Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ważna rada - z powodu wypadnięcia chłopaka z pociągu (28.07)
Autor Wiadomość
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 29 Lip, 2015   Ważna rada - z powodu wypadnięcia chłopaka z pociągu (28.07)

Postanowiłem jednak założyć z tego osobny temat - by zwrócili uwagę wszyscy, którzy jeszcze nie wyjechali, a jadą pociągami. Może więcej takich tragedii, a potem nagonki w mediach - nie będzie.
Pamiętajcie, by trzymać i to mocno kolesiów sikających przez półotwarte drzwi. Wiemy, że w woodstockowych pociągach to praktyka nagminna. Ja w tym roku nie jadę (a byłby to mój 10. raz), ale zawsze gdy byłem w pobliżu, mocno trzymałem za rękę lub nawet za tułów delikwenta, gdy lał. Innym w pobliżu kazałem robić tak samo. Gdyby wszyscy tak robili, nigdy nikt by nie wypadł z pociągu. RÓBCIE WIĘC TAK W CZASIE JAZDY.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Śro 29 Lip, 2015   

Super rada, ja jednak skłaniałbym się do lania w toaletach, ewentualnie do butelki po piwie ;)
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 29 Lip, 2015   

To oczywiste, ale ja piszę o sytuacjach, kiedy już ludzie stają w tych otwartych drzwiach i nie chcą innej opcji. Nieraz widziałem sytuacje, kiedy koło kibla nawet nie było tłumu - czekały ze 4 osoby, ale niektórzy tak mają, że nawet chwili nie chcą zaczekać i stają między drzwiami. Trzeba ich mocno przytrzymać. ( a propos butelki - sam korzystałem, bywało - ale przezornie brałem z domu pustą plastikową po mleku, z zakrętką. Wielki wlot - na pewno się tam trafi, a nawet ptak się zmieści. Takie polecam.) ... ... Widzę, że już wszyscy na miejscu - forum martwe. Tak to wygląda, jak się musi zostać tym razem w domu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group