Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rage Against the Machine
Autor Wiadomość
lara  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: OTM
Wysłany: Czw 23 Paź, 2014   Rage Against the Machine

Rage Against the Machine – zespół z Los Angeles założony w 1991 przez Zacka de la Rocha (wokal), Toma Morello (gitara), Tima Commerforda (gitara basowa) i Brada Wilka (perkusja). Jest znany ze swojej mieszanki hip hopu, heavy metalu, punk rocka i funku oraz rewolucyjnej polityki i tekstów.

Myślę, że nie jeden się znajdzie, który chciałby poskakać na ich koncercie, moc musi być ogromna. RATM na Woodstocku to było by coś ! <haha>

http://www.ratm.com/

[video]http://www.youtube.com/watch?v=bWXazVhlyxQ[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=H0kJLW2EwMg[/video]
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Czw 23 Paź, 2014   

Pewnie że tak ! świetny zespół i na pewno byłaby moc zresztą jak na każdym ich koncercie :)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 23 Paź, 2014   

Sęk w tym,że ostatni koncert dali ponad 3 lata temu,zespół nie istnieje i trudno liczyć na to,że panowla znów się zejdą.
Aha,no i niech ktoś lepiej ode mnie zorientowany w temacie,przypomni wątek (plotkę?) związany z milionem dolarów,oka?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014   

Skasowano mi posta czy mi się wydaje?

Napisałem w nim, że bardzo lubię RATM, ale ich teksty to mentalna bieda... poza tym - można dodać do tego co inni napisali, że zespół bierze milion dolarów za występ (śpiewając przy tym jaki kapitalizm jest zły).
 
 
 
benek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: krk
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014   

O milionie $ to Jurek wspominał już kilka lat temu. Teraz mogłoby to być nawet kilka razy więcej. O ile w ogóle zdecydowaliby się znowu zejść. I jeśli nie zrobiliby jakiejś większej trasy, to myślę, że ich występ na PW przyciągnąłby nawet więcej ludzi niż The Prodigy (na ten londyński koncert kilka lat temu ludzie nawet z Australii i Ameryki Pd. przylatywali).
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

KazikHansen napisał/a:
, ale ich teksty to mentalna bieda...

dla kogo bieda dla tego bieda

KazikHansen napisał/a:
zespół bierze milion dolarów za występ (śpiewając przy tym jaki kapitalizm jest zły).

Zestół gra i tworzy, ale finansami i organizacją koncertów niestety zarządza menago. Po drugie milion to nadal nie jest kosmos, pamiętając, że U2, Stonesi czy Metallica biorą przeszło 3 bańki za koncert.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

aqu32 napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
, ale ich teksty to mentalna bieda...

dla kogo bieda dla tego bieda

KazikHansen napisał/a:
zespół bierze milion dolarów za występ (śpiewając przy tym jaki kapitalizm jest zły).

Zestół gra i tworzy, ale finansami i organizacją koncertów niestety zarządza menago. Po drugie milion to nadal nie jest kosmos, pamiętając, że U2, Stonesi czy Metallica biorą przeszło 3 bańki za koncert.


No jeśli jawne do odwoływanie się do komunistycznej symboliki, umieszczanie na wzmacniaczach gitarowych wizerunku Che Guevary, czy wręcz wspieranie komunistycznych bojówek nie jest biedą mentalną, to ja nie wiem co nią jest. Co do miliona dolarów - to akurat mi nie przeszkadza, z tym że RATM w swoich utworach atakuje kapitalizm i opowiada jaki to on nie jest zły, jednocześnie działając w jego ramach. Nie wiem czy ktoś wierzy w tę utopię...
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Ja bym bardzo chętnie posłuchał, chociaż to dość mocno polityczna kapela i nie do końca jest mi po drodze z pewnymi aspektami ich tekstów, to siłą rzeczy są warci zobaczenia moim zdaniem ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Ja byłby na tak, ale jak dla mnie zbyt wiele jednokoncertowców przyciągną, prawicowe media znowu będą miały używanie, że Owsiak promuje "lewactwo", komunizm i mordowanie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga