Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pociąg niewoodstockowy
Autor Wiadomość
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Nie zawsze cywile są mili, my jadąc kiedyś w poniedziałek rano pociągiem niewoodstockowym mało nie zostaliśmy wyrzuceni z pociągu, gdyż pewnej kobiecie nie spodobało się, że pijemy piwo na końcu wagonu. Także nie każdy pociąg jest tak przyjazny (chociaż im bliżej Kostrzyna, tym lepiej).
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Nigdy nie byłem w roli cywila w pociągu z woodstokowiczami, ale potrafię sobie wyobrazić, że można się czasem na nas wkurzyc (nie będę uogolnial bo wszyscy mamy wpływ na to jak nas postrzegają). Wiadomo, chce się żebybbyli trochę wyrozumiali i w większości tak właśnie jest, ale są i tacy którym woodstockowicze działają na nerwy. Nie mówcie mi ze wcale nie mają racji. Bo też czasem bywa z nami kłopot. Obie strony powinny zachować zdrowy rozsądek. I nie ma się co obrażać, że ktoś zwróci uwage.Moim zdaniem od imprez bez opamiętania są ciopagi Woodstockowe. Taka prawda.
Do ekipy przeplatala się dziewczynka to jej bajki ktoś z nas czytał i prawie się rozpłakała jak wychodzilismy heh
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

boksu napisał/a:
(może poza EIC bo drogie)

Hmm... Gdynia Główna - Rzepin normalny 63 zł EIC jeśli by kupować dzisiaj na poniedziałek przedwoodstockowy. To jest raptem parę zł drożej niż TLK/IC, a standard lepszy i darmowa kawa :)

Ale jeśli się jeździ na Woodstock to nie jest się takim burżujem, wystarczy zwykłe Regio albo TLK z zaniedbanymi wagonami i człowiek jest szczęśliwy, byle wsiąść :D

A co do cywili w pociągu niewoodstockowym, to nawet pan konduktor powiedział, że gdyby nie był w pracy to by się z nami napił :P A dużo zwykłych niewoodstockowych ludziów też do nas przychodziło.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

ninja, ze stolicy jest BWE czy jak to tam ma w dobrej relacji, on jest w chuj drogi :D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

boksu napisał/a:
ninja, ze stolicy jest BWE czy jak to tam ma w dobrej relacji, on jest w chuj drogi :D

Sprawdzałeś? nasze GWE do samego Berlina jest drogie, ale po Polsce tylko minimalnie droższe od IC/TLK.

93,80 za 2 klasę po zniżce 30%, więc faktycznie drogie... chociaż kto bogatemu zabroni? :P
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Mazu napisał/a:

A co do cywili w pociągu niewoodstockowym, to nawet pan konduktor powiedział, że gdyby nie był w pracy to by się z nami napił :P A dużo zwykłych niewoodstockowych ludziów też do nas przychodziło.

Do momentu interwencji tej kobiety też nikt się nie czepiał do piwa, łącznie z konduktorem. Nikomu również nie przeszkadzali wracający z pracy stoczniowcy, też raczący się złotym trunkiem.

No ale zapewne jest to odosobniony przypadek, i takie sytuacje rzadko się zdarzają, szczególnie gdy woodstockowiczy w pociągu jest już dużo.

A nawiązując do tematu używek w pociągu, chciałbym przestrzec przed paleniem eliksirów, które zakupiliście od swojego druida. Może się to dla was skończyć wyciągnięciem na stacji przez policję, lub przetrzepaniem już po wysiadce z pociągu na miejscu w Kostrzynie.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

malkontent napisał/a:
Nigdy nie byłem w roli cywila w pociągu z woodstokowiczami, ale potrafię sobie wyobrazić, że można się czasem na nas wkurzyc


W 2001 albo 02 roku wracałem z siostrą znad morza pociągiem do Zielonej Góry akurat w ten czas, kiedy zaczynał się woodstock. Pamiętam, że razem z nami w Międzyzdrojach wsiadał ekipa, która przechwalała się tym, że mają (na jakieś 7 osób) 40 win i 20x0,5 wódy. Pociąg przyjechał tak zawalony woodstockowiczami (a był ze Świnoujścia), że mąż siostry wrzucał mnie do przedziału przez okno. Od tej chwili zapragnąłem być na woodstocku :D



boksu, BWE jest już zwykłym EIC, więc przy wcześniejszym zakupie może być całkiem niedrogi :)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 01 Lip, 2015   

winogron napisał/a:
malkontent napisał/a:
Nigdy nie byłem w roli cywila w pociągu z woodstokowiczami, ale potrafię sobie wyobrazić, że można się czasem na nas wkurzyc


W 2001 albo 02 roku wracałem z siostrą znad morza pociągiem do Zielonej Góry akurat w ten czas, kiedy zaczynał się woodstock. Pamiętam, że razem z nami w Międzyzdrojach wsiadał ekipa, która przechwalała się tym, że mają (na jakieś 7 osób) 40 win i 20x0,5 wódy. Pociąg przyjechał tak zawalony woodstockowiczami (a był ze Świnoujścia), że mąż siostry wrzucał mnie do przedziału przez okno. Od tej chwili zapragnąłem być na woodstocku :D



boksu, BWE jest już zwykłym EIC, więc przy wcześniejszym zakupie może być całkiem niedrogi :)


przy cenach ze stolicy nie będzie ;) Mazu już napisała, w 2 klasie na chwilę obecną 93 złote
 
 
Wdstock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Wszyscy chcą regio bo najtaniej, ale warto wiedzieć jeszcze jeden myk - mozna zamowic bilety na regio w necie i są spore zniżki , np. w tę i spowrotem jak zamawiasz od razu to wychodzi taniej, tak samo jak zamawiasz z wyprzedzeniem
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Wdstock napisał/a:
Wszyscy chcą regio bo najtaniej, ale warto wiedzieć jeszcze jeden myk - mozna zamowic bilety na regio w necie i są spore zniżki , np. w tę i spowrotem jak zamawiasz od razu to wychodzi taniej, tak samo jak zamawiasz z wyprzedzeniem
Znaczysię na musicregio chyba chciałeś napisać - czyli na specjlne woodstockowe. jak się kupuje od razu w 1 zakupie do+zpowrotem !ale tylko przez internet!, to fakt że wtedy jest na prawdę sporo taniej niż by kupić osobno na tam i osobno na powrót. Często się wtedy w ogóle nie opyla kombinować z przesiadkami.
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

woodstockowe chyba nie są najtańsze, na plus to, że są bezpośrednie choć rok temu jechałem bezpośrednim niewoodstockowym czego jednak w tym roku nie można już uświadczyć
ale...interregio grupa 10osób 30%taniej albo oferta ty i raz dwa trzy podobnie taniej
pomijając fakt że Woodowe, to nie jest to najszybszy transport pociągami

edit:
8h 8min Katowice - Kostrzyn z jedną przesiadką w R 78533Krzyżu, na która jest 20min. xD błyskawica ;]
TLK 48154 do Krzyża 45złosiszy, a z Krzyża pewnie koło 10złotówek ;)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Z Krzyża do Kostrzyna normalny na regio ponad 20zł.
 
 
 
Wdstock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Nie tylko woodstockowe regio mają te zniżki, ja jeżdżę systematycznie i zawsze zamawiam przez ich strone to tam automatycznie naliczana jest najkorzystniejsza taryfa i są opisy wszystkich promocji np. jak jada 4 osoby to ostatnia już gratis.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Jeżdżę na Woodstock co roku ze Szczecina w okolicach piątku/soboty przed rozpoczęciem. Czasami jest naprawdę Woodstockowo, a czasami prawie w ogóle:D
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Rok temu jechaliśmy z Katowic z przesiadką we Wrocławiu, było ok 20 min przerwy, a nasz pociąg miał 20pare minut opóźnienia które nabył na trasie, kupa nerwów, niemożliwość dogadania się z załogą pociągu, w końcu zadzwonili żeby pociąg poczekał bo było nas sporo na tą przesiadkę, we Wro nie wiedzieliśmy oczywiście którędy mamy iść i który to pociąg, kurwica i szalone bieganie. <haha>
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

vvv napisał/a:
Rok temu jechaliśmy z Katowic z przesiadką we Wrocławiu, było ok 20 min przerwy, a nasz pociąg miał 20pare minut opóźnienia które nabył na trasie, kupa nerwów, niemożliwość dogadania się z załogą pociągu, w końcu zadzwonili żeby pociąg poczekał bo było nas sporo na tą przesiadkę, we Wro nie wiedzieliśmy oczywiście którędy mamy iść i który to pociąg, kurwica i szalone bieganie. <haha>


W tym roku mamy przesiadkę w Krzyżu :D tam dopiero będzie meksyk :D
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

boksu napisał/a:
W tym roku mamy przesiadkę w Krzyżu :D tam dopiero będzie meksyk :D


O kur.... ale Wam współczuję, w zeszłym roku miałem tam przesiadkę... na cały tabun ludzi przyjechał jeden wagon! następny za w ciul godzin... nie polecam.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Miru BGC napisał/a:
boksu napisał/a:
W tym roku mamy przesiadkę w Krzyżu :D tam dopiero będzie meksyk :D


O kur.... ale Wam współczuję, w zeszłym roku miałem tam przesiadkę... na cały tabun ludzi przyjechał jeden wagon! następny za w ciul godzin... nie polecam.


Rok temu wsiadaliśmy właśnie w taki wagon już w Poznaniu (koło 19 regio Poznań-Krzyż), rzeźnia była, w Krzyżu już ludzie nie mieli jak wsiadać... brawo dla PR. W tym przesiadamy się w Krzyżu, bo pociąg startuje w Krzyżu, może będziemy mieć szanse się dostać, nawet jak coś kolejny jest za godzinę więc znośnie, PR też pisało że pociągi mają mieć co najmniej 2 wagony, ciekawe kto w to uwierzy :D
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

Przesiadki w krzyżu to zawsze jest przygoda, ostatnio skończyło się na tym że autobusem wracaliśmy bo PKP podstawiało.
Pozdrowienia dla okolicznych pizzerni objedzonych do czysta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group