Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bednarek zamiast Bukartyka
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

Rasta, Mazu - żeby się dostać chociażby do chóru, nie trzeba umieć śpiewać. Przynajmniej u Bukartyka tak było, nie wiem jak będzie teraz, ale wydaje mi się, że podobnie.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Rasta, Mazu - żeby się dostać chociażby do chóru, nie trzeba umieć śpiewać. Przynajmniej u Bukartyka tak było, nie wiem jak będzie teraz, ale wydaje mi się, że podobnie.


Ja się nie chce nigdzie dostać :D Mimo wszystko, że nie trzeba umieć mam świadomość tego, że nie potrafię tego robić i własnie ona mi nie pozwala na taki krok :D

Ale usiąść z boku i popatrzeć można? :D
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

Rastagram napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Rasta, Mazu - żeby się dostać chociażby do chóru, nie trzeba umieć śpiewać. Przynajmniej u Bukartyka tak było, nie wiem jak będzie teraz, ale wydaje mi się, że podobnie.


Ja się nie chce nigdzie dostać :D Mimo wszystko, że nie trzeba umieć mam świadomość tego, że nie potrafię tego robić i własnie ona mi nie pozwala na taki krok :D

Ale usiąść z boku i popatrzeć można? :D


Koleżanka któregoś roku u Bukartyka chodziła na warsztaty pośpiewać "tak sobie", a nie występowała, więc pewnie usiąść z boku na bank można ;p
Jakkolwiek, mnie tam na warsztatach nie będzie - zbyt rano jak dla mnie. ^^
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 23 Maj, 2015   

kolejna "zajebista" wiadomość... az mnie serce zaczyna bolec jak czytam te wszystkie nowości... japierdole...
 
 
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

No właśnie, nowości. Coś za dużo ich ostatnio.
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Bez nowości byłoby nudno ;)
 
 
 
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Masz rację, ale karuzela, Bednarek - za chwile tam piknik urządzą i zaproszą Baciary.
(Nikomu nie ubliżam, nikogo nie porównuję, bądźcie wyrozumiali dla odmiennych poglądów.)

Gdzieś ulatnia się duch woo...
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Mówię o pozytywnych nowościach,choć tych drugich się nie uniknie nigdy wszystkich trzeba to przeżyć jak plakat przed wyborczy ;) z tymi Baciarami bym nie przesadzał,przecież ani to nie ten sam krąg muzyczny co Bednarek ani ten sam poziom,więc wątpię by kiedyś taki zespół na Przystanek Woodstock zaprosili.Co do samego Bednarka właśnie to ani nie ziębi ani nie grzeje,nie słucham go i tym bardziej nie mam podstaw do dawania opinii o nim myślę że po zakończeniu wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć.
 
 
 
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

A widzisz, a pisałam, że nie porównuję!
Wiem, zmiany są nieuniknione - ale jak dla mnie za duże bum się robi ;))

A Panu Bednarkowi życzę co by mu się udało podbić serca nie tylko nastolatek! No i powodzenia.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Mina! napisał/a:

Gdzieś ulatnia się duch woo...


Bzdura. Zacytowałbym wypowiedź jaśka z jakiegoś tematu, ale nie wiem z którego - w każdym razie doskonale było to podsumowane. Duch wooda nigdzie się nie ulotnił, a dzięki sponsorom możemy co roku mieć kapele z wysokiej półki. Nie ma na co narzekać (chyba że ktoś chce żeby co roku grało Hey albo Farben Lehre).
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Mina! napisał/a:
A widzisz, a pisałam, że nie porównuję!
Wiem, zmiany są nieuniknione - ale jak dla mnie za duże bum się robi ;))

A Panu Bednarkowi życzę co by mu się udało podbić serca nie tylko nastolatek! No i powodzenia.


No racja nie pisałaś o porównaniu :) a co do tego bumu to mam inne zdanie na ten temat ale nie będę robił off topa :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 03 Lip, 2015   

Cholera, co jak co, ale Bednarek czuje klimat Woodstocku lepiej niż niektórzy tutaj, zarówno będąc na scenie jak i szlajając się gdzieś pomiędzy namiotami :))

Baciarów to raczej nigdy nie będzie, bo mimo wszystko dalej się kręci wszystko wokół rocka, a jeśli jest już jakiś hiphop (wliczam w to ragga itp) to z pozytywnym przekazem.

Wiem, że to nie temat o zmianach, ale Woodstock, na którym grał na zmianę co roku Hey (choć ma ukochana kapela), T.Love, Dezerter czy Farbeni to przeszłość. Sami ludzie są temu winni, bo to przez ich brak, ze względu choćby na znudzenie powtarzalnością repertuaru, trzeba było przedsięwziąć takie a nie inne działania. Poza tym poważnie myślicie, że artyści co roku do końca świata przyjeżdżaliby za "michę"?

No i ostatnie słowa - może i to efekt mojej pracy, stylu życia i wpływu otoczenia, ale, kurwa, ja się dalej cieszę jak dziecko, kiedy patrzę, że coraz bliżej do Woodstocku (30 lat na karku). Ba, patrząc na moją ekipę, która co roku się rozrasta (zaczynaliśmy we 3 w 2004, jest nas ok 45 osób) to śmiem twierdzić, że ten duch ma się całkiem dobrze. Ja go czuję w sobie również, jeśli ktoś nie to może pora rozważyć zmianę klimatu.

PS. Czy na zakończenie będzie Bednarek czy Bukartyk czy może Baciary dojadą w ostatniej chwili, spędzę je jak co roku. Usiądę na górce z piwkiem, wezmę dobrego kompana, odpalimy po fajku i posiedzimy bez słowa oglądając. Bo to ta chwila się liczy a nie to, kto na scenie wydaje dźwięk z paszczu.

Dziękuję, pozdrawiam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group