także jadę sama :)
Przybędę we wtorek lub środę, nie wiem jeszcze czy z własnym namiotem bo jedyny, który mam to taki stary, ciężki niemiecki namiot - może kupię coś lżejszego do tego czasu.
Nie lubię spać sama, nie stronię od używek i mówię przez sen.
Znajdzie się miejsce? :D

Miejsce się na pewno znajdzie, chociaż na namiot to nie gwarantuję, ale gdzieś Cię wciśniemy. Daj znać ewentualnie wcześniej, to Ci powiemy czy jest sens abyś brała namiot.
 
 
 
Stapor  
Forumowy prawiczek
??!?&#%@


Wiek: 25
Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

@Swarog mam już kupiony bilet na pociąg o 12:45 więc raczej nic z tego :)
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Stapor zawsze możesz bilet cofnąć i jechać innym cugiem :)... Banshee pisz na priv, zgadamy się i do Wikingów chcę wbij ponieważ lipa z ekipą moją w tym roku :/

pozdrawiam
M
 
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Ja wyruszam w niedzielę. Na pole woodstockowe zawitam pewnie około 19 :)
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Stapor napisał/a:
@Swarog mam już kupiony bilet na pociąg o 12:45 więc raczej nic z tego :)

Bilet masz na dzień i trasę, także jak jedziesz jutro przez Chojnice, Piłę i Krzyż - a ten o 12 tak jedzie - to możesz jechać na tym samym bilecie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group