Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Whitesnake
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   Whitesnake



Cytat:
brytyjski zespół hardrockowy, stworzony przez byłego wokalistę Deep Purple, Davida Coverdale'a Grupa powstała w połowie lat 70., zyskując największą popularność w latach 80. Przez jej skład przewijali się m.in. Jon Lord, Ian Paice z Deep Purple, Bernie Marsden, Micky Moody, Steve Vai, Aynsley Dunbar. Na początku, zespół często był porównywany do Deep Purple, nie tylko dlatego, że trzech muzyków pochodziło z tej grupy, ale przede wszystkim z racji podobieństwa brzmień i wyraźnego wpływu jednego zespołu na drugi. W późniejszych latach zespół zbliżył brzmienie do popularnego w latach osiemdziesiątych hard rocka.


Źródło: wikipedia

Whitesnake to bez wątpienia idealny zespół na Przystanek Woodstock. Mają na koncie mnóstwo przebojów. Potrafią mimo lat zaczarować i porwać publikę, dowód poniżej:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZJdGA1F9U4o[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9OQTiKyjgOg[/video]

Oficjalna strona
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Takie muzyki powinno być jak najwięcej :D Oczywiście że na tak.
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

Takiej muzyki coraz bardziej na PW brakuje. Jestem jak najbardziej na tak. Co prawda nie znam ich za bardzo ale przesłuchałem ostatnio ich koncert i powiem, że świetny klimat był. Chociaż wydaje mi się, że Owsiak ma ostatnio inną wizję uctoku i może być ciężko o tego typu zespoły.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Czw 02 Paź, 2014   

Oh zajebiscie by bylo ich na woodzie uslyszec.Zespol swietny,dla wielu gimbusow nieznany,nie czesto grany w radio,takze specjalnie tlumy by na nich nie przyjechaly.Jednym slowem takich kapel,ktore nie sa mega gwiadami,a grajacych swietna muzyke nigdy za wiele.
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 18 Paź, 2014   

Zdecydowanie na tak! <rotfl3>
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Od czasu założenia tego tematu namiętnie przesłuchuję ich piosenki, bo wcześniej ich nie znałam. Strasznie bym się cieszyła gdyby pojawili się w przyszłym roku na Woodzie, albo przynajmniej, żeby było coś w tych klimatach.

Wyłapałam, że "Is this love" leci czasami w Radiu Zet, co zdecydowanie umila mi przebywanie w pracy. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group