Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
IRA
Autor Wiadomość
Niereformowalny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Kłodzko
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   IRA

Cytat:
Ira (nazwa stylizowana IRA; łac. gniew) – polski zespół rockowy założony w 1987 roku w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza[4]. Ira to jeden z najpopularniejszych i najbardziej "kasowych" polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu[5]


No cóż, tego zespołu chyba Wam nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać:p
Jak myślicie? wpasowaliby się w klimacik?;d Byłem kiedyś na ich koncercie u nas w mieście, całkiem w porządku jak na taką kameralną widownie ;p

[video]http://www.youtube.com/watch?v=nMbkw1oXczc[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=36Xp5l8H0M8[/video]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Grali na woodstocku w czasach swojej świetności, obecnie nie mają już raczej dużo ciekawych rzeczy do zaprezentowania, szczególnie, że wokal Gadowskiego już nie ma takiej mocy jak dawniej, ale mimo wszystko nadal koncerty dają dobre.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2015   

Na żywo, jesli grają stary repertuar, to niezmiennie koncertowa petarda :))) Jak najbardziej na tak.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2015   

Dawno na Irze nie byłem, ale na tych koncertach na których byłem wiało tak potężną nudą, że głowa boli. A szkoda, bo przy niektórych utworach można się fajnie pobawić czy pośpiewać. Jestem na nie, jeśli o nich chodzi.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

Jaaasiek napisał/a:
Na żywo, jesli grają stary repertuar, to niezmiennie koncertowa petarda :))) Jak najbardziej na tak.


Popeiram. TAK TAK TAK
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2015   

KazikHansen napisał/a:
Grali na woodstocku w czasach swojej świetności, obecnie nie mają już raczej dużo ciekawych rzeczy do zaprezentowania, szczególnie, że wokal Gadowskiego już nie ma takiej mocy jak dawniej, ale mimo wszystko nadal koncerty dają dobre.


Mógłbyś mi przypomnieć w którym to było roku według Ciebie ? Bo IRA najlepsze lata miała między 92,a 95 rokiem,a wtedy Woodstock nie istniał...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2015   

bbfan napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Grali na woodstocku w czasach swojej świetności, obecnie nie mają już raczej dużo ciekawych rzeczy do zaprezentowania, szczególnie, że wokal Gadowskiego już nie ma takiej mocy jak dawniej, ale mimo wszystko nadal koncerty dają dobre.


Mógłbyś mi przypomnieć w którym to było roku według Ciebie ? Bo IRA najlepsze lata miała między 92,a 95 rokiem,a wtedy Woodstock nie istniał...


Idąc za wikipedią - IRA grała w Czymanowie w 1995 roku na pierwszym Przystanku Woodstock. Zdaje się, że założone przez Ciebie ramy czasowe nie zostały naruszone ;)
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Wto 26 Maj, 2015   

Byłem na ich koncercie do tej pory raz w 2010 grali u mnie w okolicy,wspominam bardzo dobrze ten koncert,i wtedy bynajmniej dawał radę jak teraz to nie wiem,jak zagrają to się dowiemy wszyscy :D
 
 
 
lukerad72  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 01 Cze, 2015   

Ja jestem za IRĄ. Fajny zespół, dobrze grają :)
 
 
Kane  
Forumowy prawiczek
SPQR


Wiek: 47
Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Highland :)
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015   

goodvibestyla napisał/a:
Byłem na ich koncercie do tej pory raz w 2010 grali u mnie w okolicy,wspominam bardzo dobrze ten koncert,i wtedy bynajmniej dawał radę jak teraz to nie wiem,jak zagrają to się dowiemy wszyscy :D


W mojej okolicy grają co roku, właśnie się dowiedziałem, że w lipcu b.r. też będą. Chyba się im okolica spodobała... ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
http://alesukienki.waw.pl/2020/03/25/massimo-dutti-co-to-za-marka/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime