Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wjazd na pole autem.
Autor Wiadomość
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

rudaczkowska napisał/a:
No ja jadę punciakiem, więc może być ciężko. Nie ma żadnej innej trasy? Gdzieś od strony Dąbroszyna może? Liczę, że wjazd od tyłu Kryszny (na przeciwko kranów) będzie otwarty, ale muszę mieć jakieś alternatywy jednak, którym podoła moje auto.


Nie jestem pewien, ale obstawiam że właśnie tam będize zamknięte. Bynajmniej po 27
 
 
rudaczkowska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Gorzuf
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Ja jadę w niedziele rano. Zdziwiłam się tylko, że wjazd na przeciwko kranów za kryszną jest TERAZ zamknięty i nie wiem, czy go jeszcze otworzą, czy już nie. Zawsze tamtędy wjeżdżałam.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Może ze względów bezpieczeństwa ? W sumie tamta trasa, o której mówisz jest dużo lepsza.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Wg google maps można dojechać też drogą gruntową, ale nie wiem czy nieterenowym samochodem napełnionym bagażami da się jakoś względnie spoko przejechać:

 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Mazu napisał/a:
Wg google maps można dojechać też drogą gruntową, ale nie wiem czy nieterenowym samochodem napełnionym bagażami da się jakoś względnie spoko przejechać:

Obrazek


Nie pchałbym się, ziemia grzaska po ulewach to łatwo na unieruchomi. Jak pojadę w sobotę, do postaram się dać znać. Żukiszczem czy żukiszczem przejadę.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
Mazu napisał/a:
Wg google maps można dojechać też drogą gruntową, ale nie wiem czy nieterenowym samochodem napełnionym bagażami da się jakoś względnie spoko przejechać:

Obrazek


Nie pchałbym się, ziemia grzaska po ulewach to łatwo na unieruchomi. Jak pojadę w sobotę, do postaram się dać znać. Żukiszczem czy żukiszczem przejadę.


jak dobrze że mój następny samochód to będzie albo citroen z hydrauliką, albo 4x4 :v
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

boksu napisał/a:
zokolic napisał/a:
Mazu napisał/a:
Wg google maps można dojechać też drogą gruntową, ale nie wiem czy nieterenowym samochodem napełnionym bagażami da się jakoś względnie spoko przejechać:

Obrazek


Nie pchałbym się, ziemia grzaska po ulewach to łatwo na unieruchomi. Jak pojadę w sobotę, do postaram się dać znać. Żukiszczem czy żukiszczem przejadę.


jak dobrze że mój następny samochód to będzie albo citroen z hydrauliką, albo 4x4 :v


Przeżegnasz się kolanem jak wymienią ci eksploatacje tej hydrauliki. Co do 4x4 to czysta zabawa ;D
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Dyskoteką tam latam często :D da się i osobówką raczej byle wolno bo zderzaki zostawisz w kałużach :P Raczej nie będzie tam zamknięte bo i nigdy nie było.

Cytat:
citroen z hydrauliką


odstaw to co bierzesz albo bierz mniej :P nie kupuj francuskiego gówna... land rovera sobie lepiej kup. wydasz tyle samo ale kolegów co niemiara zdobędziesz :D
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Tylko Citroen z hydro! Raz pojeździsz i na każdy zwykły samochód będziesz patrzył jak na zabawkę dla dzieci :P Ci którzy mówią jakie to drogie i awaryjne albo nie jeździli nigdy Citroenem, albo są głupi (najczęściej obie te opcje). Poza tym w Citroenach nigdy nie było i nie ma hydrauliki - jest hydropneumatyka. Co do tematu - czyli jak chciałbym dojechać w poniedziałek koło południa w okolicę namiotu Krishnowców, to... jakoś od strony Witnicy (czyli od Dąbroszyna) "gdzieś tam" w prawo?Bo z mapek i opisów wynika, że Północna od poniedziałku będzie cała zamknięta, nawet od strony skrzyżowania z krajową 132 (czyli tą na Dąbroszyn). Nie mogliby od północy z poniedziałku na wtorek zamknąć? :/ Byłby spokój,a tak jakieś parkingi, itd.
 
 
rudaczkowska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Gorzuf
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Wiem, że od Dąbroszyna można dojechać, ale się cykam, że albo ugrzęznę w błocie (droga przez las <3) albo zgubię zawieszenie na wertepach :P Rok temu na polu Malinowskiego właśnie straciłam prawie zderzak, w tym roku wolałabym wrócić w całości i dlatego się zastanawiam jakie bezpieczne alternatywy mam. Nie wiem czemu tamten wjazd jest zamknięty, nie podoba mi się to, po co utrudniają :P Jeszcze do poniedziałku możnaby przecież tamtędy spokojnie wjechać. Jestem zła! <rotfl3>
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

rudaczkowska, weź line holowniczą i już jesteś uratowana, mrugniesz jednym oczkiem 3 chłopa się zleci, mrugniesz drugim kolejnych trzech i wyciągną jakby co ;-)
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Pią 24 Lip, 2015   

Dojedziesz pod sam namiot Krysznowców właściwie każdym autem zawieszonym na przyzwoitej wysokości. C5 na normalnym ustawieniu drogowym powinien dać radę skoro wszyscy go znają to będzie porównanie. Dość mokro jest, ale ta droga jest twarda jak na gruntową.
 
 
yoursunrise  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015   

Halo, halo! Nie znalazlam odpowiedzi na te pytania, a jest to dla mnie dosc wazna kwestia. Planujemy wjechac na parking platny ten na samej gorze (3200 pojazdow) w czwartek z ranca, jest to nasz pierwszy raz samochodem. Czy dostep do parkingu jest ograniczony podczas trwania festiwalu (czy musimy zabrac wszystko na pole za jednym razem czy mozna sie po cos wrocic)? Jak daleko jest ten parking od wioski ASP? Z gory dzieki za odpowiedzi i do zobaczenia :)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015   

yoursunrise napisał/a:
Halo, halo! Nie znalazlam odpowiedzi na te pytania, a jest to dla mnie dosc wazna kwestia. Planujemy wjechac na parking platny ten na samej gorze (3200 pojazdow) w czwartek z ranca, jest to nasz pierwszy raz samochodem. Czy dostep do parkingu jest ograniczony podczas trwania festiwalu (czy musimy zabrac wszystko na pole za jednym razem czy mozna sie po cos wrocic)? Jak daleko jest ten parking od wioski ASP? Z gory dzieki za odpowiedzi i do zobaczenia :)


Nie jest ograniczony, ale w czwartek może już być problem z miejscem (niby 3200, ale to wcale nie jest dużo jak na warunki woodstockowe).
 
 
yoursunrise  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015   

Dzieki wielkie, bedziemy kombinowaly jezeli sie nie uda. Wiesz moze boksu jak daleko jest to od ASP?
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015   

yoursunrise napisał/a:
Dzieki wielkie, bedziemy kombinowaly jezeli sie nie uda. Wiesz moze boksu jak daleko jest to od ASP?


Nie wiem ktory to moze byc na mapie, jak ten od wjazdu od Szczecina to nie jest zle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group