Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
PrzedWOODSTOCKOWY zawrót głowy
Autor Wiadomość
HackMe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Żeby Wam to pod imprezę masową nie podeszło, bo się grzywny posypią ;)
Swoją drogą jest jakis konkretny termin? Jak mi się z pracą ułoży to z chęcią podjade
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

aligator87 napisał/a:
po co trawa ? przeciez to jest miejsce po poligonie, zetną i tak ją do kostek i bd jak co roku :)



pozdrawiam


Wchodząc na pole przed Woodstockiem poza trawą, która rośnie tam naturalnie, nic nie ma. Jedyne miejsce gdzie nie rośnie, to grzybek i duża scena. No i w miejscu gdzie podczas festiwalu jest wspomniany grzybek wystaje takie coś z ziemi (nie wiem jak to nazwać) gdzie podłączana jest rura. I w zasadzie to jedyny punkt zaczepienia, bo pole nie na co dzień nie wygląda tak jak podczas Wooda :D gdybym tego czegoś nie znalazła to bym poszła dalej będąc święcie przekonana, że nie jestem jeszcze na miejscu :D
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2015   

fajnie wbić przed PW na pole, trochę zazdroszczę lecz ja mam trochę daleko, na miejscu gdzie jest grzybek/rura jest piach ??

Rastagram mieszkasz blisko Kostrzyna czy po trasie wpadłaś na pole ?


88/89 dni do wyjazdu, strasznie uzależniło mnie te miasto/miejsce.... czuje rozpier...dol w kościach gdy myślę o wypadzie na woods, wykręca mnie w ch...uj na myśl o pójściu do roboty ale na zbicie czasu oglądam blok ekipe (oglądacie?) i od razu rogal na ryju wyskakuje :D

pozdrawiam
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2015   

aligator87 napisał/a:
fajnie wbić przed PW na pole, trochę zazdroszczę lecz ja mam trochę daleko, na miejscu gdzie jest grzybek/rura jest piach ??

Rastagram mieszkasz blisko Kostrzyna czy po trasie wpadłaś na pole ?
/


Jest piach, jest :D
Mam stosunkowo niedaleko,ale nie bywam tam ;D Na polu byłam przy okazji załatwiania pewnych spraw w Kostrzynie :D
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

rozumiem rozumiem Cię... ja 2 lata temu i rok temu jak jechałem nad morze to zjechałem z trasy i wpadłem do Kost aby trochę powspominać, często wracam myślami do tego miasta gdzie co roku od 11 lat spędzam tam 4/5 dni

oki, lecę na majówkę, 3majcie się!!!

pozdrawiam

___________________________________________________________________________
dla chętnych i zainteresowanych !!!
Igry w Gliwicach się zaczeły !!!! w czwartek Farben Lehre (14.5) a w piątek T.Love (15.05)

Cieszynalia 2015 !!! w piątek Tabu (15.05), w sobote (16.05) Leniwiec


Katowice !!! Juwenalia Śląskie 2015, w piątek Kult (29.05)
Miejsce:
Katowicki Park Miejski Muchowiec

jadę !!!! zapraszam i Was przed PW, dobre gigi !!!


76/77 dni do wyjazdu na PW...

pozdrawiam
 
 
 
ALEKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Takie wypady do Kostrzyna to super sprawa. Często żałuję, że nie mieszkam bliżej, bo bym sobie rowerem jeździł.

Tylko czy właśnie urok Woodstocku nie polega na tym, że widzimy to miejsce raz w roku? Coś jak z Mikołajem u dzieci.
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Prawda, dlatego też każdy nie może się doczekać :) ale czas leci <jacko>
 
 
pikandyz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Byłem na Przedwoodstockowym Zawrocie Głowy i było zajebiście.
Po polu rzeczywiście trudno poznać, że dzieją się tam takie rzeczy i mieści pół miliona ludzi - jedynym śladem jest wspomniane podłączenie grzybka i drzewa sandałowe - te, na których wiszą dziesiątki trampków i glanów. Gdzieniegdzie ostały się przywiązane do drzew linki i flagi lub transparenty, których nie udało się usunąć.
Sam teren jest bardzo dobrze wysprzątany, choć w wysokiej na metr trawie łatwo wpaść w doły po lodówkach :) Jest masa piachu, zamiast tłumów w powietrze kurz wzbijają maniacy offroadu w terenówkach lub na crossach.
Drogi zostały trochę poszerzone przez koparki, gdyż na górkę ASP poprowadzono wodociągi i kanalizację - specjalnie na potrzeby festiwalu. Studzienki przy prysznicach przykryto folią i piaskiem, porośniętym przez chwasty...
Niestety na środku pola stoi samotnie pień ściętego drzewa, o którym pisali w gazetach: link . Smutne.
Mimo to w tym miejscu wciąż czuć tą magię... Do zobaczenia za niecałe dwa miesiące!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group