Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pociąg niewoodstockowy
Autor Wiadomość
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Śro 10 Cze, 2015   

bez spiny, dzięki mordeczki
<zakochany>
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 10 Cze, 2015   

luz man, każdy na luzie podchodzi, My ino Ci mówimy abyś luknoł bardziej na plakat itd, pozdro ziom
 
 
 
ALEKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015   

Jeśli jedziecie do przez Poznań i Krzyż, a do tego macie możliwość wyboru przesiadki to zdecydowanie w Poznaniu. Pewnie wyjdzie to drożej, ale lepiej 4 czy 5 złotych poświęcić.

Rok temu jechałem z Częstochowy do Poznania, potem do Kostrzyna. Kumpel mówił, że lepiej pojechać dalej i wysiąść w Krzyżu. Jednak się mylił. To była niedziela, godzina chyba 11. W Poznaniu już wsiadło mnóstwo ludzi. Pociąg najebany cały, niewielki odsetek oburzonej ludności stanowili "cywile". Mimo to szlugi i blanty już się jarały, wódeczka lała. "Normalni ludzie" wysiedli w Krzyżu. Pociąg zaatakowali "nasi". Mimo, że była to dopiero niedziela, to był to pociąg woodstockowy. Taki ścisk jak w tym "naszym", o reszcie walorów nie mówię.

Dlatego jeśli ktoś chce jechać wygodnie pociągiem, to chyba najpóźniej w sobotę, choć nie wiem do końca. Ja jadę w sobotę przez Poznań z Częstochowy, coś koło 9 rano.

Co ciekawe 2 lata temu w poniedziałek jechaliśmy z Czewy woodstockowym i do Poznania był pusty! Cała ludność mieściła się w jednym przedziale. W Poznaniu wkroczyło sporo ludzi, głównie Pokojowy. Mimo to nadal w miarę wygodnie było, każdy siedział. Tu chyba potwierdzenie ma teza o coraz większej ilości woodstockowiczów.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Rok temu jechałem w poniedziałek przed woodstockiem woodstockowym pociągiem z poznania przez Rzepin. Wsiadałem po drodze i było sporo ludzi, ale każdy kto chciał miał siedzące miejsce. Generalnie również polecam jadącym przez Poznań przesiadkę na pociąg przez Rzepin niż przez Krzyż :)
 
 
ALEKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Pociągi przez Krzyż zawsze są tak zatłoczone, że gdyby nie kobity to nie byłoby gdzie palca wcisnąć <z jezorem>
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Dziena ludzie, będę głodować ale decyzja zapadła, podróż autokarem z Katowic :D
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Ja mam pytanie do ludzi z Bielska i okolic. Jakim ciapągiem planujecie jechać w tym roku? Chciałem jak co roku jechać w poniedziałek (27.07) TLK Pirat, ale z tego co widzę zmienił trasę i nie jedzie przez Kostrzyn.

http://rozklad-pkp.pl/pl/...t=&backLink=sq&
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

Kothaar.... ziom ja jadę w pon ale z Katowic, wbijaj !! .... o tym co piszesz to ten cug nie jedzie przez Kostrz, sprawdzałem go też:)
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 24 Cze, 2015   

No chyba tak trza będzie zrobić, bo nie kojarze innego bezpośredniego połączenia z Bielska. Szkoda, bo na wszystkie woodsy jeździłem właśnie Piratem.
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

Żaden TLK w tym roku przez Kostrzyn nie jedzie - sprawdzałem. Za to z rozkładów plakatgowych wynika, że pierwsze pociągi woodstockowe pojadą wcześniej - w sobotę i w niedzielę.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

Na plakatowych widziałem jakieś do Kostrzyna o 6:47 i 21:53. PR-MR to przewozy regionalne music regio?
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

Jakbym pociągiem w tym roku się brał, to bankowo biłbym na Poznań i przesiadka na Kostrzyn. Sporo pociągów z Poznania więc może jakoś tłum się rozładuje. Wiadomo zaraz przed bez szans.
W zeszłym roku przed były świetne połączenia...baa nawet z Zakopanego śmigał przez Kostrzyn i dalej na północ.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

Kothaar napisał/a:
PR-MR to przewozy regionalne music regio?


tak.
 
 
soplica22  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

No w zeszłym roku przewozy regionalne dowoziły na uctok i w tym podobnie, a działo się wiele bo tak naprawdę impreza zaczyna się już w pociągu, więc "cywile" muszą uważać.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

soplica22 napisał/a:
No w zeszłym roku przewozy regionalne dowoziły na uctok i w tym podobnie, a działo się wiele bo tak naprawdę impreza zaczyna się już w pociągu, więc "cywile" muszą uważać.


Cywile w naszym Regio relacji Poznań-Kostrzyn (dobrze że się przesiadaliśmy w Poznaniu już, w Krzyżu by było ciężko się dostać na pokład) byli bardzo spoko i jakoś im obecność wesołej ekipy nie przeszkadzała, jeden Pan nawet dostał od nas upominek dla jego córeczki ;) Bardziej mi było szkoda cywili stojących w długich kolejkach na W-wa Gdańska, mogli mieć problem na swój pociąg zdążyć :(

Tak czy siak, pod koniec lipca każdy pociąg jadący przez Krzyż, Rzepin i Kostrzyn jest Woodstockowy (może poza EIC bo drogie)
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Nie zawsze cywile są mili, my jadąc kiedyś w poniedziałek rano pociągiem niewoodstockowym mało nie zostaliśmy wyrzuceni z pociągu, gdyż pewnej kobiecie nie spodobało się, że pijemy piwo na końcu wagonu. Także nie każdy pociąg jest tak przyjazny (chociaż im bliżej Kostrzyna, tym lepiej).
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Nigdy nie byłem w roli cywila w pociągu z woodstokowiczami, ale potrafię sobie wyobrazić, że można się czasem na nas wkurzyc (nie będę uogolnial bo wszyscy mamy wpływ na to jak nas postrzegają). Wiadomo, chce się żebybbyli trochę wyrozumiali i w większości tak właśnie jest, ale są i tacy którym woodstockowicze działają na nerwy. Nie mówcie mi ze wcale nie mają racji. Bo też czasem bywa z nami kłopot. Obie strony powinny zachować zdrowy rozsądek. I nie ma się co obrażać, że ktoś zwróci uwage.Moim zdaniem od imprez bez opamiętania są ciopagi Woodstockowe. Taka prawda.
Do ekipy przeplatala się dziewczynka to jej bajki ktoś z nas czytał i prawie się rozpłakała jak wychodzilismy heh
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

boksu napisał/a:
(może poza EIC bo drogie)

Hmm... Gdynia Główna - Rzepin normalny 63 zł EIC jeśli by kupować dzisiaj na poniedziałek przedwoodstockowy. To jest raptem parę zł drożej niż TLK/IC, a standard lepszy i darmowa kawa :)

Ale jeśli się jeździ na Woodstock to nie jest się takim burżujem, wystarczy zwykłe Regio albo TLK z zaniedbanymi wagonami i człowiek jest szczęśliwy, byle wsiąść :D

A co do cywili w pociągu niewoodstockowym, to nawet pan konduktor powiedział, że gdyby nie był w pracy to by się z nami napił :P A dużo zwykłych niewoodstockowych ludziów też do nas przychodziło.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

ninja, ze stolicy jest BWE czy jak to tam ma w dobrej relacji, on jest w chuj drogi :D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

boksu napisał/a:
ninja, ze stolicy jest BWE czy jak to tam ma w dobrej relacji, on jest w chuj drogi :D

Sprawdzałeś? nasze GWE do samego Berlina jest drogie, ale po Polsce tylko minimalnie droższe od IC/TLK.

93,80 za 2 klasę po zniżce 30%, więc faktycznie drogie... chociaż kto bogatemu zabroni? :P
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Mazu napisał/a:

A co do cywili w pociągu niewoodstockowym, to nawet pan konduktor powiedział, że gdyby nie był w pracy to by się z nami napił :P A dużo zwykłych niewoodstockowych ludziów też do nas przychodziło.

Do momentu interwencji tej kobiety też nikt się nie czepiał do piwa, łącznie z konduktorem. Nikomu również nie przeszkadzali wracający z pracy stoczniowcy, też raczący się złotym trunkiem.

No ale zapewne jest to odosobniony przypadek, i takie sytuacje rzadko się zdarzają, szczególnie gdy woodstockowiczy w pociągu jest już dużo.

A nawiązując do tematu używek w pociągu, chciałbym przestrzec przed paleniem eliksirów, które zakupiliście od swojego druida. Może się to dla was skończyć wyciągnięciem na stacji przez policję, lub przetrzepaniem już po wysiadce z pociągu na miejscu w Kostrzynie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group